מזרח ארה"ב-מסלולי טיול מזרח ארה"ב מידע ומסלולי טיול

  דרום מזרח ארצות הברית 

צביקה דמרי

דרום מזרח ארה"ב 
אזור דרום מזרח ארה"ב נחשב לאחד מיעדי הטיול המיוחדים.
חלק זה של ארצות הברית מאופיין בנופים מגוונים.
בנסיעה על הכבישים שבאזור הדרום מזרחי של ארצות הברית תפגשו שטחים עצומים של יערות, קילומטרים רבים של חופים שעל אף שזו ארצות הברית נראים כאילו טרם נכבשו ברגלו של האדם, מעיינות של מים זכים, ושטחים עצומים של ביצות ובהם חיים שפע של בעלי חיים שונים. באזור הדרום מזרחי של ארצות הברית תוכלו לפגוש מצוין לצפות בו באיילים, דולפינים ואליגטורים, פרות ים, דובים ועוד שפע רב של בעלי חיים.
אל לטבע הנפלא הזה מתחברות ויוצרות תמונה של ארצות הברית במיטבה הערים הגדולות והמפורסמות מיאמי ואורלנדו,וושינגטון הבירה ואטלנטה, ערים ועיירות קטנות יותר ומפורסמות כמו סיינט אוגוסטין,צ'רלסטון, סוואנה אשר יתנו למבקר בהן את התחושה של ניחוחות הדרום.
אם חובבי טיולים רגליים תמצאו כאן מגוון של מסלולי הליכה אשר מאפשרים להתבונן בטבע הכה מיוחד.
ולא רק בנסיעה על האוטוסטראדות והכבישים הצדדיים.
דרך נוספת ולא פחות מעניינת היא בשייט עם קיאק או קאנו,אז תוכלו להתוודע אל יופיו של חבל ארץ זה מצידו המימי ולא רק מהצד היבשתי.
בחלקה הדרום מזרחי של ארצות הברית תמצאו מגוון עצום של אפשרויות לינה.
ממלונות פאר ועד למלונות דרכים.
באזור הדרום מזרחי מעבר לעונת התיירות בקיץ,אפשר בהחלט לטייל גם בעונת האביב ובעונת הסתיו.
עם זאת אפשר בגלל גיוונו לטייל כל ימות השנה, כשלכל חבל ארץ ישנם המאפיינים והנופים המגוונים בשל תנאי האקלים המיוחדים בכל אזור ואזור.
כך למעשה בחלק הצפוני באזורים הצפוניים באזור הרי האפלצ'ים, בדרך כלל בפסגות ההרים מושלג בעיקר בתקופת החורף שאז גם קר.
אז תמצאו כי חלק מהמסלולים בעיקר של ההוליכים ברגל סגורים.
ומשכך הטוב ביותר באזור הרי האפלצ'ים לטייל מחודש אפריל עד לחודש אוקטובר.
לעומת זאת בחלקו הדרומי של האזור הדרום מזרחי באזור של מיאמי ואורלנדו, מזג האוויר לח וחם יחסית, ואם אתם לא מגיעים לאזור הדרומי בקיץ, אזי הזמן הטוב ביותר בתקופת האביב, בסתיו.
עם זאת יש לקחת בחשבון כי יכול מאוד להיות כי בעונת הקיץ יהיה גשום מאוד ואפילו גם סוער לעיתים. וכן גם יכול להיות סופות הוריקן.
התקופה בה מתרחשות הסופות נעות בין החודשים יוני עד לחודש נובמבר.
אך כמובן שאין לכם לחשוש, שכן סופות שכאלה מתקבלות התראות זמן סביר טרם שתגיעו מאחר והדבר מתפרסם בכלי התקשורת. ומשכך תוכלו לשנות את המסלול.

נתון חשוב שאותו יש לקחת בחשבון הוא התיירות המקומית, שבדרך כלל הגלים שלה מתרחשים בעיקר בתקופת החופשות, אז למעשה האתרים התיירותיים כמו גם האטרקציות עמוסים ביותר.
תקופת החופשות בארה"ב מתחילה באמצע יוני ונמשכת עד לאמצע חודש אוגוסט.
בתקופה זו האמריקאים כובשים את אתרי התיירות.
זמן נוסף בו צפויים עומסים הם בתקופת חג המולד בסוף השנה.
וכמו כן בתקופת חג הפסחא שמתרחש בתחילת אפריל בדרך כלל.
בנוסף לכתוב אם תרצו להינות ממגוון בעלי החיים החיים באזור הדרום מזרחי 
בעיקר לצפות בנדידתם של פרות הים אל המעיינות של פלורידה.
החודשים הטובים לצפות בנדידה הפ בין נובמבר לחודש מרץ.
צפון מזרח ארצות הברית 
צפון מזרח ארה"ב אחד מיעדי הטיול המיוחדים ביופיים בארצות הברית הוא האזור הצפון מזרחי של ארה"ב. האזור הצפון מזרחי מתאפיין בנופים מקסימים ביופיים, אך לא רק נופים, את קו החוף הצפון מזרחי של ארה״ב מעטרות ערים גדולות ובהן שפע של אטרקציות תיירותיות המושכות אליהם תיירים מכל העולם. צפון מזרח ארה״ב מכוסה בשטחים עצומים של יערות ובינותם נטועים להם אגמים רבים חוויה עצומה לאוהבי מים ונוף. האגמים מנקזים את מימיהם באמצעות נהרות שוצפים לכיוונו של האוקיינוס האטלנטי. לנופים הללו תורמים מפרצים ציוריים מרהיבים ביופיים, לאורך מפרצים אלה עיירות קטנות וקסומות, האוקיינוס משובץ באיים, כשבעל חיים ימי מקפץ או שוחה לו בהנאה, ככל הנראה בזכות הנוף המדהים שרואים הם בעת השחייה. בכל היופי הזה משובצות להן הערים ששוות ביקור בפני עצמן ניו יורק ופילדלפיה בוסטון ובולטימור וכמובן גולת הכותרת הבירה וושינגטון די סי, ערים שבהן הביקור מיוחד ומרתק. את צפון מזרח ארצות הברית מייחד בלא ספק טיולים בעקבות השלכת. בכדי להינות מהשלכת של צפון מזרח ארה״ב ניתן להיכנס

logo בניית אתרים