טיפים לטיול משפחתי בחו"ל 


בטיול בחול כרוך בנסיעות ארוכות , אין ספק שכדאי גם לחוות את הטעמים במקומיים בשוק  המקומי, אך יחד עם זאת ,  עד אשר ילדכם יגיעו יטעמו וייהנו מהטעמים המקומיים (שלא  בטוח שתמיד יערבו לחיך )

מומלץ את המזוודה שלכם למלא בחטיפים  שאותם הילדים מכירים .

קחו עמכם תרמוס מים חמים במידה ואתם נוסעים עם ילדים בגיל יחסית קטן, המים  במטרה לעתים נושאים עימם טעמי לוואי .(יש לבדוק טרם ההגעה לשדה התעופה הוראות  הביטחון בדבר העלאת נוזלים למטוס ).

נוסעים עם ילדים ,לעתים הניתוק והחדש מפריעים לילדים לכן קחו אתכם פריט או  שניים שיזכירו לילד את הבית את והמוכר ,צפה של הילד ,בובה שהילדה צמודה אליה וכל רעיון מבורך בתנאי שלא  אורזים את כל הבית .

גם אם הנסיעה למדינה מתקדמת בה על כל שעל וצעד בית מרקחת חשוב לקחת עמכם  תרופות שאותם אתם מכירים והילד בהם השתמש בעבר.

מאד חשוב לבדוק את שעת הטיסה. מומלץ לבדוק טיסה הממריאה בשעה נוחה מבחינתכם, לעתים הטיסה בשעה מוקדמת בבוקר והתחושה הראשונה כי זכיתם  מאחר וכביכול הרווחתם יום לא תמיד נכון הדבר מאחר ולעתים כרוך הדבר בלילה ללא שינה  ומרגישים זאת היטב כשמתחילים את הטיול .

בתכנון הטיול קחו בחשבון את השילוב בין  אטרקציות ופעילות בתוך מתחמים ומקומות סגורים  ממול זה פעילות באתרים חיצוניים כדוגמת פארקים ,טיול עירוני מזרקות וכו' . 

הילדים גדולים ?  מומלץ לשתפם בתכנון הטיול לעתים שיתוף הילדים בתכנון יכול למנוע תחושת אכזבה  אצל הילדים בעת הגעה לאטרקציה או יעד שאינו ועניין תחושת השותפות מגבירה אצל הילדים את ההנאה

נוסעים עם ילדים קטנים יש לוודא בעת ההזמנה כי  הרכב יגיע עם מושבי בטיחות.

קחו בחשבון כי טיול עם ילדים הוא טיול בקצב אחר  מטיול זוגי או טיול עם חברים.

דברים שכדאי לארוז לטיול עם ילדים . נוסעים עם ילדים קטנים מאד כדאי (בטח אם אתם מתכוונים לבקר בפארק שעשועים ) לקחת אתכם טיולון  יכול לסייע גם אם הילדים לא בדיוק תינוקות .טיטולים במידה ואתכם נוטע תינוק למרות  שבוודאי אם הנסיעה למדינה בה מרכזי קניות על כל צעד ושעל תמצאו אך לפחות  להתחלה כדאי לקחת מגבוני לחות.

כלי רחצה

פיג'מות

בגדים להחלפה ,אחת החוויות בטיול ללא ספק,  הקניות ללא ספק ילדים יאהבו לרכוש את החולצה ולהסתובב איתה קחו בחשבון כשאורזים  בגדים.

מוסיקה לרכב, דיסקים האהובים על כל המשתתפים  בטיול ,קחו בחשבון שכיום  יותר ויותר ברכבים החדשים משתמשים בדיסק-או-קי  או בכבל אוקס  AUX  צעצועים, הפעלות, ומשחקים  להנעמת הזמן בדרכים הארוכות.

בגד –ים במידה ובתכנון פארקים מים או ים מגבת.

מצרכים שהילדים אוהבים בכדי לשפר את ארוחת הבוקר (ארוחת הבוקר בחו"ל לא בדיוק כמו ארוחות בוקר בבתי מלון בארץ ) כדוגמת ממרחים שוקו לשתייה

במידה ויצאתם לטיול מתגלגל משמע שעוברים ממקום למקום ,תכננו ללון במקום אחד לפחות יומיים - שלושה כאר הצעירים בחבורה מתרגלים למקום - הם חשים הרבה יותר נוח.

כאשר אתם מבקרים בעיר בה ישנו דגש על תרבות יכול הדבר לשעמם את הילדים. יחד עם זאת טיול בלונדון  ללא ספק יוצא מן הכלל.


 
מומלץ לקחת MP3 או מכשיר די וי די נייד ( עם אוזניות כמובן )
ערכו פיקניק במקומות מדהימים.


 


לא לשכוח משחקים בהם יוכלו הילדים לשחק במהלך הנסיעות הארוכות.

עם ילדים נסו לתכנן את הטיול ולא להיות ספונטניים,שתפו את הילדים טרם היציאה במסלול.Save on your hotel - www.hotelscombined.com
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים