מידע לדרך- הטירול וקיצבהילטיול בחבל טירול אוסטריה
Save on your hotel - hotelscombined.co.ilחבל טירול ההררי ברובו שוכן בלב האלפים האוסטריים, תוכלו למצוא בו מקטע מרכס הרי אלפים האצטלים שגובהו 3773 מטרים .
חבל טירול נחשב לאחד מפניני תיירות העיקריים באוסטריה כולה ותופס מקום בראש רשימת האטרקציות הכי פופולריות שיש לאוסטריה להציע לבאיה הודות לנוף העוצר נשימה וספורט השלג.
בין מבקריה נמנים גולשים, טיילים, דייגים ומטפסי הרים. מבקריה של חבל טירול יוכלו להנות בעיירות נופש מלאות חן כמו קיצביל (Kitzbühel) סנט אנטון (Sankt Anton) וצל אם זה (Zell am See).
מבקרים בהרכב משפחתי יוכלו למצוא אטרקציות רבות לכל הגילאים.


בעבר הרחוק לחבל הייתה חשיבות רבה עקב מיקומו האסטרטגי על מעבר ברנר שחצה את האלפים.
החבל עבר ידיים רבות של שליטים מאוסטריה ומדינות שכנות שהשליטה עליו עברה לסירוגין. בימי הביניים הרומים הדיחו את שבט ה-Rhaetic. הלומברדים הגיעו לאזור במאה ה-18 והחליפו אותם עד שהאזור סופח לבוואריה.
כל היופי כאן הוא שהמסורת המקומית של קיום ערבי פולקלור הכוללים בחובתם ריקודי ושתייה לשוכרה, שמורה עד עצם היום הזה בקרב ילידי המקום.לחצו על התמונה למצוא ולהזמין בתי מלון במחירים הכי טובים.
Save on your hotel - hotelscombined.co.il
העיר קיצביל
 ו אטרקציות מרכזיות באזור

לעיר הזאת יש המון מה להציע לכל תייר ממוצע מתוך ההיסטוריה המרתקת שלה, התרבות הייחודית ונופים עוצרי נשימה שניתן לראות בגלויות.
במקביל לנוף הטבעי העיר לא חסרה בקדימה טכנולוגית ובנוחיות שניתן למצוא בימינו.

העיר קיצביל ידוע בתור עיר כורי כסף ונחושת בעיקר עוד ממאה ה-16, בעיר ניתן לראות כי נשתמרו קווי מתאר מימי הביניים המשתקפים דרך סגנונות בנייה של העיר לצד הצבעוניות הפסטלית שמביאה רוגע.
אזור התחתון של העיר ממוקם באזור שמקיף שתי כיכרות ( Vorderstadt ו-Hinterstadt.) לסקרנים ושוחרי היסטוריה נמצא מוזיאון קטן בחלק ההדרומי של הכיכר Hinterstadt.
במוזיאון תוכלו למצוא מידע על ההיסטוריה המקומית לדוגמת כלי כרייה אשר שימשו את הכורים בעבר, בנוסף לזאת מוצגת במקום גם יצירות אומנות של ילידי המקום.
המוזיאון פתוח 3 שעות בלבד בבוקר, מ-9 עד ל-12 בצהריים
בימי שני עד שבת.


לחצו על התמונה למצוא ולהזמין בתי מלון במחירים הכי טובים.
Save on your hotel - hotelscombined.co.il

אטרקציות למשפחה המטיילת

מגלשות הרים Alpine Coaster


+43 5412 66322
אתרפארק שעשועים   Wichtelpark
+ 4350212300
אתרפארק       Sommer Fun-Park
Seilbahnstrasse 44, Fiss 6533, Austria
+43 5476 6396
אתר


לחצו על התמונה למצוא ולהזמין בתי מלון במחירים הכי טובים.
Save on your hotel - hotelscombined.co.il
     | |   צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
טואול - בניית אתרים