טכנולוגיה בתיירות
חדש בשדה התעופה גטוויק צ'אטבוט

חדש בשדה התעופה גטוויק צ'אטבוט Gail לאחר שזיהו את הצורך במתן מענה לשאלות ומידע לנוסעים בשדה התעופה גטוויק הציבו לאחרונה את Gail צ'אטבוט aיענה על השאלות הנוסעים בשדה התעופה גטוויק.

לקריאת הכתבהאמסלם משיקים אתר חדש

קב' אמסלם משיקה אתר חדש לחיפוש טיסות וחופשות קבוצת אמסלם תיירות ונופש, משיקה אתר ייעודי לחיפוש טיסות וחבילות נופש בארץ ובחו"ל בטכנולוגיה חדשנית שתוזיל עלויות משמעותיות לצרכנים

לקריאת הכתבה


7 יעדים מעולים למשפחות מכורות לטכנולוגיה

7 יעדים מעולים למשפחות מכורות לטכנולוגיה בין אם המשפחה שלכם מעדיפה גיימינג, רובוטיקה, תכנות, או פשוט לגלול בפיד של הרשתות החברתיות - כדאי לכם לבקר ב-7 היעדים הללו כדי ליהנות מחופשה טכנולוגית מושלמת.

לקריאת הכתבה


הכוח עבר לצרכן ועל החברות להתאים את עצמן ולחשוב כמו הצרכן

כך עולה מכנס "Amadeus executive event " של חברת אמדאוס שנערך ביום  שני 25.3.19 ועסק בחדשנות טכנולוגית בתחום הנסיעות, תיירות והתעופה. בכנס נכחו עשרות בכירים בתחום הנסיעות בישראל ובכירי חברת 
 אמדאוס

לקריאת הכתבה


בשורה לטסים להודו,הוצאת ויזה אלק'
התקפה לשנה.

בשורה משמחת לישראלים שטסים להודו ויזה אלקטרונית לשנה. החל מהשבוע (18.2.2019) משרד ההגירה ההודי מאפשר לישראלים להוציא ויזה אלקטרונית להודו דרך האינטרנט לשנה. עד כה, ויזה לשנה ניתן היה להוציא  

לקריאת הכתבהרשת מלונות אוליב פותחת מוקד וואטסאפ במרכז ההזמנות.

רוצים להזמין חדר במלונות אך לא מעוניינים לדבר בטלפון? רוצים לברר פרטים על הזמנה או על מלון בדחיפות בלי להמתין על הקו? רשת מלונות אוליב פותחת מהבוקר שירותי וואטסאפ במרכז ההזמנות, להודעות טקסט

לקריאת הכתבה

הכנס הראשון לחדשנות בתיירות: "האתגרים וההזדמנויות בעידן התיירות הדיגיטלית" Travel-Tech Disrupt 2020 

הכנס יערך במתחם הכנסים לאגו ב- 6.2.2020 בהובלת קבוצת אנשים ומחשבים ובשיתוף התאחדות משרדי הנסיעות, התאחדות בתי המלון בישראל ומשרד התיירות Travel-Tech Nation: במסגרת הכנס תיערך תחרות סטארט-אפים לתחום הטרוול-טק הסטארט-אפ הזוכה יזכה בפרס בשווי 30,000 ₪ לליווי עסקי, אירוח במשרדים ומנטורינג על ידי בכירי התעשייה ברשת מתחמי העבודה המשותפים O

