בניאס – מסלול שמתאים לכל המשפחה


אחרי כל כך הרבה סגרים וחודשים ארוכים שבהם לא יכולנו בכלל לבלות, ברור מדוע עכשיו, כשהאביב כבר בחוץ, אתם לא רוצים יותר להישאר בבית. 

המצב נראה קצת יותר טוב מאשר בשנה שעברה ועובדה היא שמאפשרים לנו לנסוע, לצאת לטייל וליהנות שוב מהנופים המקסימים שיש לנו במדינה. לכן, אם אתם מחפשים מסלול שיתאים לכל הגילים ואם אתם רוצים להיות בטוחים שתיהנו מכל רגע, הבניאס זו הכתובת הנכונה. בניאס הינו שמו של נחל מקסים שנמצא בצפון רמת הגולן, ואם חששתם לרגע שהמסלול כאן יהיה קצת מאתגר מידי, הסירו דאגה מלבכם. הבניאס מציג את אחד מהמסלולים הכי פשוטים וקלים שיש באזור רמת הגולן, אז למה לחשוב פעמיים? אתם תראו שהשנה אפילו סבא וסבתא יצטרפו אליכם בשמחה כך ששווה להתחיל לקבוע את פרטי הטיול הקרוב שלכם עוד היום.

 

בניאס ואוכל בסביבה

 

בין אם אתם חושבים על נחל כמו בניאס ובין אם אתם חושבים על מקומות אחרים שבהם תרצו לבלות, כולנו מכירים את הרגע שבו אנחנו יוצאים מהבית, עושים את הצעד הראשון וכבר הרעב מתחיל לחלחל. לכן, אם גם אתם חוששים שתצאו לחופשה עם כל המשפחה ושלא יהיה לכם איפה לאכול, ברור שאתם יכולים להסיר דאגה מלבכם. למעשה, על יד הבניאס יש אינספור מקומות נהדרים לאכול בהם, כך שאם תיערכו מראש, תוכלו להזמין מקומות בכל מסעדה שתרצו. בנוסף, כמובן שאם אתם כבר יוצאים אל הטבע תוכלו ליהנות גם מקמפינג שתעשו או מברביקיו מוצלח, כך שכל משפחה תוכל לבחור את המסגרת הנכונה ביותר עבורה. מה שבטוח זה שאחרי כל כך הרבה זמן שבו לא יכולנו לצאת לטבע, ועוד לפני שנוכל לחזור ולנסוע לחו"ל, אין ספק שכדאי יהיה לנצל את היופי שיש למדינה הקטנה שלנו להציע.

 

כמה עולה לטייל בארץ?

 

אתם חוששים שאם תרצו לשלב בטיול שלכם באזור בניאס גם את אתר החרמון זה יקפיץ את המחיר? נדמה לכם שזו הולכת להיות הוצאה כלכלית גדולה מידי? הסירו דאגה מלבכם. הרבה פעמים אנחנו רואים שאנשים נמנעים מלצאת לטייל באזורים שונים בארץ כי בעונות מסוימות הכניסה עלולה לעלות יותר, אך בפועל אנחנו רואים שזה לא באמת יקר. כמו כן, כדאי לדעת שלא פעם אפשר לעשות כרטיסים משולבים לכל מיני מקומות שבהם תוכלו לבקר, מה שיוזיל כמובן את העלויות. לכן זה לא משנה אם אתם חושבים על הבניאס או על כל מקום אחר, כי בכל מקרה, אין סיבה לשלם הון עתק. השילוב הנכון יהיה בין הזמנת כרטיסים מראש לכל אתר שאליו אתם רוצים להיכנס ובין תכנון מדויק של כל הארוחות שלכם. אתם תראו שאזור הגולן יקבל את פניכם, כמו תמיד בעונה הזאת של השנה, עם שלל פרחים מרהיבים בכל הצבעים, אז למה לחשוב פעמיים?    


logo בניית אתרים