בישול אינדוקציה
מה אנשים אמיתיים רוצים לדעת על זה


בישול אינדוקציה

בישול אינדוקציה: מה אנשים אמיתיים רוצים לדעת על זה מה קורה פה? סביר להניח שיש ישראלים רבים שאינם בקיאים בבישול אינדוקציה, וזו הסיבה ששאלנו את הצוות שלנו את השאלות שהם פחדו לשאול, כמו גם את השאלות שאנו מקבלים מהקוראים על בסיס קבוע.


קרדיט תמונה FREEPIK
מהו תהליך האינדוקציה וכיצד הוא עובד?
בישול עם אינדוקציה משתמש במגנטים על מנת לייצר חום, וככזה רק המחבת מחוממת, לא מגבות הכלים, הידיים או כל מזון תועה שנתז מהמחבת.


האם אני צריך כלי בישול מיוחדים כדי לבשל עם אינדוקציה?
כנראה שיש כבר סירים ומחבתות במטבח שלך שאתה יכול להשתמש בהם כדי לבשל על כיריים אינדוקציה כל עוד יש להם תחתית שטוחה והם עשויים מחומרי ברזל.

מהם הדגמים המומלצים בשוק?
שאלה טובה. בדיוק בשביל זה כדאי לעיין בשאלה טובה. בדיוק בשביל זה כדאי לעיין בעמוד הזה . 
איך אני יכול לדעת אם כיריים באמצעות מערכת אינדוקציה חם או לא? הדבר הטוב בכיריים אינדוקציה הוא שהם לא יתחממו אם תשכח לשים עליהם מחבת, ולכולם יש אינדיקציה כלשהי לגבי מתי מבער דולק.


מה הסיכוי שאשרוף את הבית שלי אם אשאיר בטעות כיריים אינדוקציה דולק?
מכיוון שלכיריים אינדוקציה אין חום במקום שבו אין מתכת, מגבת כלים לא תתלקח. אתה יכול לשרוף אוכל על כיריים אינדוקציה אם אתה לא שם עליו עין בזמן שהוא מתבשל, אז אולי כדאי שתפקח עליו עין.


האם אני צריך חיבור מיוחד במטבח שלי כדי להשתמש במכשיר זה?
יכול להיות שאם היה שם כיריים חשמליות בעבר, כבר יש לך את שקע ה-240 וולט שאתה צריך לאינדוקציה, אבל תצטרך להזמין חשמלאי כדי להתקין שקע 220 וולט באותו אזור.


כמה קשה לנקות כיריים אינדוקציה?
זה לא יותר קשה לנקות כיריים אינדוקציה מאשר לנקות את הזכוכית של משטח חלק חשמלי. פשוט כבה את הכיריים והמתן עד שאזור הבישול יתקרר לחלוטין לפני שתנסה לנקות את הכיריים.


האם ניתן לשלוט בכיריים אינדוקציה מהסמארטפון שלי?
לכיריים אינדוקציה של Bosch NITP660UC יש מספר תכונות חכמות, כגון AutoChef, PowerMove ו-SpeedBoost.


במה שונים אינדוקציה והסעה זה מזה?
יש הבדל בין "אינדוקציה" ל"הסעה", למרות שהם נשמעים דומים. כיריים אינדוקציה משתמשים באלקטרומגנטיות, בעוד תנורי הסעה משתמשים בגופי חימום ומאווררים כדי להזרים חום.


האם טווח אינדוקציה הולך להעלות את ערך הבית שלי?
אולי. טווחי אינדוקציה ומשטחי בישול כבר נחשבים ליתרונות בזמן מכירה חוזרת על ידי חלק מהיזמים והקבלנים.logo בניית אתרים