טיסות לאילת- העידן החדש של חופשה באילת מתחיל בשדה התעופה רמון 

רוצים לצאת לחופשה באילת אבל שוקלים פעמיים אם לקחת טיסה לשם בשל שדה התעופה החדש? ובכן, אל תמהרו לפסול אותו. כי נכון שהוא מחוץ לעיר ומצריך שאטאל בתשלום סמלי, אבל יש לו עוד יתרונות נוספים שיגרמו לחופשה שלכם להתחיל, בהכי רגוע שיש. אז אלו יתרונות יש לשדה החדש באילת שעדיין לא שמעתם עליהם? הנה סקירה קטנה.
123rf 


1.       מי אמר דיוטי פרי ולא קיבל?

אם תשאלו כל ישראלי כמעט מה הוא הכי אוהב בחוויה של לטוס לחופשה, חוץ כמובן מהחלפת האווירה וספיגת התרבות השונה, זהו כמובו הביקור בדיוטי פרי! ובכן, נחשו מה? גם ברמון בדרך חזרה למרכז, תוכלו ליהנות מדיוטי פרי חדיש ומפואר, ממחירים ללא מע"מ ובאופן כללי לא עוד בהייה חסרת מעש בחלונות עד שיאפשרו לכם לצאת למטוס חזרה הביתה, אלא ממש טרמינל להסתובב בו ולהעביר את הזמן, כולל מסעדות ובתי קפה. ואם זה לא שדרוג לעומת השדה הקטן והצפוף הישן, אז מה כן....?

2.         יש מקום לכוללללם

עוד חידוש מרענן בשדה התעופה החדש של רמון הוא הגודל שלו. השדה הישן, הקטן, היה שדה מינימאליסטי שכמעט והתפקע בתקופת הקיץ- עונת התיירות החמה ביותר של הטיסות לאילת.   לא אחת המגיעים היו צריכים לחכות מחוץ לטרמינל עד שהראשונים יתקדמו כדי להכנס פנימה שלא לדבר על הטיסות חזרה שבהן מקומות הישיבה ליד שער היציאה לטיסה, נתפסו במהירות שיא. ובכן, ברמון, יש המון מקום גם לחוזרים וגם ליוצאים, מאות כסאות חדשים לשבת עליהם ולהמתין לטיסה, שטיחים מקיר לקיר וחויה שהרבה יותר קרובה לנתב"ג מאשר לשדה תעופה קטן ומקומי בתוך ישראל.

3.       בטיחותי יותר

עוד יתרון שיש לשדה החדש של אילת, הוא נושא הבטיחות. הבטיחות שופרה גם מבחינת מכונות הבידוק שהוכנסו לשדה החדש, ואמצעי בטיחות נוספים ובנוסף, כמובן מסלולי הנחיתה וההמראה החדשים שהותאמו לכל התקינות הבינלאומיות. בזכות המסלולים הללו אגב, השדה מאפשר גם טיסות לחו"ל ישירות מאילת, שיפור ניכר לתושבי המקום שעד כה לא יכלו לטוס משדה התעופה המקומי לחו"ל ונאלצו בכל פעם מחדש להגיע לנתב"ג אם רצו לצאת את גבולות ישראל לחו"ל.

 

4.        הסעה ישירה עד לפתח הבית מלון

בשדה הישן, הנחיתה אומנם הייתה ישירות בתוך העיר הדרומית. אך היציאה ממנו והגעה למלון חייבה לקחת מונית או קו אוטובוס מקומי שלרוב לא מוריד בכניסה למלון, אלא רק בקרבתו. בנוסף, בתקופות החמות של אילת (תרתי משמע) לעיתים המגיעים היו צריכים לחכות בשמש הקופחת חצי שעה ולעיתים אף שעה עד שיגיעו אוטובוסים או מוניות שזמינים לקחת אותם לבית מלון. ובכן, בשדה התעופה רמון, כל 15 דקות יחכה לכם שאטאל לעיר במחיר סמלי של פחות מ-5 ש"ח שעושה סיבוב לכל המלונות בעיר ויוריד אתכם ממש בפתח המלון. ומה בחזור? אותו סיפור בדיוק.

 

5.       מגיעים רעננים ויכולים את מלוא ימי החופשה

השדה החדש מבטיח לבאים בשעריו, התחלה רגועה לחופשה באילת. במקום להסחב עם הרכב, למלא דלק, לעשות עצירות בדרך להתרעננות מהדרך הארוכה, להזהר בדרכים ולקוות שאף משוגע לא בטעות יחליט לעשות משהו פזיז, אתם יכולים לקחת פשוט טיסה לאילת, להגיע לשדה תעופה נעים וממוזג, ולהגיע לפתח המלון רגועים ורעננים. כיום ניתן למצוא מגוון טיסות שיוצאות על הבוקר לאילת, וכך אפילו שיש עוד נסיעה מהשדה לאילת, תוכלו להגיע בשעות הבוקר או הצהריים למלון ולהתחיל ליהנות מהחופשה שלכם.

לסיום, כמו שאתם יכולים להבין, לשדה התעופה רמון החדש יש לא מעט יתרונות על אף היותו מרוחק מעט מהעיר עצמה ולכן למרות הנטיה הראשונית לפסול את הרעיון, נסו אותו. אחרי התנסות אחת או שתיים, בטוח שתרצו לחזור אליו!

  

logo בניית אתרים