השכרת רכב


הרץ העולמית ממנה את למנכ"ל פול סטון, במקומה של קתרין מרינלו שהתפטרה
   צביקה דמרי     21.05.20  

בהודעה לתקשורת נמסר על שינוי בתפקיד המנכ"ל של החברה להשכרת רכבים.
קתרין מרינלו התפטרה מתפקידה ותישאר בתפקיד ייעוץקתרין מרינלו צילום מתוך הטוויטר של הרץ העולמית
 
פול סטון מונה כמנכ"ל חב' הרץ, הוא החליף את קתרין מרינלו, שמתפטרת מתפקידה כמנכ"ל, נשיא וחבר דירקטוריון.
מרינלו תישאר בחברה בעמדת ייעוץ עד שנה.
חב' הרץ הודיעה כבר בחודש אפריל כי תפטר 10,000 עובדים לאחר שהחברה חוותה ביטולים וירידה בההזמנות בשל מגיפת הקורנה. החברה מחזיקה גם במותגי ההשכרה Dollar ו Thrifty.
מניית הרץ צנחה ביום שלישי האחרון בשער הסגירה הנמוך ביותר אי פעם..
עשרת הדיברות להשכרת רכב בחו"ל – המדריך השלם לחופשת הפסח

מאת: בועז יעקובי 

רגע לפני שחופשת הפסח כבר פה, זה בדיוק הזמן להתחיל לתכנן את הטיול המשפחתי הקרוב שלכם לחו"ל.
אז איך תדאגו לכך שהרכב שילווה אתכם בחוויה המשפחתית יתאים לצרכים שלכם? למה כדאי לשים לב בהסכם ואיך להיזהר מהמוקשים השונים?
המדריך המלא לפניכם:

ישראלי זה הכי – עדיף להזמין את הרכב מהארץ. הזמנת הרכב בחו"ל ישירות יקרה בדרך כלל באופן משמעותי (נכון במרבית היעדים בעולם). התכניות של השכרת הרכב בחברות בחו"ל לא תמיד מותאמות לתייר הישראלי ובדרך כלל בסיסיות, לכן חשוב לעשות השוואות נכונות ולא להתפתות למחירים שעל פניו נראים זולים אבל בעצם לא כוללים את אותם מרכיבים שהחברות הישראליות מציעות.

כמו כפפה ליד – בדקו היטב מה הצרכים שלכם בנסיעה, בין היתר כמה נוסעים יהיו ברכב, כמה תיקים ומזוודות אתם צריכים לקחת אתכם ואיזה רכב יכול להכיל את כל הציוד. בדקו אילו חברות מחזיקות ברכב שמתאים לצרכים שלכם.

הגיל הוא התרגיל - יש לוודא מראש שגיל הנהג תואם לסוג הרכב שהוזמן כמוכן לבדוק האם ניתן להיכנס למדינות אחרות (בעיקר חשוב לגבי כניסה למדינות מזרח אירופה ואיטליה) ,מדינות שכן מאפשרות את הכניסה למדינות אלו מציעות מגוון מצומצם של קבוצות רכב, חשוב לציין זאת מראש בעת ביצוע ההזמנה.

להיות מכוסים - יש לוודא שתכנית ההשכרה שנרכשה כוללת "ביטול השתתפות עצמית", אנו ממליצים לרכוש תכנית זו כבר מהארץ ולא לקחת סיכונים מיותרים. בעת פתיחת חוזה ההשכרה בחו"ל יציעו לכם לרכוש כיסויים אופציונליים נוספים, יש לשים לב על מה חותמים ואם ברצונכם לרכוש את אחד מהכיסויים האופציונליים שיוצעו לכם.

האותיות הקטנות - לאחר קבלת חוזה ההשכרה והסכמה לתנאיו, הצטיידו בהעתק. קראו את החוזה ורק אז חתמו שכן חתימה על החוזה מהווה הסכמה לכל תנאיו לכן יש לשוב ולוודא כי הנך מסכים לתנאים ולתוספות שבו.

תפקחו עיניים - בעת לקיחת הרכב יש לבדוק את הרכב ולדאוג שפקיד ההשכרה מודע לכל נזק (באם קיים), בעת החזרת הרכב בקשו מפקיד ההשכרה שיבדוק את הרכב בנוכחותכם ויאשר בחתימתו כי הרכב הוחזר במצב תקין.

כרטיסים, כרטיסים - יש להצטייד בכרטיס אשראי בינלאומי בר תוקף ובקוד הסודי (לחלק מקבוצות הרכב בחלק מהמדינות יש צורך בשני כרטיסי אשראי בינלאומיים) ורישיון נהיגה ישראלי מפלסטיק (בחלק מהמדינות יש צורך בנוסף גם ברישיון נהיגה בינ"ל).  שימו לב - רישיון נהיגה ישראלי זמני אינו תקף בחו"ל.

חוק זה חוק - יש להתעדכן בדבר חוקי התעבורה במדינת היעד (מגבלת מהירות, חנייה, אשרות מעבר בין חלק מהמדינות וכו') ולנהוג על פי הכללים. דוחות חנייה ודוחות תנועה שירשמו, הם באחריות השוכר, יוסבו על שמו ויישלחו לארץ. בנסיעה עם ילדים ודאו מראש עד איזה גיל חלה חובת נסיעה בכיסא בטיחות במדינת היעד, כדי להזמין מכונית מצוידת בהתאם. יש פה חשיבות גם לשמירה על ביטחון הילדים וגם לשמירה על חוקי התעבורה במדינת היעד.

מתדלקים - ההמלצה היא להחזיר את הרכב עם מיכל דלק מלא, שכן התעריפים הנגבים על ידי חברות ההשכרה בחו"ל הנם יקרים מאלה המוצעים בתחנות הדלק המקומיות, כמו כן במספר מדינות נגבים בנוסף דמי שירות בעבור התדלוק. חשוב מאוד לוודא את סוג הדלק, מילוי דלק שאינו תואם עשוי לגרום לנזק מכני ולחיוב בהתאם.

זמן (וניקיון) זה כסף - יום שכירות הוא בן 24 שעות, לכן מומלץ להחזיר את הרכב עד השעה בה נלקח. כל איחור בהחזרת הרכב עשוי לגרום לחיוב נוסף, בהתאם לחברת ההשכרה בחו"ל ובתעריף שיקבע על ידה.
יש להחזיר את הרכב במצב הניקיון בו התקבל, רכב שיוחזר מלוכלך בצורה חריגה יחויב בעלות ניקיון מיוחד.

ושתהיה לכם נסיעה נעימה ובטוחה!הכותב: בועז יעקובי סמנכ"ל שיווק ומכירות בשלמה סיקסט
Save on your hotel - hotelscombined.co.il

   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
טואול - בניית אתרים