טיול מאורגן לפיליפינים  .


   
טיול מאורגן לפיליפינים


מתכנן חופשה ליעד קסום ומיוחד?  מחפש אחר יעד אקזוטי עם טבע עוצר נשימה? שמעת על הפיליפינים?
על 7,000 האיים של הפיליפינים?


123rf

טיולים מאורגנים לפיליפינים עם קבוצה קטנה ומגובשת (ומורה דרך מיומן) מתקיימים בעיקר בעונה "היבשה" במדינה. על כן, במידה והנך מתכנן לצאת אל טיול מאורגן לפיליפינים, כדאי לוודא מראש שבחרת את התאריכים האופטימליים מבחינת מזג האויר. 
הפיליפינים הינם יעד תיירות יחיד במינו בעולם, המשלב טבע פראי, תרבות שבטית ונופים עוצרי נשימה.
מגיע לך!

הייחודיות של טיולים מאורגנים לפיליפינים במדינת איי הפיליפינים יש מעל 7000 איים קטנים שונים, כאשר מתוכם רק כ-2000 מיושבים. ניתן להגיע אל שאר האיים עם סירות ואף להתנייד בהם באמצעות אוטובוסים מקומיים. העניין הוא שאי בלתי מיושב מספק הצצה לעולם בתולי שלא תמצא באף מקום אחר.

חול לבן, מים תכולים וצמחיה בצבעי ירוק עז. תושבי הפיליפינים התפרסמו לאורך השנים בזכות הכנסת אורחים לבבית ורמה גבוהה של שירות. כלכלת המדינה מתבססת על התיירות ולכן קל יחסית לטייל ברחבי המדינה.
באופן פרדוקסלי, מי שבוחר לצאת אל טיול מאורגן לפיליפינים   אמנם מגיע למדינת עולם שלישי, אך תיירים רבים מופתעים לטובה מאיכות השירותים ורמת הניקיון הכללית במדינה. אם נוסיף לכך את המחירים האטרקטיביים ברחבי המדינה, נקבל את היעד המושלם.

טיול מאורגן לפיליפינים – לפנק, לפנק, לפנק אם אתה מתלבט אם להזמין טיול מאורגן לפיליפינים, דע כי הוא כולל בד"כ מגוון אטרקציות מיוחדות ושירותים לתייר: 
טיולים מאורגנים לפיליפינים לאטרקציות המבוקשות ביותר
לינה במלונות 4 כוכבים ומעלה
בחירת תאריכים אופטימלית המאפשרת הגעה לכל המקומות
אוכל משובח, לרוב במסעדות מקומיות מומלצות
אוטובוסים חדשים, מטוסים, ג'יפים
טיסות פנים במחיר נוח כלול מראש
הדרכה בעברית לכל אורך הטיול
טבע קסום ומראות שהינם ייחודיים לפיליפינים היתרון הגדול של טיול מאורגן לפיליפינים הוא עומס החוויות והצבעים
אליהם תחשף במהלך הטיול. יש כל כך הרבה דברים לראות וכל יום מספק חגיגה חדשה. יותר מכך, ניתן להזמין מראש טיול מאורגן לפיליפינים בתאריך של פסטיבל מקומי וכך להנות הנאה כפולה.

יעדים מפורסמים בפיליפינים שכל אחד
מכיר עבור מי שצמא לחופי הים הבתוליים של הפיליפינים, כדאי לקרוא עוד על מקומות כמו פלוואן ובורקאי. רצועות חוף ארוכות עם שמורות טבע, אתרי צלילה ונופים עוצרי נשימה.
גם באיים המתוירים ביותר, המקומיים מקפידים על ניקיון החופים ועל שמירה על הטבע. אגב – ישנן שמורות שנסגרות מעת לעת לצורך ניקיון יסודי ושמירה על הסביבה. כך המדינה מבטיחה את השמירה על המשאב החשוב ביותר שלה – הטבע..
גם בסמוך למנילה תוכל להיחשף לטבע משגע. ישנן עשרות טיולי יום היוצאים מהעיר מנילה המאפשרים לחוות חוויות מיוחדות, ולחזור בלילה אל המלון המפנק במנילה.
מפלי פגסנחאן (בסמוך להר הגעש טאאל) הם דוגמא טובה לכך, טיול יום מהסרטים.
טרסות האורז של בנאווה הם מפורסם נוסף, עם נופים מיוחדים במינם. הרים מוריקים עם אלפי טרסות המסודרות בסדר מופתי. קשה שלא להתפעל מהתכנון המוקפד ומהשילוב ההרמוני שבין טבע פראי לחקלאות אנושית.
יש הרבה אינפורמציה נוספת ברשת, הזמינה לכל תייר. ישנן טיולים מאורגנים לפיליפינים המתמקדים בנושא ספציפי, למשל: פסטיבלים, טבע, צלילה, טיולים רגליים, טיולי ג'יפים, חופים ורחצה ועוד.
קשה לפספס בפיליפינים, הכל כל כך יפה!..
logo בניית אתרים