אילת וחבל אילות
מסלולי טיול ומידע


טיול לקניון ברק 

טיול לקניון ברק קניון ברק קניון לכל המשפחה כשמבקשים גם מים וגם צל בקיץ ועוד בדרום יש לכך תשובה בדמות מסלול נעים להליכה עם גבי מים. קניון ברק מאפשר לנו טיול עם יופי מדהים גם בחורף למי שאוהב קצת קור.

למסלול הטיול

טיול לעמודי עמרם

טיול לעמודי עמרם עמודי עמרם טיול קצר בשמורה יפהפייה בהרי אילת. במסלול נטייל בנופים מדהימים של סלעים בצבע שחור ונבקר בתופעת טבע בדמות עמודי ענק שנוצרו בסלע.

למסלול הטיול


טיול לעין נטפים 

טיול לעין נטפים עין נטפים באתם לנפוש באילת? מחפשים קצת לצאת מהמלון לטבע? מסלול עין נטפים תפור עליכם. זהו המעיין הנובע היחיד בכל אזור הרי אילת ולפיכך מהווה מקום מפגש לבעלי חיים רבים בסביבה.
למסלול הטיול


טיול להר שלמה 

טיול להר שלמה טיול להר שלמה טיול אל נופים מרהיבים ערוצי נחל והר שלמה המרשים והמיוחד בהרים העוטפים את אילת וממנו נשקף נוף מהמם.

למסלול הטיול

טיול לקניון האדום 

טיול לקניון האדום הקניון האדום טיול מעגלי במרומי הרי אילת. טיול בקניון המתחתר באבן החול האדומה. בדרך נפגוש עצי אשל ושיטה ושיחי רותם מלוח.

למסלול הטיול

טיול למעלה סיירים

טיול למעלה סיירים מעלה סיירים אילת זה לא רק ים וקניון. ההרים סביב אילת מלאים במסלולי טיול מהיפים בארץ. המסלול שלנו הוא לבעלי רכב 4*4 מתחיל מאילת ומסתיים ביוטבתה.

למסלול הטיול

ציפורים ודקלים באילת 

ציפורים ודקלים באילת ציפורים ודקלים באילת מלבד המסלולים המוכרים ואתרי האטרקציות באילת ניתן לקחת הפוגה וליהנות גם מהציפורים והעצים המיוחדים לסביבה. הטיול הוא בשלשה מקומות בהם נפגוש פלמינגו, ציפורים ודקלים מיוחדים.

למסלול הטיולטיסות לאילת

טיסה היא האפשרות המועדפת על אלו הבוחרים להגיע אל עיר הנופש והתיירות המרכזית- אילת.
העדפת הטיסה נובעת מהיתרונות הרבים שלה על פני הנסיעה ברכב: נוחות הטיסה, המהירות של ההגעה, אי השפעת תנאי מזג האוויר והמחיר הזול יחסי של הטיסה.
אז צריך רק להגיע לאחר משדות התעופה בארץ לעלות על הטיסה ולהגיע לאילת. התחרות בין חברות הטיסה, והחברות המציעות נופש, מביא לירידת מחירי הטיסה.
ישנם מספר דרכים להוזלת מחיר הטיסה: הזמנת חבילת נופש הכוללת טיסה עדיפה על פני הזמנת מלון בנפרד וטיסה בנפרד. החבילה תכלול גם אטרקציות שונות ותנאי השהייה במלון דברים אשר יוזילו בסוף את המחיר.
אפשרות נוספת להוזלת מחיר הטיסה בפרט והנופש בכלל הוא הזמנת הטיסה בתקופות ובחודשים הפחות עמוסים. חודשי הקיץ והחגים הם הזמנים בהם הביקוש גבוה והמחיר עולה.
אז כשאתם מתכוונים להגיע לאילת בטיסה אל תשכחו לחפש את החבילה הכי טובה ובמחיר הכי זול ומתאים לכם.
תשלבו את המלון והאטרקציות יחד עם הטיסה בחבילה אחת. תקבעו את החופשה למועדים לא עמוסים ותשוו מול חברות נוספות. טיסה נעימה.

logo בניית אתרים