אטרקציות שכדאי להכיר באילתמלונות שכדאי להכיר
  באילת   

   גילוי נאות
אם תזמינו מלון בבוקינג (בבאנר שלמטה) אנחנו מקבלים עמלה קטנה מבוקינג.
העמלה מאפשרת לנו לרכוש תמונות ולהמשיך ולתחזק את האתר.
נודה לכם אם אתם טסים לחו"ל, שתבצעו את ההזמנה כאן אצלנו באתר.
לכם זה לא עולה יותר, ולנו העמלה מבוקינג עוזרת להחזיק את האתר.

לחצו  על הבאנר וכנסו לבוקינג להזמנה.
תודה, ושתבורכו בכל הברכות,אמן.


פארק המצפה התת ימי באילת

אטרקציות למשפחה באילת תצוגות ובעלי חיים אקווה דום בואו לגלות את סודות הים האדום בפארק המצפה התת ימי באילת.
חוף אלמוג, אילת  08-6364200

נהוראי מלך הפעילויות וכיף

הפעלות לימי הולדת בכל הארץ
מתקני יריד לימי הולדת ולכל סוגי האירועים!השאירו הודעה בווטסאפ
פארק המצפה התת ימי באילת 

צלילה עם כרישים, דייב אין ושנירקול. בפארק המצפה התת ימי באילת מסכמים את הקיץ עם אטרקציות האקשן סנטר שישארו זמינות לקהל גם במהלך חגי תשרי, עם מגוון אטרקציות המאפשרות להגיע הכי קרוב שאפשר לבעלי החיים הימיים מתחת למים.

המצפה התת ימי באילת

פארק המצפה התת ימי באילת, מציע לאורך כל השנה חוויה החושפת את המבקרים לבעלי החיים הימיים הרבים באזור ביניהם מאות סוגי דגים, צבי ים, סוסוני ים, כרישים ואלמוגים.

בפארק מגוון רחב של אטרקציות נוספות ומעבר לצפייה בבעלי החיים הימיים, המבקרים יכולים ליהנות משייט בקורל 2000  אל שמורת האלמוגים בסירת זכוכית עמוקה עם חלונות תת ימיים, מהם ניתן להשקיף אל הים האדום ולראות- דגים נדירים ומושבות אלמוגים.

כמו כן,  דואגים בפארק לחדש עבור המבקרים את מגוון הפעילויות והאטרקציות, רק באפריל האחרון הושק בפארק המצפה התת ימי מתחם האקווה דום, סרט ייחודי המפגיש את המבקרים עם עולמו של לווייתן גדול הסנפיר באמצעות טכנולוגיה ייחודית. 

במהלך הקיץ, השיקו ופתחו מחדש לקהל אטרקציות רבות במתחם האקשן סנטר, המאפשר למבקרים להיכנס מתחת למים ולהגיע הכי קרוב שאפשר ביניהן צלילה עם כרישים, דייב אין ושנירקול. 

גיא מרקמן, מנכ"ל פארק המצפה התת ימי באילת: "כבכל שנה אנחנו מזמינים את המבקרים באילת והסביבה ליהנות מביקור חווייתי יוצא דופן אצלנו בפארק המצפה התת ימי. בקיץ, חידשנו ושידרגנו מגוון פעילויות אקשן סנטר המתרחשות ממש מתחת למים ומאפשרות גם למי שכבר היו במצפה בעבר ליהנות מחוויה ייחודית ומרגשת. מחכים לכם במצפה"

כרטיס הכניסה לפארק המצפה התת ימי תקף לשלושה ימים רצופים ומאפשר למבקרים לשוב במהלך ביקורם בעיר למצפה ולהנות ממגוון האטרקציות הרחב. 
logo בניית אתרים