מהסיטי לאזור קמפוסי המשפטים
כמו לחזור לאחור בגלג הזמן. אזור בו הוקמו עדיין ניצבות  ארבעת אכסניות של בית המשפט, אכסניות שהיו אחראים להכשרת כל הפרקליטים של בריטניה. את האכסניות הקימו לראשונה במאה ה -14 ,אך גם כיום יכולים שופטים ופרקליטים לעבוד, ללמוד ואף להתגורר בחלק מן המתחמים קסומים אלה. 
את הסיור התחילו טמפל, משמאל לפני העיקול  המבנה הניאו גותי Two Temple Place  מבנה המוקדש לקידום תרבות. ובו נערכות תערוכות שנתיות, ואירועים תרבותיים פילנתרופיים אחרים רבים.
אתר

המשיכו בעיקול הרחוב לאורך הנהר מימין ומשמאל ניצבים להם שני פסלי דרקון אימתניים. הללו באו לסמן לכם כי הנכם נכנסים למעשה לאזור הסיטי. 
המשיכו עד שתראו משמאל את ספריית המידל טמפל ומשמאלה החצר. במרכזה ניצבת לה מזרקה המתיזה מים ומסביב לה ספסלים למנוחה והמקום מוקף עצים מצלים.
את הכיכר רחבת הידיים מקיפים מבנים זה שמדרום לכם הופצץ במלחמת העולם השנייה ושוקם בהמשך. באולם זה הוצג מחזהו של שייקספיר.
נשוב לדרך הראשית ממנה הגענו ונגיע למתחם נוסף מתוך ה ארבעה הלוא זהו ה Inner Tample במרכז החצר ניצב עמוד ועליו פסל ממול האינר טמפל נמצאת הספרייה.
ממול נמצאת כנסיית הטמפל שאותה בנו הטמלרים בסוף המאה ה 12. כנסייה זו ייחודית שכן לא רבות יש כמוה בכל אנגליה. שכן זוהי כנסייה עגולה.
אגב על השריפה הגדולה שפרצה בשנת 1666 לא כובתה לפני שהגיע אל הכנסייה.
עקפו את הכנסייה וצאו אל הרחוב זהו רחוב פליט בעבר עבר במקום נחל הנושא את אותו שם בהמשך כוסה הנחל ומאותם מים זורמים נותרו תעלות המובילות את מי הביוב מתחת לרחוב. ברחוב במס' 17 זהו חדרו של הנסיך הנרי מבנה שלא ניזוק בשריפה הגדולה.(צמוד לבנק ברקליס) הכניסה חינם.

מולכם ניצבת כנסיית St Dunstan-in-the-West המשיכו שמאלה לכיוו רחוב סטראנד הביטו במבנים המקסימים לאורך הרחוב במרכז הכביש ניצבת לה אנדרטת הטמפל בר ועליה אותו גריפון דמות מיתולוגית המתארת את כניסה או יציאה מהסיטי. המשיכו עד שתגיעו לפני הפנייה לרחוב Devereux . לא הטרחנו אתכם עד לכאן אלמלא העובדה שלפני הפנייה נמצאת חנות שנקראת Twining והמיוחד בה שזוהי החנות הצרה ביותר בלונדון. ממול לא ניתן להתעלם מהבניין העצום זהו מתחם בתי המשפט.


פנו  ימינה אחרי בית המשפט והמשיכו עד שתגיעו לרחוב פורטסמוט במס 14 נמצאת חנות המתגאה בהיתה חנות המס=זכרות העתיקה בלונדון שגם צ'ארלס דיקנס ציין אותה בספרו . והדבר אכן מצויין על גבי קיר החנות.משם המשיכו  לLincoln's Inn Fieldsהחצר של מתחם לינקולן.מבנה עצום זה נבנה במהלך המאה ה 13 מול המבנים כיכר ענקית בה תוכלו לקחת פסק זמן למנוחה . כיכר זו שימשה בעבר כמקום הוצאתם להורג של אסירים וחורשי מזימות כנגד המלוכה. 
מסביב לכיכר מבנים שאותם תכנן האדריכל סואן וביתו שנמצא ממש במרכז רחוב לינקולן פילד משמש כיום כמוזיאון.
הכניסה חינם למוזיאון 
13 Lincoln's Inn Fields, London
אתר

יעדנו הבא גריי אין השלישי מבין ארבעת האכסניות. מהמוזיאון המשיכו על  הרחוב עד לסופו שם תפנו שמאלה לעבר מדרחוב Great Turnstile שם תפנו ימינה עד שתגיעו לגריי אין. האכסנייה קיבלה את שמה משם משפחתם של משפחת לורדים מכובדת מש' גריי שביתם עמד כאן. במהלך מלחמת העולם השנייה המתחם ניזוק ובהמשך שוקם. מול הכיכר נמצאת גם כנסיית האכסניה וכמן הסיפרייה.. המבנה הרביעי נמצא בסמוך זהו הסטפל אין Staple Inn כאן  במקום זה היו לנים הסטודנטים.
מאכסניית גריי חזרו לכביש הראשי עברו את תחנת התחתית 
Chancery Lane Station וממש ממולכם נמצאת האכסנייה.

נשוב כעת לרחוב פליט נמשיך לאורכו עד שנגיע לכנסיית St Bride's Church שימו לב לצריח שתכנן האדריכל רן ,מסופר על אופה שאפה עוגה לחתונת ביתו בהשראת הצריח כשבראשם הציב דמויות מסוכרות של חתן וכלה שנתנו השראה לאופים בכל רחבי העולם לעוגת חתונה.
מעבר לכנסייה נמצא הבריידוול בעבר עמד כאן כלא שבתחילתץ דרכו היה מעונם של המלכים וואף המלך הנרי ה 8 גר כאן. במהלך המאה ה 16 הפך המקום לבית סוהר.
נמשיך ונפנה שמאלה לרחוב Old Bailey  ובהמשך נגיע למתחם בית החולים ע"ש ברתולומיאו בית חולים שנבנה במהלך המאה ה 12. בכניסה מעל השער ניצב בגאון  פסלו של המלך הנרי ה 8 המשך הטיול יביא אותנו אל כנסיית ברתולומיאו שנבנתה בשנות ה 20 של המאה ה 12.
מול הכנסייה ניצב מתחם ענק כאן הוא שוק הבשר של סמיטפילד.
שוק זה נבנה כשוק הבשר  במהלך המאה ה 19.
משם המשיכו  מרחק קצר אל תחנת התחתית Barbican Station סיום המסלול.
Save on your hotel - hotelscombined.co.il

   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
טואול - בניית אתרים