צימרים וארוח כתבות מידע ומאמרים

מתכננים נופש בצפון? כך תבחרו לעצמכם צימר

מדינת ישראל משופעת באיזורים נפלאים לטייל בהם, לנפוש וליהנות משלל אטרקציות, אולם אין ספק שאיזור הצפון זוכה לפופולריות הרבה ביותר. הצפון מלא בנופים, בבעלי חיים מיוחדים, בצמחים שלא תראו בשום מקום אחר ובסיפורים נהדרים שמסתתרים מאחורי כל אבן. להמשך המאמר

המשך המאמר מתכננים נופש בצפון? כך תבחרו לעצמכם צימר


אם אתם מתכננים חופשה משפחתית או
נופש בצפון, הדרך הטובה ביותר להתחיל היא בחירת מקום הלינה, ואם כבר נוסעים צפונה אז אין שום ספק שהבחירה תיפול על צימר. ככה זה, כשרוצים למצות באמת את הצפון הקסום שלנו, צימר הוא המקום האידיאלי ללון בו.

אבל איך בוחרים צימר? פשוט מאוד: נעזרים בשלוש הנקודות הבאות:

1. מספר האורחים: פעם צימרים נחשבו כמקום שמיועד לזוגות אוהבים בלבד, אבל היום גם משפחות ואפילו קבוצות גדולות של חברים או כמה משפחות נוהגות לשכור צימר ביחד. קחו בחשבון שאם מדובר במספר רב של אנשים כדאי להזמין מקום כמה שיותר זמן מראש, על מנת לוודא שיהיה מקום לכולם באותו מתחם לינה. לחלופין, תוכלו לשכור חדרים נפרדים בצימרים שנמצאים במרחק יחסית קטן אחד מן השני.

2. מטרת הנופש: בעבר, צימרים נועדו אך ורק ללינה, וככאלה שירתו בעיקר מטיילים או זוגות שממילא לא רצו לצאת מן המיטה. אבל היום מתחמי צימרים רבים מציעים הרבה יותר מאשר מיטה וארוחת בוקר, אלא גם אטרקציות ופעילויות שיגרמו לכם לא לרצות לעזוב את המתחם. במילים אחרות, בחירת הצימר המושלם עבורכם תלויה בשאלה האם אתם מתכננים להגיע לצפון כדי לטייל בו או אם אתם רוצים להתפנק בלי להתאמץ.

3. שאלת התקציב: באופן טבעי, העלות היא אחד הגורמים המשפיעים ביותר על בחירת הצימר. יש צימרים בתקציבים נמוכים ויש וילות נופש יוקרתיות, כך שהשאלה היא פשוטה: כמה אתם יכולים ורוצים להשקיע? כדאי לדעת שבאמצע השבוע בדרך כלל יותר זול מאשר בסופו, וכך גם בעונות שבהן הביקוש נמוך.

לסיכום, אם אתם מחפשים צימרים בצפון, זכרו שלמקום הלינה יש השפעה גדולה על הדרך בה תזכרו את הנופש שלכם. חישבו היטב, בצעו בחירה שקולה – והכי חשוב, תיהנו!


 


Save on your hotel - www.hotelscombined.com

 


טואול - בניית אתרים