צביקה ד.   
עדכון   23.05.19  

 
קרדיט יח"צ  

בשנים האחרונות ניצבת תעשיית התיירות בפני שיבוש וטלטלה. התיירות הדיגיטלית תופסת מקום מרכזי בפעילות ומודלים חדשים מאתגרים את הכוחות הפועלים בענף. ישראל, ה"סטארט אפ ניישן" ממצבת את מקומה כ"טרוול-טק ניישן" עם מאות חברות סטארט-אפ העוסקות בפיתוח אפליקציות וטכנולוגיות בתחום. 
הכנס הראשון לחדשנות בתיירות שמפיקה קבוצת אנשים ומחשבים יעסוק באתגרים ובהזדמנויות במהפכת התיירות הדיגיטלית, ויהווה מקום מפגש מרכזי בין הסטארט אפים ללקוחות ענף התיירות.
מבין הנושאים שידונו בכנס: הטרנדים החזקים בתיירות דיגיטלית בשנים הקרובות, תיירות שיתופית וחכמת המונים בתיירות, רובוטיקה במלונאות ומלונות "חכמים", כלי AI (בינה מלאכותית) בשירות סוכני הנסיעות, ביג דאטה ופרסונליזציה, סיכוני סייבר בתיירות, חוויית לקוח בדיגיטל והתייעלות באופרציה. עוד ידון הכנס באפיון התייר של המחר, דור ה-Z והתנהגות צרכני התיירות החדשים: ספונטניות בעולם התיירות וכלכלה התנהגותית.
מבין בכירי הענף שייקחו חלק בכנס, חני סובול מנכ"לית התאחדות משרדי הנסיעות בישראל, ד"ר נעם קוריאט ממשרד התיירות שירצה על תיירות דיגיטלית בעידן של חדשנות מערערת, אמיר חייק נשיא התאחדות המלונות בישראל, פיני שרי סמנכ"ל בכיר במנהל חוויית התייר, שרון גרנית מנהלת החדשנות בהתאחדות המלונות, נציגי חברות תעופה, מנכ"לי רשתות בתי מלון הפועלות בישראל ועוד.
במסגרת הכנס תתקיים תחרות לסטארט אפים המציגים טכנולוגיות בעלות פוטנציאל מבטיח בתחום הטרוול-טק. החברות שיגיעו אל קו הגמר בתחרות יציגו במהלך הכנס במסגרת פיץ' בן 5 דקות בפני חבר השופטים והקהל. החברה הזוכה תזכה באירוח ומנטורינג עסקי ברשת מתחמי העבודה המשותפים OpenValley בשווי כ-30,000 ₪.
"ענף התיירות מחפש השקעות בטכנולוגיה כדי להתמודד עם התחרות הגלובלית", אומרת חני סובול מנכ"לית התאחדות סוכני הנסיעות המובילה את הכנס . "סוכני הנסיעות חווים קשיים בתחרות מול ענקיות החיפוש כמו בוקינג.קום וקייאק.
יחד עם זאת, אותם אתרים לא מחזיקים סחורה ישראלית, כגון טיולים מאורגנים, חבילות של טיסה ומלון, או טיסות שכר וטרם עשו אדפטציה לשוק שלנו". החוזק של סוכני הנסיעות, מפרטת סובול, "נמצא בטיולים נישתיים, כגון טיולי סקי, קרוז וסיורי קולינריה, או בטיפול באוכלוסיות מגזריות כמו טיולים לחרדים או לבני הגיל השלישי. ה-IT יכול לסייע לסוכנים עם יכולת לבנות הצעות ערך מותאמות אישית על בסיס תובנות המופקות ממערכות ה-BI: מתי הלקוח נסע, מתי צפוי לטוס שוב, להיכן, ועוד".
"התפיסה של הסוכנים", מסכמת סובול, "היא שטכנולוגיה יקרה, אלא שזה לא חייב להיות כך. בכנס נראה כי ניתן לבצע שיתופי פעולה במודלים שונים ונדון בפתרונות שיסייעו לכלל הכוחות בענף כדי שיוכלו להציע ללקוחות יותר הצעות ערך, ולהגדיל את המכירות". חדש בשדה התעופה גטוויק צ'אטבוט Gail   

לאחר שזיהו את הצורך במתן מענה לשאלות ומידע לנוסעים בשדה התעופה גטוויק הציבו לאחרונה את   Gail צ'אטבוט aיענה על השאלות  הנוסעים בשדה התעופה גטוויק.

צביקה ד.   
עדכון   23.10.19  


קרדיט צביקה דמרי  

בשדה התעופה גטוויק השיקו את ה 'צ'אט בוט'  'chatbot' ב- Messenger של פייסבוק.
הצ'אט בוט שנקרא Gail, נועד לסייע לנוסעים לקבל למידע על טיסות, התראות כמו גם מידע על החנויות בשדה התעופה, מסעדות ושירותים נוספים בשדה.

השירות ניתן כרגע רק בשפה האנגלית,אך צפוי להעלות גם בשפות נוספות.
קדם להקמתו של הצ'אטבוט שיתוף פעולה עם שדה התעופה בליון צרפת, שם השיקו את הצ'אט בוט כבר באוקטובר 2017.
הדבר איפשר למפות ולזהות את המידע שדורשים הנוסעים.
נכון להיום, הצ'טבוט בגטוויק מבין ועונה על כ 80% מהשאלות שהוא מקבל.
קב' אמסלם משיקה אתר חדש לחיפוש טיסות וחופשות

קבוצת אמסלם תיירות ונופש, משיקה אתר ייעודי לחיפוש טיסות וחבילות נופש בארץ ובחו"ל בטכנולוגיה חדשנית שתוזיל עלויות משמעותיות לצרכנים

צביקה ד.     16.05.19

קבוצת אמסלם תיירות ונופש, מרחיבה את פעילותה בקטגוריית התיירות הפרטית ומשיקה אתר אינטרנט חדשני להזמנת טיסות וחבילות נופש ללקוחות קצה האתר הייחודי Amsalem.co.il יוזיל משמעותית טיסות וחבילות נופש בארץ ובחו"ל, הודות לטכנולוגיה חדשנית אשר פותחה על ידי חברת הבת שלה ATRIIS ויאפשר חיפוש חופשות על בסיס קטגוריאלי.

מספר חודשים לאחר שהשיקה את Angie, מערכת מובילה לניהול נסיעות עסקים הזוכה להצלחה רבה בארץ ובחו"ל, חושפת הבוקר קבוצת אמסלם טורס, מערכת אינטרנטית חדשנית המיועדת להזמנת טיסות וחבילות נופש בארץ ובחו"ל ללקוחות קצה: . האתר החדש, נשען על הפלטפורמה פורצת הדרך של חברת הבת ATRIIS, המקנה גישה מהירה וקלה לתכני נסיעות ממקורות רבים כמו מערכות GDS, ישירות מספקים ונותני שירות, זירות מסחר ועוד.
האתר החדש בעל ממשק ישיר לחברות התעופה בטכנולוגיית NDC פורצת דרך, מקנה חווית קנייה זולה יותר עם שקיפות מחירים מלאה, הודות לריבוי תכנים והיצע מוצרים רחב.
החדשנות שמציג האתר מאפשרת חתכי חיפוש מתקדמים לחבילות נופש על בסיס קטגוריות מגוונות:
חבילת נופש, חופשת ספורט, חופשת ספא, יעדי שופינג, יעדי קזינו, בטן גב, וחופשות רומנטיות. לאחר בחירת סוג החופשה, מספק האתר אפשרויות סינון רבות עד להגעה לחבילה הרצויה על בסיס: תאריך, מחיר, יעד, דירוג בתי המלון, סוג האירוח
בבית המלון ועוד. 

יעקב אמסלם, מנכ"ל ובעלים של אמסלם טורס, מסר "המציאות בה אנו פועלים כיום בענף התיירות מחייבת התייחסות
ומענה להזמנות האינטרנטיות. הנוסע הישראלי הפך מזמן להיות סוכן הנסיעות של עצמו על כן, מצאנו צורך גובר להשקת מערכת מתקדמת ופורצת דרך הלוקחת את עולמות החיפוש צעד אחד קדימה.
המערכת אשר פותחה בהתאם לצרכי השטח על ידי מיטב המתכנתים, יודעת לנטר ולהציג את הטיסה המשתלמת ביותר, ללא צורך לגלוש באינספור אתרים וכן, יודעת לחפש על בסיס קטגוריאלי של אופי ועולמות התוכן הדרושים בחופשה המבוקשת".
עוד הוסיף אמסלם, "לצד הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, אנו מאמינים עדיין בשירות לקוחות ברמה הגבוהה ביותר ונעניק מענה אנושי 24/7 גם לרוכשים באתר במידת הצורך, במטרה להקנות שקט נפשי ובטחון ללקוחותינו. כך שלמרות שההזמנה בוצעה באופן מקוון לקוחותינו הנאמנים ידעו שיש להם בכל שעה ובכל תקלה כתובת למי לפנות ועל מי לסמוך".

אתר אמסלם תיירות ונופש, מאובטח ועומד בתקני האבטחה המחמירים ביותר, יאפשר רמת שירות גבוהה והתאמתה לסטנדרטים הנהוגים בנסיעות העסקים, הודות למוקד החירום הפעיל 24/7, אשר יספק מענה לשאלות וסיוע במידת הצורך.
כל הזמנה דרך האתר תעבור בקרת איכות על ידי סוכן נסיעות מנוסה, כך שניתן יהיה ליצור עמו קשר בהודעת וואטס אפ לפתיחת ערוץ תקשורת ביניהם. 
בנוסף, תתאפשר באתר החדשני המרה למטבעות זרים מכל הסוגים במחירים משתלמים, בהרכב השטרות המבוקש וללא צורך בהמרה כפולה (לדוגמה ניתן יהיה להמיר לבאט תאילנדי ולקבלו בסניף הפועלים באולם הדיוטי פרי, במקום להמיר לדולרים ולהמיר שוב בתאילנד למטבע המקומי, שירות החוסך זמן וכסף).

האתר מאפשר חיפוש ב- 3 שפות: עברית, אנגלית ורוסית, בעל ממשק וחווית משתמש קלה לתפעול. מחירי העסקה מוצגים לפי סוגי מטבעות רבים לנוחות המזמין, חווי סטטוס ההזמנה יופיע לכל אורך התהליך ותתאפשר הזמנת מושבים בצורה ידידותית כולל ארוחות לטיסות ואופציה להוספת כבודה.

האתר מעניק שירות ויזות ודרכונים ללקוחות המעוניינים להוציא ויזה מול השגרירות של כל אחת מהמדינות הדורשות כניסה
עם ויזה בתוקף. חשוב לציין, כי כל הזמנה באתר תורמת ישירות לקהילה, הודות לתמיכתה רבת השנים של החברה במכללה לכישורי חיים, המסייעת לאנשים בעלי צרכים מיוחדים להשתלב בחברה.
החב' הישראלית  SeeVoov זכתה ביריד  ITB סין בתחום חדשנות בתיירות

 החב' הישראלית SeeVoov, הנחשבת לאחד השחקנים החדשניים ביותר בתחום טכנולוגיית הנסיעות, פיתחה מתכנן נסיעות אינטרנט מבוססת וידאו.

צביקה ד.    16.05.19

הפרס ביריד ITB למעשה מכיר בחברות שהפכו חלומות ורעיונות לפתרונות עסקיים ברי קיימא עם פוטנציאל שוק יוצא דופן.
יחד עם החב' הישראלית הגיעו גם חמש חברות נוספות אייר בלק בוקס, נובלטי טכנולוג'י גרופ, רובינס ברייר-טראיוול
פוינטמרק ו TravelRight. 

 "טקס הענקת פרס חדשנות ביריד ה- ITB בסין הוא כבוד מדהים, והכרה נהדרת בצורך של השוק בפלטפורמת SeeVoov"
כך אומר יוסי גולן, מייסד ומנכ"ל CTO. "הפלטפורמה שלנו היא המתכנן הראשון בעולם, המבוסס על וידאו המסייע לחברות התיירות להגדיל את ההכנסות באמצעות הזמנות נלוות ושיפור מעורבות המשתמשים". 
"בתעשיית הנסיעות יש מעט מאוד נאמנות לקוחות, תעופה, שייט, רשתות בתי מלון נלחמות על מחירים תחרותיים ועל תשומת לב המשתמשים, ורבות מהן נאבקות ליצור הכנסות נלוות. חב' SeeVoov הכירה בכוח של הסרטון במגמה להגדיל את כוונות הרכישה של המשתמשים, ופיתחה את מתכנן הנסיעות הראשון המבוסס על ווידאו, המאפשר לחברות תיירות להגדיל באופן משמעותי את ההכנסות הנלוות (באמצעות הזמנת מלונות, טיסות, כרטיסי אטרקציה, הזמנות למסעדות).
המשתמשים מקבלים ערך מוסף ייחודי בצורת תוכן וידאו משעשע המשפר את איכות הנסיעה.

7 יעדים מעולים למשפחות מכורות לטכנולוגיה 

בין אם המשפחה שלכם מעדיפה גיימינג, רובוטיקה, תכנות, או פשוט לגלול בפיד של הרשתות החברתיות - כדאי לכם לבקר ב-7 היעדים הללו כדי ליהנות מחופשה טכנולוגית מושלמת.

  13.05.19

סידני אוסטרליה
תכנות, רובוטיקה ואנימציית סטופ-מושן: את כל אלו תוכלו למצוא במחנות הקיץ הטכנולוגיים לגילאי 8-12 שמפעילה חברת TechScience באוסטרליה. הזוג שהקים את TechScience עשה זאת בין השאר במטרה להפוך את הטכנולוגיה למעניינת ומזמינה עבור בנות - ולכן יצרו גם סדרה של תוכניות מיוחדות המיועדות לבנות. ובעוד הילדים נהנים במחנה, ההורים יכולים להתחיל לטייל בסידני, או לדלג היישר אל מקום האירוח Manly Paradise Beachside Apartments ולבלות את שאר היום
על חוף הים.


קרדיט 123rf


טוקיו, יפן
מחוז אקיהברה (Akihabara) בטוקיו ידוע באווירה האלקטרונית המחשמלת המורגשת ברחובות, ומשפחות רבות נהנות מאינספור חנויות משחקי הוידאו הממלאות את המחוז. בנוסף לשופינג מעולה, האזור מארח גם כנסי קומיקס, תערוכות מחשבים ואירועים טכנולוגיים אחרים לאורך השנה. אקיהברה הוא המרכז התרבותי של האוטאקו (otaku) - אנשים המגלים אובססיה לתחומי עניין כמו מנגה ואנימה - ולכן צפייה באנשים ברחוב היא מעניינת לא פחות. אם המשפחה שלכם מעדיפה סוג שונה של אנימציה, מלון Mitsui Garden Hotel Prana Bay מפעיל הסעות יומיות בחינם לדיסנילנד טוקיו.


קרדיט 123rf 


שנגחאי, סין
ילדים בני 5-12 שמאוהבים בטכנולוגיה חייבים לבקר במוזיאון המדע והטכנולוגיה בשנגחאי. האטרקציות במוזיאון כוללות 13 תערוכות קבועות (לרבות תערוכה בשם 'עולם הרובוטים'), קולנוע תלת-מימד ושלושה אולמות המציגים סרטי מדע. בני נוער והורים יהנו מסיור במחוז פודונג (Pudong) ובמוזיאון הקומיקס והאנימציה של שנגחאי. אם המשפחה מתגעגעת לרשתות החברתיות, מומלץ לשהות במלון IFC Residence - הידוע כמלון עם האינטרנט האלחוטי המהיר ביותר בשנגחאי.


וושינגטון, ארה"ב
Washington International Spy Museum בין אם אתם מזדהים עם Q או דווקא עם 007, אין ספק שתהיו מרותקים במוזיאון הריגול הבינלאומי בוושינגטון. במוזיאון תוכלו למצוא את האוסף הגדול ביותר בעולם של חפצי וטכנולוגיות ריגול, והוא גם מארח מסיבות פיג'מה למרגלים מתחילים, מחנות קיץ בנושא ריגול ואפילו סדנאות כתיבה לספרות מרגלים. בנוסף, חברי המשפחה המתעניינים בהיסטוריה יוכלו ליהנות מתערוכה המגוללת את סיפור הקמת רשת הריגול האמריקאית הראשונה על ידי ג'ורג' וושינגטון. אם הילדים שלכם רוצים להשתמש בכישורים החדשים שלהם כדי להגן על הנשיא, מלון Hive הממוקם ליד הבית הלבן הוא אחד המלונות הפופולריים ביותר באזור בקרב משפחות.אוסלו, נורבגיה
כל המשפחה תצא מרוצה מביקור במוזיאון הטכנולוגיה של נורבגיה, בו מכונות מוזיקה אלקטרונית מתחרות על מקומן עם מדפסות 3D, מכוניות וינטג', חפצים רפואיים ומשחקי וידאו נוסטלגיים. המוזיאון הזה אולי נראה קטן, אבל הוא מציע רשימה ארוכה של מיצגים וסדנאות מהנות. חברי המשפחה שרוצים לספוג קצת ויטמין D (עד כמה שאפשר, עם מזג האוויר של אוסלו) יוכלו לטייל לאורך נהר אקר (Aker) היפהפה הזורם בקרבת מקום.
אנו ממליצים לשהות במלון Scandic Victoria הממוקם במרכז העיר.


מרקש, מרוקו 
לאחר שתסיימו לשוטט ברובעי המדינה התוססים של מרקש, צאו לפארק הסייבר של העיר כדי להתרענן. בפארק יש מדשאות רחבות שעליהן הילדים יכולים להתרוצץ, כמו גם חיבור אינטרנט אלחוטי מעולה ואינטרנט קפה מרכזי שבו תוכלו לשלוח לחברים או לפרסם באינסטגרם את התמונות מהחופשה. משפחות שרוצות לשהות ליד הפארק ודאי ייהנו ממקום האירוח The Red House שמתאים במיוחד למשפחות צעירות. קיימברידג', בריטניה 
זה לא סוד שלקיימברידג' יש היסטוריה ארוכה ועשירה, אבל בטח לא ידעתם שההיסטוריה הזו כוללת רטרו גיימינג, ערבי קומדיה בנושא טכנולוגיה וסדנאות האקינג לילדים. המרכז להיסטוריית מחשבים (Centre for Computing History) שנמצא בעיר מחזיק באוסף הגדול ביותר של טכנולוגיית מחשבים בבריטניה, ואחת הרכישות האחרונות של המרכז הוא רובוט העונה לשם ג'ניפר. לאחר שתביסו את הילדים בערב המשחקים המשפחתי של המרכז, אל תשכחו לתדלק עם ארוחה בריטית מסורתית, לבקר במרכז המדע של קיימברידג' או לנצל את שירות השכרת האופניים החינמי במקום האירוח Gwydir Street House.

קרדיט 123rf


  חזרה למעלה.

הכוח עבר לצרכן וכעת על חברות וגופים בתחום התיירות והתעופה לשנות את התפיסה ולחשוב כמו הצרכן.

חברות צריכות לשנות את התפיסה ולחשוב כמו הלקוח כך עולה מכנס "Amadeus executive event " של חברת אמדאוס שנערך ביום שני 25.3.19 ועסק בחדשנות טכנולוגית בתחום הנסיעות, תיירות והתעופה. בכנס נכחו עשרות בכירים בתחום הנסיעות בישראל ובכירי חברת אמדאוס העולמית המהפכה הדיגיטלית בתחום התעופה והתיירות גרמה לכך שהכוח נמצא אצל הצרכן וחברות התעופה והגורמים השונים בענף התיירות צריכים להסתגל לכך.
זאת המסקנה הברורה שעלתה בכנס של חברת אמדאוס ישראל המספקת פתרונות טכנולוגיים בתחום התעופה
והתיירות שהתקיים אתמול (שני, 25.3.19) במלון שרתון בתל אביב. בכנס "Amadeus executive event" נכחו עשרות בכירים מסוכנויות הנסיעות בישראל. את הנושאים השונים בהם עסק הכנס, הציגו בכירי חברת אמדאוס העולמית שהגיעו במיוחד לישראל. סשה נאו (Sascha Nau)- מנהל שיווק, קמעונאות עבור צפון, מזרח, מרכז ודרום אירופה באמדאוס מציין כי כיום השאלה אינה האם תהיה שימוש בטכנולוגיה, אלא לצורך מה?.
לטענתו מטרת הטכנולוגיה היא ליצור חיבור בין כל הנקודות החשובות לאדם וזאת כדי ליצור חוויה שלמה ואינדיבידואלית עבור כל אחד.
כיום הסלולר הפך לכלי המרכזי בו משתמשים אנשים כשהם מתכננים את החופשה שלהם ואף בזמן החופשה עצמה.
על פי הנתונים של חברת אמדאוס שהוצגו בכנס, 60% מהנוסעים רוצים לקבל שירותים, הצגת מידע ותוכן מותאמים להעדפות קודמות או התנהגויות שלהם בעבר. כמו כן יותר משליש מהנוסעים אמרו שהם רוצים לקבל מידע באמצעות המכשירים הניידים שלהם ו-20% נוספים מחפשים שירותים משלימים באפליקציות, צ'אט, הודעות, קול ואינטרנט.
"נוסעים רוצים לחוות ככל שהם יכולים בזמן שהותם ביעד אבל חוסר זמן וגישה מוגבלת למידע מובילים לרמות גבוהות יותר של תסכול וכתוצאה מכך, הצרכן פונה לנייד שלו שהפך לחבר הכי טוב שלו. הוא מצפה למצוא בזמן אמת ומהיר את כל המידע על היעד בו הוא נמצא" כך אמר בכנס מייקל בייל (Michael Byle)- משנה למנכ"ל תחום מובייל באמדאוס.

ומה באשר לעתיד?
"בשנים הבאות הכוח ימשיך לעבור לצרכן אמר בכנס ליאוניד מרמר- (Leonid Marmer)- ראש קמעונאות במזרח אירופה. תחום המציאות הווירטואלית ישפיע מאוד בשנים הקרובות על תחום הנסיעות והתיירות. הכנסות התעשייה עד שנת 2025 מוערכות בכ -80 מיליארד דולר. כיום הן בסביבות 7 מיליארד. אנו הולכים לראות שדרוג של תשתית טכנולוגית ויצירת מערכת אקולוגית של אפליקציות עבור צרכנים וארגונים כאחד".
בנוסף לתחזיות הטכנולוגיות שהוצגו, עסק הכנס גם בדרכי הפצה חדשות ((NDC ותוכן כאשר המילה "פרסונליזציה" היא המפתח. הדוברים בכנס חזרו והעלו את הנקודה כי המהפכה הדיגיטלית שעוברים תחומי התעופה והתיירות מכריחה את הגורמים השונים ליצור תוכן איכותי, מותאם אישית ולהפיץ אותו בכל מדיה דיגיטלית וזאת על מנת להגיע ללב הצרכן. מדובר בשינוי תפיסה מחשבתי אצל חברות התעופה וסוכנויות הנסיעות המסורתיות והאינטרנטיות.
הכנס הסתיים בפאנל אותו הנחה ז'אן-לואי רישארד (Jean-Louis Richard)- סגן נשיא אסטרטגיה ותוכן באמדאוס
ובו השתתפו עידית פדן מנכ"לית אופקים נסיעות ותיירות ואייל אטיאס מנכ"ל כספי טורס.


גדי מור מנכ"ל אמדאוס ישראל אשר הציג בכנס את מהפכת ה Value Hotels  של אמדאוס המדברת על כך שסוכני נסיעות יכולים כעת לעבוד עם בתי מלון על ידי בחירה בספקים המועדפים עליהם אמר כי "הטכנולוגיה כיום היא המפתח להצלחה בתחומים בהם אנחנו עוסקים. חברה או גוף שידעו לנצל אותם בחכמה יצליחו להשיג הצלחות רבות. הכנס שנערך היום הוא הצלחה אדירה כיוון שנוצר כאן חיבור חזק  בין חברת אמדאוס העולמית אשר מובילה בטכנולוגיה לבין שוק הנסיעות  הישראלי.שיתוף הפעולה הזה יביא לכך שחברות ישראליות יצליחו להביא ולייצר תוכן רב ואיכותי המתאים ספציפית לכל צרכן ושענף התיירות בישראל ימשיך לצמוח ולצעוד קדימה.
  חזרה למעלה.

בשורה משמחת לישראלים שטסים להודו ויזה אלקטרונית לשנה.

החל מהשבוע (18.2.2019) משרד ההגירה ההודי מאפשר לישראלים להוציא ויזה אלקטרונית להודו דרך האינטרנט לשנה. עד כה, ויזה לשנה ניתן היה להוציא רק דרך שגרירות הודו או דרך ש.מ אשרות בתהליך שדרש הגעה פיזית למשרדים
ולקח כ7-10 ימי עסקים
.ויזה אלקטרונית הייתה ל 60 יום מרגע הכניסה להודו, אולם כעת הויזה האלקטרונית תקפה לשנה מרגע קבלתה ומאפשרת שהייה רצופה בהודו של עד 90 יום וכניסות מרובות ללא הגבלה במהלך השנה.
חשוב לציין שהויזה מאפשר כניסה להודו רק דרך אחד מנמלי הים המאושרים (כ28 נמלים) או אחד מחמשת נמלי הים המאושרים.
הויזה לא מתאימה למי שמתכנן להכנס להודו קרקעית.
עלות אגרת הויזה היא 82 דולר, את התהליך אפשר לעשות ישירות באתר של משרד ההגירה ההודי, על ידי מילוי טופס באנגלית, העלאת צילום דרכון כקובץ pdf ותמונת פספורט כקובץ jpg, את הויזה מקבלים למייל תוך עד 72 שעות ויש להדפיסה.
אפשרות נוספת היא פניה לחברה חיצונית דוגמת ויזה2, המאפשרת הנפקת ויזה אלקטרונית להודו על ידי מילוי טופס בעברית קל ונוח בעלות של 400 שח (המחיר כולל את האגרה) או טלפונית עם נציג וללא טפסים בעלות של 420 שח.
מידע נוסף אודות ויזה להודו ניתן למצוא
בקישור הבא: 


כותב מאמר זה הינו בעלים של חברת ויזה2, חברה המתמחה בהנפקת ויזות למזרח.

  חזרה למעלה
Save on your hotel - hotelscombined.co.il

   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
טואול - בניית אתרים