ליווי מקצועי ופתרונות
להובלת ציוד כבד


ליווי מקצועי ופתרונות ייחודיים להובלת ציוד כבד

בענפים רבים במשק נדרשים פתרונות מיוחדים להובלת ציוד כבד, בין אם מדובר בתחומי התשתיות, האנרגיה או התעשייה לסוגיה. פעמים רבות הפתרונות אינם נמצאים בהישג יד בתוך הארגון ויש צורך לפנות אל חברות שזוהי מומחיותן. כלומר, חברות המחזיקות בכל האמצעים הנדרשים עבור הובלת ציוד כבד , החל במנופים ועד לנגררים ומשאיות, ועם כל היכולות והידע לתכנון נכון של הפרויקט.


עבודה ששמורה למקצוענים

בישראל יש כידוע הרבה חברות הובלות, אך אין זה אומר שהן מסוגלות או מורשות בכלל להעביר ציוד כבד. אכן, מדובר בנישה ייחודית בעלת היבטים משלה בכל הקשור לציוד ובטיחות, ולכן יש לעבוד רק עם חברות שצוותיהן מוסמכים לסוג הזה של ההובלות. כמובן שכמו בתחומים אחרים יש לשים לב גם להמלצות, לטיב השירות שניתן, לשקיפות המלאה, לניסיון והוותק, להמלצות של לקוחות קודמים, ולסוגיית העלויות. 

יש לזכור כי הובלה של ציוד כבד וחריג מהווה תהליך מורכב הכולל מספר שלבים, שמשתנה בין הובלות בהתאם למאפייניהם. מסיבה זו נדרש ידע מעמיק בתחום זה לצד כלים מתאימים ויכולת לספק פתרונות בטוחים ונכונים לכל צורה, גודל ומשקל של ציוד כבד וחריג, ולכל מרחק ויעד נסיעה. רק חברה המסוגלת לעשות זאת תוכל להבטיח את הצלחת ההובלה ולמנוע שגיאות שבהחלט עלולות להסתכם בעיכובים, בנזקים, בזמן יקר ובהוצאות גבוהות ומיותרות.תכנון מתאים של הובלת ציוד כבד

תכנון מקדים הוא אבן יסוד להובלה של ציוד כבד וחריג, תוך התייחסות לכלל הפרוטוקולים והתקנים הרלוונטיים. גם הטעינה, גם ההובלה וגם הפריקה חייבות לעמוד בדרישות הגהות והבטיחות של משרד העבודה, ולכן כדאי לתאם את ההובלות הללו לפחות שבוע מראש, כדי לאפשר הערכה בשטח המותאמת לצרכים. התכנון כולל בין היתר את בחירת אמצעי ההובלה, כגון נגרר או משאית, ואת ציוד הרתימה המתאים. לא פעם גם נוטלים חלק בתכנון אנשי בטיחות ובקרה שלכם, המכירים את הציוד הספציפי על רגישויותיו. לרוב גם צריך לבחור את אמצעי ההנפה המתאימים למשקל הציוד וצורתו, בין אם על גבי משאית אחד ובין אם שתי משאיות כאשר האחת עם המנוף נועדה להרמת והורדת הציוד.כמה עולה הובלת ציוד כבד?
חשוב לדעת כי עלות ההובלות לרוב איננה קבועה, ומשתנה בהתאם למשקל ולכמות הציוד המועבר, למרחק ההובלה ולאמצעי ההובלה הנוטלים חלק. כמו כן, עשויים להיות פרמטרים נוספים כגון אריזת הציוד או הרמה לגובה, וכל נושא הביטוח.טואול - בניית אתרים