אתר הטיולים של צביקה


10 אתרי חובה לביקור ביפןפארק הקופים ג'יגוקודני   Jigokudani Monkey Park

 
משמעות השם ג'יגוקודני היא "עמק הגיהינום" וזאת בשל הטמפרטורות הגבוהות בנאגאנו היכן שהפארק ממוקם. אדים ומים רותחים פורצים החוצה מבעד לאדמה הקפואה ויוצרים מעיין. הדבר מושך אוכלוסייה של קופי מקוק יפניים לרדת מהמצוקים התלולים בחורף ולהשתכשך בהם עד לשיבתם הביתה בשעות הערב.

לאתרי מידע

אנדרטת השלום בהירושימה   Hiroshima Peace Memorialהאנדרטה הוקמה לזכרם של קורבנות פצצת האטום שהוטלה על הירושימה ב-6 באוגוסט 1945. במקום זה שוכן הבניין היחיד שנותן עומד אחרי ההפצצה, זאת בעצם תזכורת על האירועים הקשים שהתרחשו במלחמה שמביעה את חשיבותם של חיים ומעניקה כבוד לקורבנותיה פן יישכחו לעולם.
 

מקדש קיומיזו דרה    Kiyomizu-dera

 
 
מקדש בודהיסטי הנמצא במזרח קיוטו שנבנה במאה ה-8 וזאת ללא שימוש במסמרים, לצידו זורם מפל שמעניק אווירה פסטורלית לאזור. המקומיים נהגו לקפוץ מהקצה במטרה להביע משאלות (עם סיכויי הישרדות של 85 מתוך 100), המבקרים יכולים להנות ממקדשים ומאמנות מקומית.

 

לאתרי מידעהר הפוג'י    Mount Fuji

 
זהו ההר הכי גבוה ביפן אשר מתנשא ל-3776 מטרים. הפרופיל שלו הוא סמל ידוע ומופיע בהמון יצירות אמנות ומהווה אטרקציה פופולרית עבור מטיילים. העלייה על הר פוג'י יכולה להגיע עד ל-8 שעות והירידה אורכת 5 שעות מקסימום.
 

טירת היימאג'י    Himeji Castle


טירת הימאג'י מייצגת את האדריכלות היפנית, היא הייתה מבצר שהגן מפני אוייבים בתקופה הפיאודלית. הטירה נבנתה שוב ושוב לאורך השנים וניתן לראות סגנונות עיצוב שונים. הטירה ניצלה מהפצצות ממלחה"ע השנייה. עיצוב הטירה מזכיר את צורת מעופה של ציפור ולכן קיבל את הכינוי "טירת האנפה הלבנה"
 

לאתרי מידע

 

 

 


 


 

 
 מקדש טודאיצ'י  Todaiji Temple
 
 
בית מקדש זה הוא פלא הנדסי, הוא נחשב למבנה עץ הכי גדול בעולם שמאכלס את פסל הבודהה הגדול בעולם. המקדש מוקף בגני נוי ובחיות בר. הבית ספר של בודהיזם נמצא בלב המקום. ניתן לראות כאן צביים משוטטים באופן חופשי תחת טענה כי הם בעצם שליחיו של אלילי השינטו.


לאתרי מידע

 

 מגדל טוקיו  סמל להתפתחות הטכנולוגיה ומודרניזציה ביפן. המגדל נחשב למגדל השני הגבוה ביפן. מטיילים יכולים לעלות לגג לתצפית ולחזות בנופי העיר. כמו כן במגדל יש חנויות ומסעדות.


לאתרי מידע

 

 הבודהה של קאמאקורה    Great Buddha of Kamakura
 

היא ייצוג חיצוני מונומנטלי של אמידה הבודהה, אחת מהדמויות הבודהיסטיות המפורסמות ביפן. הפסל עשוי מברונזה וגובהו מעל ל-13 מטר. לפי ההשערות הפסל נבנה באמצע המאה ה-13, כיום המקדש עומד באותו המקום שבו המקדש המקורי נשטף בצונאמי במאה ה-15.
 

לאתרי מידע

 
 

הארמון הקיסרי של טוקיו  Tokyo Imperial Palace

הארמון הקיסרי הוא מקום משכנו של הקיסר של יפן, המקום משמש כמרכז ממשלתי וכמוזיאון לאמנות והיסטוריה היפנית. הארמון שוכן על חורבות של טירות שנהרסו במלחמה והוא מאופיין בסגנונות עיצוב שונים של תקופות שונות. הארמון מוקף בגנים יפניים מסורתיים ומאכלס אולמות אירועים גדולים.

 

לאתרי מידע

 

 
 המקדש המוזהב   Golden Pavilion

 
זהו אתר הכי מתוייר ביפן ובקיוטו בפרט. המקדש נבנה במאה ה-14 לכבוד פרישתו של השוגון אשיקגה יושימיצ'ו. הבית נשרף בשנות ה-50 על ידי נזיר צעיר, חמש שנים לאחר מכן הבית נבנה מחדש כהעתק מדוייק של המקור. מסביב יש גני נוי אשר משתלבים בהרמוניה עם הבריכה שהמקדש משתקף בה דרך מימיה.
 

Save on your hotel - hotelscombined.co.il   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים