טאקיאמה יפן  
מסלולי טיול ומידע

עיר קטנה נעימה לטיולים כ-95,000 תושבים,הכפר היה מיושב עוד בתקופת ג'ומון, וידועה בשל מומחיותם של תושביה בעבודת הנגרות שעבדו על רבים מהמקדשים בקיוטו. היותה מבודדת עזרה לעיר לשמור ולפתח תרבות משלה .
העיר העתיקה השתמרה בצורה מרשימה.טאקיאמה יפן מסלול טיול 

אחת ההתמחויות הגדולות של טאקיאמה היא משקה הסאקה. ואכן, בעיר יש לא פחות משש מבשלות בהן תוכלו לבקר ולכל אחת יש את הייחודיות שלה.
בלב טאקאיאמה, הקפידו לבקר ב-Takayama Jinya, שהוא ביתו לשעבר של הדאימיו של המחוז. בבניין שוכן כיום מוזיאון המתאר את חייו של מושל בתקופת אדו.


העיר העתיקה רובע סאנמצ'י

נשתמרה להפליא עם מבנים רבים מתקופת אצ'ו כאשר העיר שגשגה כעיר מסחר מומלץ לבקר בחלק הדרומי של העיר העתיקה
אשר חלק מבתי העסק שומרים על הצביון מאות בשנים.
רובע סאנמצ'י סוג'י מורכב משלושה רחובות בלב העיר העתיקה של טקיאמה, השוכנת ממש ממזרח לנהר. הרחובות רצופים בבתים מסורתיים, חנויות, מסעדות, מבשלות סאקה ובתי קפה. שלושת הרחובות המוזרים האלה הם מהציוריים ביותר ביפן, ואם תוציאו בעיני רוחכם את חוטי החשמל, תוכלו לדמיין איך נראתה יפן בסביבות תחילת המאה שעברה. אם תרצו לצלם תמונות בלי ההמונים, תצטרך ללכת די מוקדם בבוקר. פסטיבל טאקיאמה

פסטיבל טאקאימה
בטאקאימה נערכים שני פסטיבלים הנחשבים לפסטיבלים מהיפים ביפן.
פסטיבל האביב נערך באפריל (14-15 ) פסטיבל הסתיו נערך באוק' (9-10 )
פסטיבל כולל תהלוכות מקדשים ניידים,הופעת בובות מכאניות מתוחכמות, בערב היום הראשון נערך הפסטיבל ברחובות העיר העתיקה. בפסטיבל טאקאימה צופים מעל מאה אלף אנשים מכל רחבי יפן והעולם פסטיבל הערב נחשב לדובדבן שבפסטיבל הדבר מביא להזמנת בתי מלון חודשים מראש. 
 מה לראות מחץ לטאקיאמה

טאקיאמה Takayama היא נקודת מוצא לטיולים באזורים הכפריים ובהרי האלפים היפניים.
בקרו בכפר הידה (Hida-no-Sato), המאכלס בתים מסורתיים ישנים, חלקם בני 500 שנה. ניתן להגיע בנסיעה של עשר דקות באוטובוס מתחנת Takayama.
נקודת עניין נוספת באזור: Shirakawago, קבוצת כפרים שהוכרה כאתר מורשת עולמית של אונסקו. עם בתים מסורתיים עם גגות סכך משופעים.בתים אלו נועדו לעמוד בפני שלג כבד. גם בתקופת החורף הביקור בכפרים הללו הוא קסום, הודות לתאורות הלילה היפות.
אם בא לכם לתפוס שלווה ורגיעה, גשו ל Okuhida Onsen Hirayu והמרחצאות החיצוניים שלה, אחד מ-130 המעיינות התרמיים בטאקאיאמה ובאזור.
העיר, קנזאווה נמצאת במרחק של פחות משעתיים ברכבת.
טאקיאמה מידע שימושי


 איך מגיעים לטאקיאמה?

הדרך הקלה ביותר להגיע לטקיאמה היא ברכבת. מטוקיו תצטרכו לבצע עצירת ביניים דרך נגויה.


מתחנת טוקיו, סעו ברכבת ה- shinkansen בקו Tokaido-Sanyo (לכיוון אוסקה) ועצרו בנגויה. לאחר מכן תצטרכו לקחת רכבת JR, Hida Limited Express, לכיוון טויאמה.
     | |   לכל נושא באתר צרו קשר 
   
מייל tmasoret@gmail.com
ווטסאפ: 0546303031טואול - בניית אתרים