נעים להכירס בב מנויים ברשת המלונות בראון

קולקציית מלונות בראון מרחיבה את השדרה הניהולית ומודיעה על מינויים חדשים הקולקציה הנמצאת בתנופת פיתוח אדירה בארץ ובעולם הכריזה היום על מינוי מנכ"לי אזורים ומלונות ומנהלים נוספים לתפקידי מפתח
צילום יח"צ

לקריאת הכתבה

ס בב מנויים ברשת המלונות דן

רונן ניסנבאום, מנכ"ל מלונות דן מכריז על סבב מינויים חדשים ברשת מתן לרנר מונה למנכ"ל דן קיסריה ריזורט, רונית רונן מונתה למנכ"לית מלון רות צפת, טלי קדוש מונתה למנכ"לית מלון דן בוטיק ירושלים, בן ינובר מונה למנכ"ל מלון דן פנורמה ירושלים ועטיה עשמאוי מונה 
צילום יח"צ

לקריאת הכתבה

ס בב מנויים ברשת המלונות פתאל

מס' מינויים נערכו לאחרונה ברשת המלונות פתאל.  
אבי אלון (בתמונה) מונה לתפקיד מנכ"ל מלון לאונרדו ביץ 'ת"א.
סיגל עג'מי מונתה לתפקיד מנכ"לית מלון לאונרדו פלאזה נתניה. 
עוד על סבב המינויים בפתאל בכתבה 
צילום יח"צ

לקריאת הכתבה

סבב מינויים ברשת ישרוטל

סבב מינויים ברשת ישרוטל הקמתם של עשרה מלונות חדשים בישרוטל הביאה לשורת מינויים חדשה: מינוי שני סמנכ"לים חדשים בהנהלה הבכירה, ושמונה מנכ"לים בהנהלת מלונות החל מהראשון במאי יחל סבב מינויים רחב בתפקידי הניהול הבכירים ברשת ישרוטל.
צילום יח"צ
לקריאת הכתבה

אסף שלו מנכ"ל רשת מלונות רימונים הודיע על בקשתו לסיים את תפקידו

אסף שלו מנכ"ל רשת מלונות רימונים הודיע על בקשתו לסיים את תפקידו אסף שלו, מנכ"ל רשת מלונות רימונים, מקבוצת הכשרת היישוב, הודיע היום (1.5.19), על בקשתו לסיים את תפקידו. הודעה זו באה בהמשך לדיווח על 
צילום אלעד גוטמן
לקריאת הכתבה

סהר טל מונה למנכ"ל מלון ווסט אשדוד

סהר טל מונה למנהל מלון ווסט אשדוד מרשת טמרס סהר טל (39) מונה למנהל מלון ווסט אשדוד מרשת מלונות טמרס. סהר, החל את דרכו המלונאית ברשת מלונות ישרוטל, שם עבד במגוון תפקידים והתקדם ברשת. לרשת מלונות טמרס הצטרף בשנת 2013 כמנהל קבלה של מלון דניאל הרצליה. 
קרדיט שלומי ביטון
לקריאת הכתבה

סבב מנויים ברשת המלונות קראון פלאזה

רשת "קראון פלזה" מינויים חדשים-
מנכ"ל רשת מלונות קראון פלזה שרון אלון מסר כי, "אני מברך על הצטרפות חברי צוות חדשים אל משפחת מלונות קראון פלזה, נעשה כל שנדרש לאפשר כניסה מהירה וטובה אל המערכת". קרדיט תמי מוצפי

לקריאת הכתבה

ס בב מנויים ברשת המלונות פתאל

מס' מינויים נערכו לאחרונה ברשת המלונות פתאל.  
מאיה שלו מונתה לתפקיד מנהלת חטיבת השיווק והדיגיטל ואילו נדב פתאל מונה לתפקיד מנכ"ל ROOMS BY FATTAL, מרחבי העבודה השיתופיים של רשת מלונות פתאל. 


לקריאת הכתבה

שף קונדיטור אורן בקר מונה לנהל את קונדיטוריית 'הגושרים מלון בטבע' .

שף קונדיטור אורן בקר, אשף הקינוחים, מונה לנהל את קונדיטוריית 'הגושרים מלון בטבע'. שף בקר, בעל וותק של 20 שנות עבודה בתחום הקונדיטוריה, למד בבית הספר "קורדון בלו" סידני, אוסטרליה וסיים בהצטיינות, בהמשך למד מספר קורסים בבתי הספר lenotre ו- bellout conseil, בפריז, צרפת, ובבית 

לקריאת הכתבה


רשת RFR הכריזה על מינויו של מר טורסטן ריכטר כמנכל החדש של מלון  THE JAFFA .

רשת RFR הכריזה על מינויו של מר טורסטן ריכטר כמנכל החדש של המלון. לאחרונה הודיע רשת RFR על מינויו של מר טורסטן ריכטר כמנכל החדש של המלון ריכטר ניהל בעבר את  Sofitel Bangkok Hotel    קרדיט צלם: אפיק גבאי  

לקריאת הכתבה


נמרוד בורוביץ מונה לתפקיד סמנכ"ל אסטרטגיה והצטיידות מטוסים באל על .  

דירקטוריון חברת אל על אישר היום את מינויו של נמרוד בורוביץ לתפקיד סמנכ"ל אסטרטגיה, הצטיידות מטוסים ופיתוח עסקי בחברה בורוביץ שימש עד כה כסגן סמנכ"ל אסטרטגיה ופיתוח עסקי. בורוביץ משמש נוסף על תפקידו

לקריאת הכתבה
השטיח המעופף: תומר רובין מונה למנהל תיירות הפנים .

השטיח המעופף: תומר רובין מונה למנהל תיירות הפנים חברת השטיח המעופף מודיעה על מינויו של תומר רובין לתפקיד מנהל תיירות הפנים בחברה. רובין (42) שהחל את דרכו בחברה לפני 16 שנים, ביצע מספר 

לקריאת הכתבהקולקציית מלונות בראון מרחיבה את השדרה הניהולית ומודיעה על מינויים חדשים 

הקולקציה הנמצאת בתנופת פיתוח אדירה בארץ ובעולם הכריזה היום על מינוי מנכ"לי אזורים ומלונות ומנהלים נוספים לתפקידי מפתח.


צביקה ד.   
עדכון   23.05.19  

 
אושרי דרעי קרדיט יח"צ 

קולקציית מלונות בראון הנמצאת בתנופת פיתוח אדירה בארץ ובעולם עם עשרות מלונות הנמצאים בשלבי בניה מתקדמים בארץ ובאירופה הכריזה על הרחבת השדרה הניהולית ומינוי מנכ"לי אזורים ומלונות ומנהלים נוספים בתפקידי מפתח.


להלן רשימת המינויים החדשים:

  יניב שביט   מונה למנהל אזור תל אביב בה פועלים המלונות בראון TLV, בראון ביץ' האוס, אולימפיה, דה לה מאר, לייטהאוס, טאונהאוס, פוליהאוס, דייב גורדון ודייב לוינסקי.
שביט, 41, בעל ותק של כ-20 שנים בתחום המלונאות. החל את דרכו ברשת מלונות דן ולאחר מכן עבד גם ברשתות ישרוטל ופתאל. במסגרת תפקידיו השונים צבר ניסיון רב בפתיחת מלונות גדולים ומפוארים בארץ, ביניהם מלון הלייטהאוס בבניין המגדלור בתל אביב, אשר לו הוא משמש מנכ"ל מאז הקמתו ב-2018. 


אושרי דרעי התמנה למנכ"ל מלונות בראון ביוון. דרעי מלונאי ותיק ומוערך אשר כיהן בתפקידו האחרון כמנכ"ל מלונות אזור תל אביב בפתאל.


ניסן לרידו התמנה לסמנכ"ל הקריאייטיב של הקולקציה. לניסן ניסיון עשיר בפיתוח מסחרי, חוויית לקוח וקריאייטיב. בין תפקידיו הקודמים ניהל והוביל את חווית הלקוח והפיתוח הקונספטואלי של החללים המסחריים ברשת סלינה.אבי אלפנדרי הוא מנהל הרכש החדש של מלונות בראון, לאחר שהיה מנהל הרכש ברשת רימונים. שגיא פרופסורסקי התמנה למנהל ההקמות והבינוי של מלונות בראון לאחר תפקיד זהה בקניוני עופר.


עו"ד רוני שמע-רימון התמנתה ליועצת המשפטית של בראון לאחר שייצגה את הקבוצה במשך מספר שנים מטעם משרד עורכי הדין ERM.


שחף סגל התמנתה למנהלת יחסי הציבור וחוויית הלקוח של הקולקציה. בתפקידה הקודם היתה סמנכ"ל משרד היח"צ רוני ארנון תקשורת.


אשר פינטו התמנה למנכ"ל Hôtel BoBo, מלון חדש השוכן בבניין מנורה-מבטחים המיתולוגי בפינת הרחובות יבנה ושד' רוטשילד שפתיחתו צפויה בתחילת 2020. בתפקידו הקודם היה פינטו מנכ"ל מלון ליידי שטרן ירושלים.


שלומי קורן התמנה למנכ"ל המלונות הירושלמיים בראון JLM ובראון מחניודה. קורן מגיע מאילת, שם נשא בשלל תפקידים מלונאיים ב-30 השנים האחרונות. בתפקידו האחרון היה מנכ"ל מלון אריא (לשעבר מרידיאן).


מורגן מונדולוני התמנה למנכ"ל מלון תיאודור מקבוצת מלונות בראון שפתיחתו צפויה באוקטובר 2019.
למרות גילו הצעיר, מונדולוני כיהן בשלל תפקידים ניהוליים במלונות הילטון בפריז, האחרון שבהם כמנכ"ל Maison Astor, Paris.


יניב שטרוסברג , לשעבר מנכ"ל מלון סלינה בליסבון התמנה למנכ"ל דייב לוינסקי מקבוצת מלונות בראון, בנוסף לתפקידו כמנכ"ל מלון דייב גורדון.


שלומי טחן, מנכ"ל מלונות בראון: "אנו במלונות בראון מתכננים כבר תקופה ארוכה את מהלך ההתרחבות הצפוי ואת פתיחתם הקרובה של המלונות החדשים בארץ ובאירופה. בד בבד עם הקמת מטה מלונות בראון ביוון על שלל האגפים והמחלקות התפעוליות, אני גאה להרחיב את המערך הניהולי שלנו עם מנהלים מנוסים ומקצועיים כל כך. במקביל, אנו שוקדים כעת על הקמת המטה הנוסף אשר ימוקם בברלין, אשר יחלוש על המלונות המוקמים בגרמניה ובקרואטיה"

רונן ניסנבאום, מנכ"ל מלונות דן מכריז על סבב מינויים חדשים ברשת

מתן לרנר מונה למנכ"ל דן קיסריה ריזורט, רונית רונן מונתה למנכ"לית מלון רות צפת, טלי קדוש מונתה למנכ"לית מלון דן בוטיק ירושלים, בן ינובר מונה למנכ"ל מלון דן פנורמה ירושלים ועטיה עשמאוי מונה למנכ"ל מלון המעיין נצרת

צביקה ד.   
עדכון   22.10.19  


קרדיט צביקה דמרי  

רונן ניסנבאום, מנכ"ל מלונות דן מכריז על סבב מינויים חדשים במלונות הרשת.

מתן לרנר מונה למנכ"ל דן קיסריה ריזורט שהושק מחדש באפריל 2019. לרנר שימש במגוון תפקידים בכירים בחברת ההסעדה והמלונאות R2M, ביניהם: ניהול מסעדת הבראסרי בתל אביב וניהול מלון מונטפיורי בת"א.
לרנר יחליף בתפקיד את רונית רונן אשר מונתה למנכ"לית מלון רות צפת.
רונן תוביל את שדרוג מלון רות צפת והטמעת יסודות השירות והאיכות הנהוגים במלונות דן.
רונן חזרה למלונות דן לפני 4.5 שנים במהלכן ניהלה את מלון דן קיסריה, כשקודם לכן עשתה מספר תפקידי ניהול במלונות דן במשך 14 שנים.
במסגרת תפקידה רונן לקחה חלק משמעותי בפתיחה המחודשת של המלון באפריל 2019 והפיכתו לדן קיסריה ריזורט, ובכלל
זה סייעה בגיבוש הקונספט החדש והטמעתו לצד דניאל פדרמן.

רונן החליפה בתפקיד את טלי קדוש אשר מונתה למנכ"לית מלון דן בוטיק ירושלים.
קדוש הצטרפה למלונות דן עם רכישת מלונות רימונים בתחילת השנה, כמנכ"לית מלון רות צפת.
בחצי שנה האחרונה קדוש הצליחה להביא לשיפור רמת שביעות רצון האורחים מאז פתיחתו המחודשת של מלון רות צפת באפריל 2019.
קדוש החליפה בתפקיד את בן ינובר , אשר מונה למנכ"ל מלון דן פנורמה ירושלים.
בן ינובר בעל ניסיון עשיר בענף המלונאות והוא חלק ממשפחת מלונות דן ב-23 שנים האחרונות.
ינובר ביצע מספר תפקידים ברשת החל מסמנכ"ל מלון דן אכדיה, סמנכ"ל מלון דן פנורמה ירושלים, מנכ"ל מלון גני דן אשקלוןו מנכ"ל דן בוטיק ירושלים.

עטיה עשמאוי מונה למנכ"ל מלון המעיין נצרת. עשמאוי יוביל את שדרוג מלון המעיין נצרת והטמעת יסודות השירות והאיכות הנהוגים במלונות דן. עשמאוי בעל ותק רב של 34 שנים במלונות דן במסגרתן עשה מגוון רחב של תפקידים, לרבות תפקידי ניהול במלונות החברה בחיפה, קיסריה ואילת.
במסגרת תפקידיו האחרונים עשמאוי ניהל את מלון דן אילת, דן פנורמה חיפה ודן כרמל בחיפה.


סבב מינויים בפתאל   

סבב מינויים נרחב נערך לאחרונה ברשת המלונות פתאל, 

צביקה ד.   
עדכון   07.10.19  

 
קרדיט יח"צ

סיגל עג'מי

סיגל עג'מי מונתה לתפקיד מנכ"לית מלון לאונרדו פלאזה נתניה.

סיגל, מלונאית עתירת ניסיון הצטרפה לרשת לפני כעשר שנים כמנכ"לית מלון לאונרדו פלאזה חיפה, תפקיד אותו מילאה במשך חמש שנים ולאחר מכן מונתה לתפקיד מנכ"לית מלון לאונרדו ביץ' תל אביב, תפקיד בו היא מכהנת בהצלחה.


 

אבי אלון

אבי אלון מונה לתפקיד מנכ"ל מלון לאונרדו ביץ 'תל אביב.

אבי, מלונאי ותיק, בעל ניסיון רב שנים בתפעול וניהול בתי מלון. הצטרף אלינו מרשת מלונות דן, בה כיהן במשך כעשר שנים בתפקיד מנכ"ל מלון דן קיסריה. בארבע וחצי השנים האחרונות מכהן בהצלחה בתפקיד מנכ"ל מלון לאונרדו פלאזה נתניה.

 

פואד אזברגה

פואד אזברגה מונה לתפקיד סמנכ"ל מזון ומשקאות של מלון לאונרדו קלאב ים המלח, מרשת פתאל

פואד מנהל ותיק במלון בעל ניסיון רב באגף מזון ומשקאות, בשמונה השנים האחרונות כיהן בתפקיד מנהל מחלקת מזון ומשקאות של המלון.

פואד השתתף בקורס מנהלי מזון ומשקאות של החברה ונמנה על בוגרי תכנית יוצרים עתיד ומדריכי איכות כוללת של החברה.

 

 

איב אלטמן

איב אלטמן מונתה לתפקיד מנהלת משאבי אנוש של מלון לאונרדו סוויט בת ים, מרשת פתאל  

איב הצטרפה לרשת לפני כשנה, כאחראית משאבי אנוש של המלון ובצעה את התפקיד בהצלחה.

בין תפקידיה הקודמים כיהנה כחברת צוות מזון ומשקאות של מלון לאונרדו רויאל ריזורט אילת.

 

 

מאיר יעקב

מאיר יעקב מונה לתפקיד מנהל מחלקת האחזקה של מלון לאונרדו סוויט בת ים, מרשת פתאל

בין תפקידיו הקודמים כיהן כמנהל אחזקה של אכסניית הנוער "אגרון" בירושלים וב-12 השנים האחרונות כמנהל מחלקת האחזקה של מלון "משכנות רות דניאל" ביפו.

 

 

טל טילינגר

טל טילינגר מונה לתפקיד שף ראשי של מלון לאונרדו אשקלון , מרשת פתאל

בין תפקידיו הקודמים כיהן בתפקיד שף אחוזת טל (אולם אירועים באשדוד), שף ראשי של מלון רויאל ים המלח ובתפקידו האחרון כשף רשתי של רשת מסעדות "קרנף".


 

איגור נגורני

איגור נגורני מונה לתפקיד מנהל מחלקת הקבלה של מלון לאונרדו פלאזה ים המלח, מרשת פתאל

בין תפקידיו כיהן כסגן מנהל מחלקת הקבלה של מלון הרודס אילת ובתפקידו האחרון כמנהל מחלקת הקבלה של מלון אורכידאה אילת.עודד שבתאי

עודד שבתאי מונה לתפקיד מנהל קבוצות ואירועים של המלון לאונרדו פלאזה ים המלח, מרשת פתאל

בין תפקידיו הקודמים כיהן כמנהל תפעול אירועים של אולם אירועים "אגדתא" באשדוד, מכירות כנסים ואירועים בבנייני האומה בירושלים ובשלוש השנים האחרונות כיהן כמנהל האירועים של מלון קראון פלאזה ירושלים.

 

 

שירלי אמסלם

שירלי אמסלם מונתה לתפקיד מנהלת ערב של מלון לאונרדו פלאזה ים המלח, מרשת פתאל

בין תפקידיה כיהנה כחברת צוות מחלקת הקבלה של מלון  U  קורל ביץ' קלאב אילת, נערת חן של מלון לאונרדו פריולג' אילת ובארבע השנים האחרונות כמנהלת קשרי אורחים ומתאמת קבוצות של אשכול מלונות לאונרדו רויאל ריזורט ולאונרדו פריולג' אילת.

 

 

 

יוליה שמנייב

יוליה שמנייב מונתה לתפקיד מנהלת הספא של מלון לאונרדו פלאזה ים המלח, מרשת פתאל

בין תפקידיה כיהנה כמנהלת קשרי אורחים של מלון דיויד ים המלח ובתפקידה האחרון כמנהלת הערב של מלון ישרוטל ים המלח

 

 

גל בנגין

גל בנגין מונה לתפקיד מנהל ערב של מלון לאונרדו קלאב אילת, מרשת פתאל

בין תפקידיו הקודמים ,  כיהן כמנהל לובי ורום סרוויס של מלון רויאל ים המלח, סגן מנהל   U מג'יק פאלאס אילת ובשלוש השנים האחרונות כמנהל קו מחלקת מזון ומשקאות של מלון שליחויות והפצה במרכז הארץ.יאנה חסין

יאנה חסין מונתה לתפקיד מנהלת קשרי אורחים ומתאמת קבוצות של מלון לאונרדו פריולג' אילת, מרשת פתאל

יאנה החלה עבודתה במלון כפקידת קבלה, קודמה לתפקיד ראש צוות מחלקת 2016 במאי הקבלה ובשנה האחרונה כיהנה בתפקיד סגנית מנהלת מחלקת הקבלה.

 


רונן ברגר

רונן ברגר מונה לתפקיד מנהל מחלקת הקבלה של מלון לאונרדו רויאל ריזורט אילת, מרשת פתאל

בארבע השנים האחרונות רונן כיהן במגוון תפקידים במחלקת הקבלה במלונות אסטרל אילת, בתפקידו האחרון כיהן בתפקיד מנהל מחלקת הקבלה של מלון אסטרל פאלמה.

 

 

מוחמד ג'יג'יני(נוני)

מוחמד ג'יג'יני(נוני) מונה לתפקיד מנהל מחלקת האחזקה של מלון מלון לאונרדו רויאל ריזורט אילת, מרשת פתאל

בין תפקידיו הקודמים כיהן כסגן מנהל מחלקת האחזקה של מלון לאונרדו פלאזה אילת, מנהל מחלקת האחזקה של מלון לאונרדו רויאל ריזורט אילת ובשנה האחרונה כמנהל מחלקת האחזקה של מלון  NYX  הרצליה .

נוני נמנה על בוגרי עתודת האחזקה של החברה.

   

סבב מינויים ברשת ישרוטל

הקמתם של עשרה מלונות חדשים בישרוטל הביאה לשורת מינויים חדשה: מינוי שני סמנכ"לים חדשים בהנהלה הבכירה, ושמונה מנכ"לים בהנהלת מלונות החל מהראשון במאי יחל סבב מינויים רחב בתפקידי הניהול הבכירים ברשת ישרוטל.

מינוי סמנכ"לים

ע מית בהט ימונה לסמנכ"ל תפעול של רשת ישרוטל. בהט החל את דרכו בישרוטל בשנת 1994 ובחלוף השנים התקדם ומילא תפקידי ניהול רבים ביניהם: מנכ"ל מלון ישרוטל אגמים, מנכ"ל אשכול מלונות ישרוטל ספורט ולגונה, מנכ"ל אשכול ישרוטל רויאל גארדן וישרוטל ריביירה קלאב, מנכ"ל רויאל ביץ' אילת, מנהל אזורי אילת והובלת הקמתו ופתיחתו של מלון היוקרה הראשון של ישרוטל בירושלים, מלון אוריינט.


קרדיט יח"צ

סילבי כהן גבאי, תמונה לתפקיד סמנכ"לית תפעול פרויקטים . כהן גבאי החלה את דרכה בישרוטל בשנת 1987 ומיצבה את עצמה כאוטוריטה בפתיחת מלונות חדשים. באמתחתה פתיחת מלון ישרוטל טאואר תל אביב, ישרוטל רויאל גארדן באילת, מלון בראשית וכרמים מקבוצת מלונות היוקרה של ישרוטל. כמו כן, שימשה כמנכ"לית אחוזת יערות הכרמל. בנוסף כהן גבאי אמונה על פורום ספא, פיתוח מוצרים וחדשנות ברשת ומנכ"לית מלון כרמים בהרי ירושלים. במסגרת תפקידה החדש תהיה אחראית על פיתוח אסטרטגית מיתוג המלונות החדשים, ליווי והקמתם.


מינויים במרכז הארץ

איה גרונדמן תמונה למנכ"לית מלון היוקרה אוריינט בירושלים . איה החלה את דרכה בישרוטל בשנת 1988. כחלק מפועלה ברשת ניהלה את מלון ישרוטל ריביירה קלאב, ישרוטל לגונה וישרוטל ים סוף. בעשור האחרון ניהלה את אחוזת הבריאות והספא יערות הכרמל.

עופר אגמי יחליף את מקומה של איה גרונדמן, כמנכ"ל אחוזת יערות הכרמל. אגמי החל את דרכו בישרוטל בשנת 1994. לאורך השנים התקדם לתפקידי ניהול, בתפקידו האחרון היה מנכ"ל מלון ישרוטל טאואר תל אביב ולפניו מנכ"ל מלון העסקים פאבליקה ישרוטל בהרצליה. זהו ניהולו הראשון באחד ממלונות היוקרה של הרשת.

אילן מקסוול מונה לתפקיד מנכ"ל מלון ישרוטל טאואר תל אביב , מקסוול החל את דרכו בישרוטל בשנת 1995, והתפתח בתפקידי ניהול שונים. זהו תפקידו הראשון כמנכ"ל מלון. 


מינויים באילת
חיים כהן אכד מונה למנכ"ל רויאל ביץ' אילת , מקבוצת מלונות היוקרה של ישרוטל.
כהן אכד החל את עבודתו ברשת ישרוטל עם פתיחת מלון ישרוטל המלך שלמה בשנת 1984ומאז ניהל את מלונות ישרוטל פונדק רמון, מלונות ישרוטל המלך שלמה – וישרוטל אגמים. בשלוש השנים האחרונות ניהל את אשכול מלונות ישרוטל רויאל גארדן – וישרוטל ריביירה קלאב.

שני אזולאי אשר החלה את עבודתה בישרוטל בשנת 1998, מונתה למנהלת אשכול מלון ישרוטל רויאל גארדן וישרוטל ריביירה קלאב. אזולאי ניהלה את ישרוטל אגמים וליוותה את שיפוצו, וכעת תוביל גם את השיפוצים שהחלו בישרוטל רויאל גארדן.

איתי גדעוני החל את עבודתו בישרוטל בשנת 2002, עד לאחרונה ניהל את מלון ישרוטל לגונה, וכעת יתפוס את מקומה
של שני אזולאי כמנכ"ל מלון ישרוטל אגמים. 

רועי פלר החל את עבודתו בישרוטל בשנת 1998, עד לאחרונה ניהל את מלון ישרוטל ריביירה קלאב, וכעת יתפוס את מקומו של איתי גדעוני כמנכ"ל מלון ישרוטל אגמים.


רונית מאור החלה את עבודתה בישרוטל בשנת 1999, ותמונה לתפקידה הראשון כמנכ"לית של מלון ישרוטל ריביירה קלאב, עד לאחרונה שימשה כמנהלת אגף חדרים במלון ישרוטל רויאל גארדן.  

ליאור רביב מנכ"ל ישרוטל: "זהו סבב המינויים הגדול והרחב ביותר שידעה ישרוטל, הודות לתהליך ההתרחבות והקמת מלונות חדשים בכל חלקי הארץ. אנו מאמינים בטיפוח עתודות ניהוליות ופיתוח אישי של עובדים לצד זיהוי כישרונות למצוינות.
זוהי תעודת איכות ליכולת של ישרוטל לקדם עובדים החל מתפקידים התחלתיים ועד תפקידי הנהלה בכירים. כל זה לצד העמקת הידע בתחום המלונאות, פיתוח תפעול פרויקטים ושמירה על סטנדרטים בלתי מתפשרים. עלו והצליחו".

אסף שלו מנכ"ל רשת מלונות רימונים הודיע על בקשתו לסיים את תפקידו 

אסף שלו, מנכ"ל רשת מלונות רימונים , מקבוצת הכשרת היישוב, הודיע היום (1.5.19), על בקשתו לסיים את תפקידו. הודעה זו באה בהמשך לדיווח על מכירת מלונות הכשרת היישוב לרשת מלונות דן.


צילום אלעד גוטמן
שלו ניהל את הרשת בשלוש השנים האחרונות והוביל שינויים רבים במיתוג החברה, מערך השיווק הדיגיטלי ותפיסת השירות, פעולות אלו אפשרו למצב את הרשת בצורה מיטבית אשר התאימה למלונות דן
סמדר רינות נמרודי, יו"ר דירקטוריון מלונות הכשרת הישוב מסרה: "בשלוש השנים בהן כיהן שלו כמנכ"ל הרשת הצליח לבצע מספר שינויים משמעותיים בהשבחת הרשת, סייע רבות בתהליך המכירה, והוביל את תהליך מסירת המלונות לרשת דן ויציאה מסודרת ממלונות אשר מנוהלים בהסכמי שכירות.
אנו מודים לו על התרומה החשובה ועל הישגיו ומאחלים לו הצלחה רבה בהמשך דרכו". אסף שלו יסיים את תפקידו במהלך חודש מאי ולאחר השלמת מסירת המלון באילת לרשת דן.

רשת מלונות רימונים, מקבוצת הכשרת הישוב, מכרה את המלונות אשר בבעלות לרשת מלונות דן בסכום של 225 מיליון ש"ח, ביניהם מלון רות רימונים צפת, מלון המעיין נצרת ומלון רימונים אילת.


סהר טל מונה למנהל מלון ווסט אשדוד מרשת טמרס 

סהר טל (39) מונה למנהל מלון ווסט אשדוד מרשת מלונות טמרס. סהר, החל את דרכו המלונאית ברשת מלונות ישרוטל, שם עבד במגוון תפקידים והתקדם ברשת. לרשת מלונות טמרס הצטרף בשנת 2013 כמנהל קבלה של מלון דניאל הרצליה.


קרדיט שלומי ביטון

בשנת 2015, בנוסף להיותו מנהל קבלה, קודם לנהל גם את מחלקת הביטחון של המלון. בשנת 2017, עם פתיחתו של מלון ווסט לגון נתניה, קודם סהר לתפקיד סמנכ"ל המלון.
סהר למד לימודי תעודה במחלקה לניהול מלונאות ותיירות, בשלוחה של אוניברסיטת בן גוריון באילת.

ענת סטריק-דהאן מנכ"ל משותף של רשת טמרס :"אנו דוגלים בקידומים פנימיים של מנהלים מוכשרים מקרבנו וסהר
הוא אחד מהם. צחי לוי, שותפי לניהול הרשת ואני, מברכים את סהר ומאמינים כי הוא ימשיך להוביל את ווסט אשדוד ברמת איכות גבוהה, שירות אדיב ובלתי מתפשר, אשר דרגו את המלון כאחד מהטובים ביותר בכל אזור הדרום.".

סבב מינויים ברשת המלונות פתאלנדב פתאל מונה לתפקיד מנכ"ל ROOMS BY FATTAL, מרחבי העבודה השיתופיים של רשת מלונות פתאל.


קרדיט – איה בן עזרי
בנוסף, נדב ימשיך ללוות את הפעילות השיווקית, האסטרטגית והטכנולוגית של כל פעילויות החברה בארץ ובחו"ל.
בתפקידו הקודם כיהן נדב כמנהל חטיבת השיווק של הרשת.

מינוי נוסף ברשת פתאל
מאיה שלו מונתה לתפקיד מנהלת חטיבת השיווק והדיגיטל של רשת המלונות הבינלאומית הישראלית פתאל.


קרדיט- יח"צ פתאל
מאיה שלו מונתה לתפקיד מנהלת חטיבת השיווק והדיגיטל של רשת המלונות הבינלאומית הישראלית פתאל ומחליפה בתפקיד את נדב פתאל, לשעבר מנהל חטיבת השיווק והדיגיטל של הרשת ובתפקידו החדש מונה למנכ"ל ROOMS BY FATTAL – מרחבי העבודה השיתופיים של רשת פתאל. מאיה, מלונאית בכירה בעלת למעלה מעשרים שנות וותק, בעלת ניסיון רב בתחום השיווק והמכירות, כיהנה בעבר כמנהלת מכירות אזור אילת וים המלח ברשת פתאל וכמנהלת שיווק ברשת מלונות רימונים.

אתר התיירות מידע לדרך מאחל לנדב ומאיה בהצלחה!


.

סבב מינויים ברשת המלונות קראון פלאזה

רשת "קראון פלזה" מינויים חדשים-

ג'ולי ג'ומזיאן מנהלת קבלה - קראון פלזה חיפה
ג'ולי החלה את דרכה כפקידת קבלה במלון קראון פלזה חיפה בתחילת 2017. תוך פרק זמן קצר זוהתה מסירותה ומקצועיותה. בתחילת חודש מרץ מונתה כמנהלת קבלה במלון קראון פלזה חיפה.


יעקב כהן-שף- אשכול מלונות חיפה יעקב החל את לימודיו הקולינריים בסידני שבאוסטרליה. במקביל ללימודיו רכש ניסיון רב במסעדות, אולמי אירועים ומיני מטבחים בניכר. משחזר ארצה הצטרף לענף המלונאות ושימש כשף ראשי, כמדריך ברשת מלונות דן וכשף מלון "ניר עציון". בחודש מרץ הצטרף למלונות אשכול חיפה ומונה כשף האשכול.

רפי טליאס- סגן מנהל מזון ומשקאות- קראון פלזה סיטי סנטר רפי בוגר לימודי מלונאות באוניברסיטת HPU, הונללו הוואי. לאחר סיום לימודיו עבד כסגן מנהל רום סרוויס בהילטון הוואי. בשנת 2007 חזר לארץ ועבד בשרתון תל אביב בתור מנהל מסעדה, לאחר מכן עבר למלון אכדיה הרצליה בתפקיד של סגן מנהל מזון ומשקאות. בהמשך נסע לקניה ועבד 4 שנים במסעדת CAFESSRIE משם חזר למלונאות ועבד במלון IBIS STYLES כמנהל מזון ומשקאות. בשנה האחרונה החליט לחזור לישראל ובחודש מרץ החל לעבוד כסגן מנהל מזון ומשקאות במלון קראון פלזה סיטי סנטר.


תמיר ברונפן- מנהל ערב- קראון פלזה סיטי סנטר בשנת 2015 התחיל לעבוד בשדה התעופה בחברת שירותי קרקע כדייל VIP , לאחר שבעה חודשים קודם לתפקיד אחראי משמרת ולאחר שנה בתפקיד זה עבר למחלקת ההדרכה ומונה להיות מנהל מחלקת ההדרכה. לאחר 4 שנים בשדה התעופה החליט כי מעוניין לגוון את תעסוקתו ולעבור לעולם המלונאות. בחודש מרץ החל את תפקידו כמנהל ערב במלון קראון פלזה סיטי סנטר.

צביקה לסקוב-מנהל ספא- קראון פלזה תל אביב צביקה בוגר ביה"ס למלונאות תדמור. בהמשך דרכו שימש כמנהל שיווק בחברת "עבודי פרינטק". במהלך הקריירה כיהן כמנהל מסעדה ומנהל אירועים ב"מסעדת סנדר".
בשנים האחרונות עבד כסוכן מכירות בחברת שירותי פרסום אזוריים וכמנהל שיווק במספר חברות.
בחודש מרץ מונה למנהל ספא במלון קראון פלזה תל אביב.

איתי בן דוד- סגן מנהל קבלה- קראון פלזה ירושלים איתי התחיל את עבודתו במלון לפני כ 4 שנים. בהמשך התקדם לתפקיד אחמ"ש במלון ושימש כמתאם קבוצות במשך שנה. לפני שנה וחצי סיים את תכנית "דור העתיד" של הרשת וכיום משמש כמדריך במלון. החודש חזר למחלקת הקבלה לתפקיד סגן מנהל קבלה.


מנכ"ל רשת מלונות קראון פלזה שרון אלון מסר כי, "אני מברך על הצטרפות חברי צוות חדשים אל משפחת מלונות קראון פלזה, נעשה כל שנדרש לאפשר כניסה מהירה וטובה אל המערכת".


קרדיט: תמי מוצפי


.

שף קונדיטור אורן בקר מונה לנהל את קונדיטוריית "הגושרים מלון בטבע"
שף קונדיטור אורן בקר, אשף הקינוחים, מונה לנהל את קונדיטוריית 'הגושרים מלון בטבע'. שף בקר, בעל וותק של 20 שנות עבודה בתחום הקונדיטוריה, למד בבית הספר "קורדון בלו" סידני, אוסטרליה וסיים בהצטיינות, בהמשך למד מספר קורסים בבתי הספר lenotre ו- bellout conseil, בפריז, צרפת, ובבית הספר למלונאות 'תדמור'.
שף בקר ניהל קונדיטוריות במסעדות מהמובילות בתל אביב, פתח בית ספר לאפייה בתל אביב בו למדו אלפי תלמידים, ובוטיק פטיסרי משולב עם מסעדה במתחם שרונה.מסעדת 'הגושרים מלון בטבע' מנוהלת על ידי השפים מוסא פתאלי ואיתי תמיר, מעניקה חוויה קולינרית גלילית בריאה, עם מטעמים על טהרת חומרי הגלם המשובחים והבריאים של הגליל, כך גם שף בקר, מביא לידי ביטוי את קונספט המסעדה לקונדיטוריה. שף בקר מתמחה באפייה ללא סוכר וללא גלוטן ושם דגש על מזון בריא בתפריט הקונדיטוריה, הנותן מענה לכל סוגי הסועדים- צמחוני, טבעוני, ללא גלוטן, ועוד, כולל תפריטי ילדים עם דגש גם כאן על בריאות. שף בקר משלב חומרי גלם עונתיים גליליים במתוקים, מיצרנים וחקלאים מקומיים- גבינות מתוצרת עצמית, שמן זית איכותי, דבש דבורים טהור, ירקות ופירות ועוד, בשילוב השראה מהמטבחים- סורי, לבנוני, דרוזי, בדואי, צ'רקסי ועוד, הנמצאים בסמוך לקיבוץ הגושרים, בגליל וברמת הגולן.

מטבח 'הגושרים מלון בטבע', הינו משולב מערכות ומכשור מהמתקדמים בישראל, בחלל המסעדה דלפקי מזון חדשים, דלפקי הגשה של חימום וקירור, תחנות חדשות של בישול פרונטלי להעצמת החוויה הקולינארית. ההגשה הינה קלאסית ויוקרתית, בשילוב מנות אישיות, כאשר הבישול וההכנה מתבצעים במקום לעיני האורחים.

"הגושרים מלון בטבע" נמצא בשנים האחרונות בתהליך שדרוג מאסיבי המציב אותו ברמת איכות ויוקרה גבוהה, התהליך כלל בין היתר- הקמת 18 סוויטות ו- 4 חדרי פרימיום מהודרים בהשקעה כוללת של כ- 5 מיליון שקלים, שדרוג מסעדת המלון בהשקעה של כ- 8 מיליון שקלים, ושדרוג חצר המלון, הלובי והבר.

המלון ממוקם בקיבוץ הגושרים והוקם על שרידיו של ארמון החורף המרהיב של האמיר פע'ור, השליט העותומני של צפון עמק החולה ורמת הגולן. המלון מוקף בפלגי מים טבעיים של נחל הדן הזורמים בסמוך לשטח המלון והחדרים, במעיינות, חורש סבוך הטובל במרחבי דשא ירוקים, צל עצים ושבילי הליכה לצד גשרי עץ החוצים את זרימת הנחל. כיום במלון 184 חדרים בסגנונות שונים המותאמים לזוגות ומשפחות. במתחם המלון- מרכז ספורט ובריאות גדול, מוקף כרי דשא מוריקים, הכולל חדר כושר, 2 בריכות שחיה: בריכה מקורה ומחוממת ובריכת שחיה חיצונית, ספא "פיורינה" המעניק חוויה משולבת של פינוק ובריאות, עם מגוון רחב של טיפולים מרחבי העולם, על ידי צוות מטפלים מיומן.
במרחבי המלון ממוקמים פסלי אבן ייחודיים, פרי יצירתו של הפסל אריה אשכנזי. במקום מתקיימים, סיורים חווייתיים הממחישים את סיפור יצירותיו וסיורים מודרכים אל "עמק הנהר הנעלם"- הרפתקת הליכה קלה בחיק הטבע הקסום. עוד במלון, מספר אולמות לכנסים ואירועים, כולל גן אירועים בטבע בסמוך לנחל.

"הגושרים מלון בטבע" דוגל ומקדם בכל תכניו אורח חיים בריא, ספורט, תזונה נכונה ונפש, וכן בגישה ירוקה ואקולוגית, למען שמירת הטבע ואיכות הסביבה, באופן ניהולו ובערכים והתכנים המועברים לנופשים. במלון מופעלות מערכות מחזור ומערכות אנרגיה ידידותיות לסביבה. הגושרים מלון בטבע
להזמנות
רשת RFR על מינויו של מר טורסטן ריכטר כמנכל החדש של המלון.
 לאחרונה הודיע רשת RFR על מינויו של מר טורסטן ריכטר כמנכל החדש של המלון ריכטר ניהל בעבר
את SO/ Sofitel Bangkok Hotel מקבוצת אקור (Accor S.A) שבתאילנד.


קרדיט צלם: אפיק גבאי
מאחוריו קריירה עשירה בתחום המלונאות והאירוח ואת התמחותו עברבSchlosshotel Bühlerhöhe שבגרמניה.
ריכטר ניהל כמה מהמלונות המובילים בעולם, ביניהם: לנגהאם (Langham Hotel), מלון הייד פארק ומלון סבוי שבלונדון ובקבוצת רוקו פורטה (Rocco Forte).
ב-1997 הצטרף לStarwood וכיהן בשורה של תפקידים בכירים.
ב-2004 עבר לתאילנד, שם היה במשך שנתיים מנהל תחום מזון ומשקאות ב- Sheraton Grande Laguna שב-Starwood Hotel resorts שבאי פוקט וכעבור שנתיים קודם למנהל הראשי של המלון.
בתפקידו האחרון כיהן כמנכל ב Le Meridien Khao Lak Beach & Spa Resort.
בתקופתו בתאילנד ריכטר קיבל מספר פרסים כמי שהוביל את הריזורט למעמד היוקרתי ביותר תחת הקריטריונים המחמירים של עולם המלונאות והתיירות.

השטיח המעופף: תומר רובין מונה למנהל תיירות הפנים
חברת השטיח המעופף מודיעה על מינויו של תומר רובין לתפקיד מנהל תיירות הפנים בחברה. רובין (42) שהחל את דרכו בחברה לפני 16 שנים, ביצע מספר תפקידים בניהול התחום המוסדי, רכש ותפעול בחברה ומעתה יעמוד בראש מחלקת תיירות הפנים.
אייל קשדן, מנכ"ל חברת השטיח המעופף: "שנים ארוכות הביא תומר להישגים מרשימים, מסירות בשילוב ידע מקצועי ויכולות משמעותיות. אני מברך את תומר על מינויו לתפקיד ומשוכנע שיעשה חיל בתפקידו החדש."
תומר רובין: "כבוד גדול הוא עבורי לעמוד בראש מחלקת תיירות של הפנים של החברה הגדולה והמובילה בישראל ואני מודה
לאייל קשדן על האמון שנתן בי. חברת השטיח המעופף היא בית ומשפחה בשבילי ואנו שואפים לגדול ולצמוח בכל המרץ ולכל הכיוונים" 
דירקטוריון חברת אל על אישר היום את מינויו של נמרוד בורוביץ
לתפקיד סמנכ"ל אסטרטגיה, הצטיידות מטוסים ופיתוח עסקי.


צילום סיון פרג'
בחברה בורוביץ שימש עד כה כסגן סמנכ"ל אסטרטגיה ופיתוח עסקי. בורוביץ משמש נוסף על תפקידו גם כיו"ר חברות הבת של אל על, סאן דור ותמ״מ. תנאי העסקתו של בורוביץ יישארו כפי שהיו עד כה ללא שינוי.
Save on your hotel - hotelscombined.co.il


   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים