טיול לפירנאים עם ילדים


טיול לפירנאים עם ילדים – מה עושים עם הילדים? הפירנאים, רכס הרים ציורי על הגבול בין ספרד לצרפת, מציע מגוון פעילויות ואטרקציות מרתקות למשפחות עם ילדים. מהרפתקאות אקסטרים ועד חוויות תרבותיות, לא חסרות דרכים ליצור זיכרונות צבעוניים לכל החיים. הנה כמה פעילויות מומלצות לילדים בפירנאים:


טיולים: מסלולים קלים: במסגרת טיול לפירנאים עם ילדים ניתן לשלב מסלולי הליכה ידידותיים למשפחות המתפתלים ביערות עבותים, ומספקים לילדים את ההזדמנות להתחבר אל הטבע. איתור חיות בר: ניתן לפגוש בטיולים בחיות בר מקומיות, כמו מרמיטות, יעלים ועופות דורסים, לאורך השבילים.

פיקניקים: ההמלצה הגורפת היא להכין מצרכי פיקניק מראש ולהנות מארוחת צהריים מפנקת באחד מהמקומות המיועדים הרבים לאורך מסלולי הטיול.

2. רכיבה על סוסים: טיולי פוני: מקומות רבים בפירנאים מציעים טיולי פוני המתאימים לילדים צעירים, ומספקים היכרות עדינה לרכיבה על סוסים. טיולי שבילים: עבור ילדים גדולים יותר, טיול לפירנאים הינו הזדמנות לצאת לרכיבות ארוכות יותר ולשפר משמעותית את יכולת הרכיבה.

3. מפגשים עם חיות בר: פארקי בעלי חיים: בקרו בפארקי חיות הבר באזור, כמו פארק אנימלייר דה פירנה, בו ילדים יכולים לצפות בבעלי חיים מקומיים כמו דובים, זאבים ולינקס. *זאת כמובן בנוסף למפגשים אקראיים עם חיות לאורך הטיול.


4. נסיעות ברכבת: Vall de Núria, ספרד: צאו בנסיעה מרגשת ברכבת אל Vall de Núria, עמק קסום השוכן בהרי הפירנאים ומציע פעילויות ידידותיות למשפחות כמו טיולים רגליים, מגרשי משחקים ושייט בסירה.

5. אטרקציות במים: פעילויות באגם: כשמכננים טיול לפירנאים עם ילדים, מומלץ לטיול בסמוך לאגמים המדהימים של האיזור. במקומות אלו ילדים יכולים לשחות, לחתור ולהנות מאטרקציות מים מקומיות. הרפתקאות בנהרות: ילדים גדולים יותר יכולים לחוות את הריגוש של ראפטינג או שייט קיאקים בנהרות הפירנאים, בליווי מדריכים מנוסים.

6. טירות וכפרים מימי הביניים: עבור ילדים מדובר בחוויה מיוחדת במינה. לצעוד בתוך טירות אדירות מימי הביניים, ולדמיין כאילו הם נסיכים ונסיכות. במסגרת טיול לפירנאים מומלץ לבקר במספר כפרים (קטנים) שנשתמרו בצורה מדהימה מאז ימי הביניים.

7. ספורט ואקסטרים: טיפוס צוקים: עבור ילדים גדולים יותר או מטיילים הרפתקנים, טיולי טיפוס צוקים מודרכים מספקים אתגרים מרתקים בסביבה בטוחה.


8. מערות: במסגרת מסלולי הטיול ניתן להגיע למערות רבות ומנהרות תת-קרקעיות. ישנם מגוון סיורי מערות מודרכים ידידותיים למשפחות.

9. חוויות קולינריות: מטבח מקומי: בפירנאים אוכלים טוב! הציגו לילדים את הטעמים הטעימים של המטבח הפירנאי, כולל מנות דשנות כמו קסול וטאפאס טעים. שיעורי בישול: חלק מהמוסדות מציעים שיעורי בישול ידידותיים למשפחות, המאפשרים לילדים ללמוד כיצד להכין מנות אזוריות. כיף אדיר!

10. אירועי תרבות ופסטיבלים: פסטיבלים: אולי הדרך האותנטית ביותר להכיר עם ומדינה. בדקו את לוח האירועים המקומי עבור פסטיבלים ואירועים ידידותיים למשפחות המציגים את התרבות והמסורות של אזור הפירנאים. טיול לפירנאים עם ילדים הינו הזדמנות להתחבר, ללמוד ולהנות ביחד. בין אם ילדיכם הם חובבי טבע, חובבי היסטוריה או חובבי ריגושים, יש משהו ברכס ההרים המדהים הזה שישבה את ליבם וישאיר אותם עם זיכרונות חזקים ועוצמתיים.
.

logo בניית אתרים