טיול בבוסטון - אטרקציות מרכזיות

כבשנות השמונים נחשבה שכונה זו למסוכנת ביותר בבוסטון. בהמשך החלו אמנים להתגורר בסביבה, האזור החל לשנות פנים ומשכך החל להיות יקר. וזה לא קשה לראות מדוע הרחובותהעתיקים, יחד עם המסעדות הטובות ביותר בבוסטון, חנויות מעצבים ובוטיקים . בקרו בסוואה שדרת הריסון, בין איסט ניוטון ורחובות יוניון פארק שם נמצאות גלריות לאמנות עכשוויות. 

המוזיאון לאומנות עכשווית המוזיאון נפתח בדצמבר 2006, בחלקה הדרומי של בוסטון, ללא ספק מעניין בעיקר בזכות האדריכלות של המבנה, שעוצב בידי דילר סקופידיו ורנפרו. המוזיאון נבנה מזכוכית בזוויות חדות. אחד המאפיינים המיוחדים ביותר הוא החלק האחורי של המוזיאון, מרחב זכוכית ממוזג, שנראה כאילו הוא מרחף מעל נמל בוסטון.לאחרונה נפתח מגוון של חנויות חדשות, כמו גם כמה מקומות לאכול ולשתות.

כתובת: 25 Harbor Shore Drive, Boston עוד מקומות בבוסטון והסביבה שכדאי לראות

שכונת Back Bay  
קטע הקניות אזור הנמתח מ Mass Ave עד לרחוב ארלינגטון 


צפו במשחק בייסבול של בוסטון רד סוקס
זהו אחד ממגרשי הבייסבול הקטנים והוותיקים ביותר. המגרש נבנה בשנת 1912, בפארק זה עדיין יש דשא אמיתי על המגרש ולא סינטטי כמו ברבים אחרים. סיורים מודרכים מוצעים לאורך כל מהלך השנה. כרטיסים לסיור מודרך ניתן להזמין באתר עד שבועיים לפני תאריך הביקור הצפוי. הסיור נמשך כשעה שעה אחת ועלותו 18 דולר. 
בכתובת:4 Yawkey Way, Boston 
אתר
טל : +1 877-733-7699 טירת קסטל איילנד Castle Island  
טירת קסטל איילנד נמצאת בדרום בוסטון. האי משתרע אל עבר הנמל ויש לו חופים מצוינים, כמו גם מסלולי הליכה וריצה. יש כאן אזור פיקניק, ותוכלו לבקר במבצר הישן בחינם. 


פארק Arnold Arboretum  
ריאה ירוקה של כ 260 דונם בשטח ציבורי הפתוח בחינם משעת הזריחה ועד לשקיעה. ישנם מסלולי הליכה וריצה, גנים, מדשאות פתוחות, פרחים מגוונת מכל רחבי העולם. כמו גם אוסף גדול בונסאי עץ. 

עוד אטרקציות תיירותיות בבוסטוןמצפה הכוכבים שבאוניברסיטת בוסטון 
אטרקציה מיוחדת כאן תוכלו לבחור את הכוכב האהוב עליכם במצפה קויט. בימי רביעי אחרי 18:30 במהלךהקיץ, תוכלו לצפות בגרמי השמיים. 


לשתות בירה במבשלת סם אדמס סם אדמס
היא מבשלת הבירה הגדולה בבוסטון, המקומיים לשתות אותה בתדירות גבוהה. סיורים וטעימות מתקיימים בימים שני עד שבת בין השעות 10:00 ל -00: 13 סיורים מתקיימים כל חצי שעה. הסיור הוא בחינם (משאירים בדר"כ בסוף טיפ של 2 דולר). 
בכתובת: 30 Germania St, Boston, MA 
אתר


המוזיאון לאמנות
מוזיאון זה הוא אחד המוזיאונים לאמנות הטובים ביותר בארצות הברית.במוזיאון אוספים שלציורים אימפרסיוניסטיים, מוצגים ממצרים העתיקה ובהם פסל של פרעה המצרי מ-2548-2530 לפנה"ס ., אמנות מאסיה פרסית ויוון העתיקה. אחד האוספים המעניינים הם ציורים של אמנים אמריקאיים, כמו גם אוספים של רהיטים, עיצובי אמנות דקורטיבית, כסף, כלי זכוכית, מהעבר הרחוק ועד לימינו אנו.
(במוזיאון מספר ימי כניסה חינם לאורך השנה,הכניסה בחינם גם ביום ההולדת שלכם, או אחרי 4 אחר הצהריים ביום רביעי.) 
עלות : 25 $ 
בכתובת: 465 Huntington Ave, Boston 
אתר


אוניברסיטת הארווארד  
אוניברסיטת הרווארד,נוסדה בשנת 1636, זו האוניברסיטה העתיקה ביותר באמריקה. (תחנת הרכבת התחתית של הרווארד סקוור) הצטרפו לסיור חינם בקמפוס שם תוכלו ללמוד על ההיסטוריה של האוניברסיטה, האדריכלות ומיתוסים. באזור האוניברסיטה ישנם מוסיקאי רחוב מקצועיים מאוד.
בוסטון אירועים קרובים בוסטון קניות,  בוסטון עם ילדים , בוסטון בחורף


כל מה שתרצו לדעת על בוסטון לחצו על הקישורים המצורפים.
מסלול טיול 
ב וסטון מידע לתייר הדתי  אתרים וארקציות  חינם בבוסטון טיול ב בוסטון אטרקציות  ואתרים 

  יעדים נוספים שאולי יעניינו אתכם


מסלול טיול בבוסטון הפרידום טרייל 


טיול בבוסטון אטרקציות ואתרים


בוסטון מידע לתייר הדתי


אתרים וארקציות חינם בבוסטון 

האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים