אזור השפלה .


מסלולי טיול 


טיול לגן הלאומי תל גזר                


גן לאומי תל גזר תל גזר היא אחת מהערים הקדומות והמרכזיות בשפלה. המסלול באתר הוא על שביל מעגלי עם נקודות תצפית על המרחב. המסלול מתאים לכל המשפחה והוא חשוף לשמש. ניתן לבצע גם מסלול רכוב, ארוך 

  למסלול הטיולטיול להר שוכה וחרבת שוכה                 


הר שוכה ורבת שוכה בפאתי עמק האלה מסלול עשיר בפריחה עונתית. חרדל לבן, כלניות ותורמוס כחול. כאן בעמק האלה הביס דוד את גוליית.

  למסלול הטיול
טיול לחרבת חנות ושביל קיסר                 


חרבת חנות ושביל קיסר שלשה ק"מ של דרך רומית הנמצאת ביער מטע. המסלול משלב נוף מדהים של הרי ירושלים ונחל זנוח. פריחה של רקפות וכלניות בעונה. שכשוך רגלים במי עין מטע.

  למסלול הטיול
טיול לפארק בריטניה                  


פארק בריטניה לתל עזיקה שפלת יהודה עשירה בבורות ובמעיינות כמו גם יערות ומסלולי טיול יפים. הסיור שלנו הוא במסלול מעגלי שישלב מכל מה שיש לאזור להציע.

  למסלול הטיול
טיול לתל צפית ויער חרובית                  


תל צפית ויער חרובית אתר עתיקות בשפלה המזוהה עם העיר גת, החשובה מבין ערי הפלישתים. בסמוך נימצא יער חרובית בו ניתן לבלות בפיקניק עם כל המשפחה.

  למסלול הטיול
טיול לגן לאומי אשקלון                    


גן לאומי אשקלון בעברה הרחוק אשקלון הייתה תחנת מסחר ימית ויבשתית חשובה על דרך הים העתיקה שקישרה בין מצרים לסוריה, העיר שוכנת בדרום מישור החוף.

  למסלול הטיול
טיול לנחל כסלון והר כיסליה                   


נחל כסלון והר כיסליה מכביש מס' 1 פנו לכיוון בית שמש אחרי המושב מסילת ציון המשיכו עד צומת שמשון שם עשו סיבוב פרסה.

  למסלול הטיול
טיול ליער קדושים                  


יער קדושים בסמוך לנחל כסלון שבהרי ירושלים נצא למסלול ביער קדושים יער זה ניטע לזכר קורבנות השואה. נגיע אל נחל כסלון נרד ונעלה בדרך של מיטיבי לכת ונגיע אף למערת בני ברית. המסלול מעגלי אך ניתן לעשות רק 

  למסלול הטיול
טיול למערת הנטיפים בשמורת אבשלום                   

מערת הנטיפים בשמורת אבשלום בחודש מאי בשנת 1968, בוצעו מאות פיצוצים בהרי יהודה. אחד מתוך הפיצוצים האלה התרחש באחד המורדות המערביים של הרי יהודה, חשף מערת נטיפים מרהיבה באורך ממוצע של 80 

  למסלול הטיול
טיול ליער צרעה יער הנשיא                   


יער צרעה יער הנשיא יער צרעה הנמצא בשפלת יהודה, הוקדש לזכרו של נשיא המדינה הראשון, חיים וייצמן. היער משופע בפינות מרגוע ופיקניק ומשלב בתוכו אפשרות טיול ברגל, באופניים וברכב.

  למסלול הטיול
טיול לשמורת פורה ותל נגילה                 


שמורת פורה ותל נגילה טיול מעגלי בנחל שיקמה. שפע של פריחה ושדות מוריקים יחד עם מאגר מים מביאים את השמורה הזו להיות פנינה בדרך לדרום. המסלול יכול להיות במספר מקטעים עם רכב או ברגל.

  למסלול הטיול
מסלול טיול בגדרה                  


מסלול טיול בגדרה הסיור יתחיל בגן רחל, ליד בית מינץ- המוזיאון לתולדות הבילויים בגדרה, ושם בגן רחל נשמע את סיפורה של גדרה, שהוקמה בנר שני של חנוכה לפני 130 שנה, כמו גם את סיפורם המופלא של הבילויים מקימיה.

  למסלול הטיול
טיול ליער חולדה                 


יער חולדה יער חולדה ניטע לזכרו של הרצל. האתר היה חווה לנטיעת זיתים והוקם בה בית הרצל. לאחר מכן ניטעו גפנים ומטעי שקדים. כיום היער מכיל חניוני פיקניק עם שולחנות וברזי מים ומנוהל על ידי קק"ל.

  למסלול הטיול
טיול לחרבת בורגין                  


חרבת בורגין חורבת בורגין הוא אתר עתיקות הנמצא בפארק עדולם. המסלול בדרך נוחה ומשולטת ויש בו מערות שהשתמרו יפה.

  למסלול הטיול
טיול לתל גודד ומערות המסתור                   


תל גודד ומערות המסתור תל גודד מזוהה עם מקום הולדתו של הנביא מיכה. במקום הייתה עיר מבצר. המערות הרבות במקום היוו מסתור בזמן מרד בר כוכבא ללוחמים במלחמתם ברומאים.

  למסלול הטיוללינה ואירוח    צימרים לינה ואירוח

 

צימרים לינה ואירוח

 
 אטרקציותאטרקציות

אטרקציות

Save on your hotel - hotelscombined.co.il


   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים