הוצאת ויזה למרוקו און ליין
מדריך מקיף ועדכני
גם לאחר רעידת האדמה אשר פקדה את ממלכת מרוקו, ישראלים רבים עדיין מתכננים לבקר בה בקרוב ולחוות מהקסם הייחודי הקיים במדינה. לפני הביקור, נדרש להצטייד באשרת כניסה אשר מונפקת על ידי שגרירות מרוקו. הנה מדריך מקיף ועדכני להנפקת ויזה למרוקו און ליין.

   

הנפקת ויזה למרוקו און ליין

אם בעבר היה נדרש להגיע פיזית לבניין של שגרירות מרוקו אשר ממוקם ברחוב הירקון בתל אביב, לאחרונה בוצע שינוי משמעותי אשר מקל על כל מי שמתכנן לבקר במדינה. כיום, הוצאת ויזה למרוקו אונליין מתבצעת על ידי מילוי טופס באינטרנט, בצורה קלה, מהירה ונוחה. עובדה זו מפשטת את התהליך, בעיקר מאחר ולא נדרש לצאת מהבית בשביל להנפיק את האשרה המיוחלת.

כמה עולה להוציא ויזה למרוקו און ליין?

המחיר של ויזה למרוקו משתנה כל הזמן ונקבע בעיקר על פי שער הדירהאם, שהוא המטבע המקומי של מרוקו. נכון לכתיבת שורות אלו, המחיר לויזה אשר מונפקת תוך 3 ימי עסקים הוא 300 ש"ח, בעוד המחיר לויזת אקספרס, אשר מונפקת תוך יום עסקים בודד, עומדת על 420 ש"ח.

הוצאת ויזה למרוקו עצמאית – האם זה מומלץ?

התהליך אומנם עשוי להיראות פשוט אך לעיתים ישנם סירובים בשל מילוי שגוי של הטופס. בדיוק לשם כך, ישנן חברות אשר מספקות שירותי הוצאת ויזה למרוקו, תוך מילוי טופס בעברית.

לחצו כאן למילוי טופס בעברית לקבלת ויזה למרוקו 

אז איך מוציאים ויזה און ליין למרוקו?

בשביל להגיש את הבקשה לויזה, תצטרכו לשלוח תמונת פספורט ברורה וגם צילום ברור של הדרכון שלכם. חשוב לציין, ניתן להנפיק ויזה לאנשים אחרים ולכן אם אתם מתכננים לטפל בבקשת הויזה בעבור כל בני המשפחה, תוכלו בהחלט לעשות זאת אך נדרש מכם לספק תמונת פספורט וצילום דרכון בעבור כל אחד מהם.

פרט להעלאת הקבצים, תידרשו להוסיף גם פרטים נוספים כגון האזרחות שלכם, מטרת הטיול שלכם ועוד. מידע זה חיוני ונדרש אך הוא קל למילוי ובדרך כלל הבעיות אודות הבקשה אינן קשורות לחלקים אלו.

לאחר מילוי הפרטים, תועברו לעמוד התשלום ויהיה עליכם לבחור את סוג הויזה הנדרשת לכם. במידה ואתם זקוקים לויזה בדחיפות, תוכלו לבקש שיכינו לכם ויזת אקספרס אך כפי שהזכרנו קודם לכן, מדובר בויזה יקרה יותר אשר עולה כ-120 ש"ח יותר מאשר הויזה הסטנדרטית אשר מגיעה בתוך 3 ימי עסקים.

מי מחויב בהוצאת הויזה?

כל אזרח בעל אזרחות ישראלית מחויב בהוצאת ויזה למרוקו וזה כולל גם ילדים בכל הגילאים. יחד עם זאת, במידה ויש לכם אזרחות זרה, ייתכן ולא תצטרכו להנפיק ויזה. כך למשל, מחזיקי דרכון אירופאי או אמריקאי, פטורים מהנפקת הויזה.

לאחר מילוי הטופס, החברה הישראלית תעשה את כל הפעולות בשבילכם ותעדכן אתכם במידה ונדרש לבצע שינויים או תיקונים במסמכים כאלה ואחרים אשר צורפו על ידי מבקש הויזה.

כך למעשה, עולה הסיכוי שתקבלו את הויזה המיוחלת מבלי להסתבך וגם מבלי לבזבז זמן מיותר בעבור שליחת בקשות נוספות לגורמי השגרירות, אשר איך נגיד זאת בעדינות? לא תמיד זמינים או ברורים בנוגע לסירוב שהתקבל על הבקשה.

כיצד מקבלים את הויזה בתום התהליך?

את הויזה למרוקו תקבלו ישירות לכתובת המייל שהזנתם בעת תהליך ההרשמה. על כן, חשוב להזין מייל אמיתי שאליו יש לכם גישה. אנו ממליצים להדפיס את הויזה לפני הטיסה למרוקו אך לעיתים גם הצגה של העותק האלקטרוני תספיק כאשר תיכנסו אל המידה.

זקוקים לעזרה בהוצאת הויזה? לאחר שבדקנו מספר חברות בתחום, כולל מעבר על המלצות של לקוחות אשר נעזרו בשירות, הגענו למסקנה כי כדאי להסתייע באתר בוא למרוקו אשר מתמחה בהוצאת הויזות ומעמיד לרשותכם צוות אשר יטפל בבקשה עד לקבלת הויזה ועם כמה שפחות עיכובים ותקלות.

logo בניית אתרים