אתר התיירות והטיולים של צביקה     .


גוש עציון והאזור.מסלולי טיול 
טיול מעיינות בגוש עציון              


טיול מעיינות בגוש עציון במהלך טיול המעיינות תבקרו בשרידיו של יישוב יהודי עתיק, אשר הוקם בתקופת בית שני, כן, גם להצטנן באחד המעיינות של גוש עציון, תנזחלו בתוכה של נקבת מים.

  למסלול הטיול


חרבת ג'ומג'ום בגוש עציון               


חרבת ג'ומג'ום בגוש עציון לאחר שתעברו את שרידיו של הקיבוץ רדו בשביל עד שתגיעו לעיקול ימינה. בעיקול הדרך עברו את השער החקלאי ותמצאו את עצמכם צועדים בין מטעים.

  למסלול הטיול

שמורת טבע נחל תקוע                


שמורת טבע נחל תקוע המסלול באורך של 2 קילומטרים (עד להרודיון כ-4 ק"מ). כשעתיים הליכה ואם משלבים כניסה למערה הדבר יארך כ 4 שעות. שירותים באזור גן לאומי הרודיון

  למסלול הטיול
דרך האבות לב גוש עציון                


דרך האבות לב גוש עציון, על הנתיב הקדום לירושלים מסלול טיול רגלי או רכוב. הדרך בגב ההר הגיע מבאר שבע דרך חברון, לירושלים ושכם. מסלול טיול נוח אשר בחורף המקום הגבוה מכוסה בשלג.

  למסלול הטיול
טיול למרכז הגוש                 


טיול למרכז הגוש טיול רכוב העובר במספר נקודות בגוש עציון. שילוב של תצפיות, אתרי מורשת, נוף ומעיינות קרירים. במסלול נשלב מדי פעם הליכה קצרה. מתאים למשפחות.

  למסלול הטיול
טיול לנחל פירים                 


מסלול טיול לנחל פירים הטיול בגוש עציון בין כרמים, מעיינות צוננים ופירים. המסלול מציג את מפעל אמות המים העתיקות לירושלים. בסוף נבקר באמת מים שנקבתה מתחת לאדמה.

  למסלול הטיול
טיול לעין אל פרעה בתל אדורה                 


עין אל פרעה בתל אדורה בחבל ארץ קסום המחבר את מרכז הארץ לעיר האבות, חברון, נמצא ואדי שופע מעיינות. המסלול שלנו הוא למעיין גדול המוביל מימיו באמות

  למסלול הטיול
טיול לרכס הסנסן וגבעת הקרב                  


רכס הסנסן וגבעת הקרב המסלול שלנו הוא בעקבות ל"ה הלוחמים שיצאו להגן על יישובי גוש עציון המותקפים בשנת 1948. כל הלוחמים נפלו בקרב. בדרך נהנה מהנוף של אזור

  למסלול הטיול
לינה ואירוחצימרים לינה ואירוח

 

צימרים לינה ואירוח

 

 


אטרקציות


אטרקציות

אטרקציות

Save on your hotel - hotelscombined.co.il
   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים