טיול לפיליפינים

טיול לפיליפינים

 מחפש טיולים לפיליפינים בקבוצה? לנוסע העצמאי?
רוצה לארגן חופשה בפיליפינים ומחפש מידע שימושי?
מתכנן טיול מושקע בעלות סבירה והגיונית?    צביקה דמרי    עדכון   27.02.20   


קרדיט יח"צ

טיול לפיליפינים


במידה ובחרת בטיול לפיליפינים כיעד לחופשה הבאה שלך – בחרת נכון. טיולים לפיליפינים הם מגוונים, מרתקים ומופלאים. הטבע שקיים במדינת האיים הקסומה הזו הוא טבע שלא פוגשים בכל יום ולכן ההנאה מובטחת. יש להוסיף על כך תרבות עשירה ומגוונת, הכנסת אורחים חמה ומגוון אטרקציות בלתי נגמר. ריכזנו עבורך מידע רלוונטי אודות היעד הפופולרי הזה!

טיולים לפיליפינים – מתי הזמן הנכון בשנה לכך?

מבחינת עונות השנה של טיולים בפיליפינים, מומלץ לתכנן היטב את זמן ההגעה על מנת שמזג האויר ישרת את הטיול ולא להיפך. בגדול מזג האויר ברחבי המדינה הינו טרופי ולכן רוב השנה חם ולח בה. להלן חודשי השנה המומלצים יותר והמומלצים פחות לתכנון טיול לפיליפינים:

            נובמבר עד יוני – נקראים 'העונה היבשה'. כאשר הזמן המומלץ ביותר להגיע הוא מחודש דצמבר ועד סוף חודש מאי. יש לזכור כי חודשים דצמבר ואפריל נחשבים חודשים עמוסים מאוד בתיירים וככל הנראה המחירים של הלינה, מרכזי התיירות והאוכל יהיו יקרים יותר.

           חודש יוני עד חודש נובמבר -  העונה הנחשבת כ'עונה הרטובה' במדינה, פחות נעימה ומומלצת לטיולים אבל זולה משמעותית. יש לבדוק מראש על צפי לטייפונים שיכולים ממש לסכן את המטיילים.

כל שנותר לך להחליט הוא למתי להזמין כרטיס טיסה ליעד הקסום הזה ולהתחיל לקרוא על המדינה ולתכנן את היעדים שמסקרנים אותך מבעוד מועד. כאמור, במסגרת טיול לפיליפינים ניתן לשים את הדגש על טיולים בטבע, טיולים רכובים, אטרקציות אקסטרים, צלילות, נופש בטן גב או פסטיבלים ותרבות מקומית.

יעדים נחשקים למגיעים אל טיול לפיליפינים

מדינת איי הפיליפינים הכוללת 7641 איים (רק כ-2000 מהם מאוכלסים בתושבים) היא מדינה שכמותה לא ראית בעבר. היא מלאה באטרקציות תיירותיות וביעדי טיול קסומים עם טבע בתולי. המעבר בין האיים נעשה באמצעות סירות קטנות המתפקדות כמו מוניות ואוטובוסים ומעבירות את התושבים מאי לאי וכך גם את התיירים המגיעים לבקר באזור.

תוכל למצוא במדינה אזורי טיול הכוללים הרי געש פעילים ואגמים קסומים, ישנם מפלים מטריפים ביופיים, וכמובן גם איים בתוליים עם חופים לבנים. אם תרצה תוכל גם לצלול ולפגוש כרישים ודולפינים שישחו ממש לצידך – הכל תלוי במה שאתה אוהב ומה אתה רוצה לראות ולעשות במהלך החופשה שלך.

גם חיי לילה יש במדינה והם רובם מתרכזים בעיר הבירה מנילה. אם אתה מחפש צד שונה של הפיליפינים אז זהו המקום עבורך. ממנילה אגב, יוצאים מדי יום מגוון סיורי יום לאיזורים יפים במיוחד סביב לה.

טיול מאורגן או עצמאי?

טיולים לפיליפינים יכולים להיות טיולים מאורגנים עם מדריך מהארץ או מדריך מקומי, ועל טיולים אלו נהוג לשלם מראש. במהלך טיולים אלו מספיקים לבקר במגוון יעדים פופולריים ולפגוש את התושבים המקומיים. בטיול מסוג זה אינך צריך לדאוג להיכן תישן בלילה או איפה תאכל את ארוחת הצהריים שלך – המדריך דואג לך ולקבוצה שאיתך להכל. ניתן להזמין טיול כשר ואף ניתן לבחור בדיוק את הקבוצה המתאימה לך מבחינה חברתית.

טיול עצמאי לעומת זאת הוא מעט מורכב יותר אך מספק למטייל גמישות רבה יותר בבחירת נתיב הטיול והאטרקציות המיוחדות. טיול מסוג זה טומן בחובו חוויות מיוחדות יותר, וזרימה עם קצב החיים של מדינת הפיליפינים. בכל בוקר תוכל להחליט לאן אתה רוצה להמשיך או אולי בכלל מתחשק לך להשאר באותו המקום מספר ימים ולמצות אותו עד תום. חברות תיירות יכולות להכין עבורך טיול מסוג זה, וכך לחסוך לך עבודה רבה של תכנון מקדים.

כל אחד יודע מה טוב עבורו ולכן ההחלטה אם לצאת לטיול מאורגן או לטיול עצמאי בפיליפינים היא החלטה אישית לגמרי. 2 האפשרויות טובות, כל עוד נעזרים באנשי תיירות מנוסים, המתמחים בפיליפינים.

 


טואול - בניית אתרים