אירועים פעילויות ואטרקציות
בגליל העליון

בלום וילג' – הפשטות מנצחת


מתחם הקמפינג בקייקי כפר בלום, ה'בלום וילג'', אתר השייט והאטרקציות הסמוך עליו מספקים חווית חופשה כוללת בחיק הטבע תחת כיפת השמיים בדגש על זמן איכות משפחתי ללא מסכים ושגרה של בית מאובזר "הציבור הישראלי יודע ואוהב להנות מהפשטות בחופשה מסוג זה", ציין גיא ירמק מנכ"ל קייקי כפר בלום


     צביקה דמרי

החורף האחרון, הביא עמו גשמי ברכה וזרימת הנחלים בשיא עוצמתה. 
בקייקי כפר בלום אתר השייט הוותיק והמוביל בארץ נפתחה עונת השייט בפסח. מתחם הגלאמפינג המושקע,
ה'בלום וילג'' נפתח לנופשים.
מדובר בחוויה משלימה לשייט קייקים מהנה בירדן ולפארק החבלים באתר, מתחם מסודר ומגודר, 60 אוהלים משפחתיים ממוזגים ומאובזרים ללינת שטח מהנה, החוויה של הטבע מורגשת במתחם. 

"טרנד לינות השטח תופס תאוצה בשנים האחרונות, משפחות רבות מבקשות לעצמן, פסק זמן משפחתי ומגבש ללא מסכים, הזדמנות לעשות על האש יחד, או לשבת סביב המדורה בקומזיץ, כל זה בשילוב מחיר אטרקטיבי לחופשה ואפשרות ליהנות באתר משלל הפעילויות והאטרקציות, זהו  מוצר תיירותי, חוויתי שמשאיר זיכרון לכל החיים במיוחד כעת לאחר תקופת הקורונה שהותירה בכולנו חסך של טבע ושהות באוויר הפתוח"., ציין גיא ירמק מנכ"ל קייקי כפר בלום.


מתחם הקמפינג "בלום וילג'", כולל 60 אוהלים משפחתיים ממוזגים. האירוח במתחם כולל כרטיס לשייט משפחתי וכרטיס לפארק החבלים. מיקום המתחם משיק למתחם האטרקציות הגדול של קייקי כפר בלום ואורחי הוילג' נהנים מאירוח אטרקטיבי המשלב נופש כולל פעילויות מהנות.

כל אוהל ממוזג, מאובזר במיטות עם כריות, סדינים וציפיות, שקע חשמלי להטענת ניידים, מקרר עם מקפיא, תאורה, מרפסת דק מעץ, שולחן קק"ל ופינת ישיבה. בנוסף, לנוחיות האורחים, מדשאות רחבות, פינות ישיבה, מנגלים, מטבחון מרכזי מאובזר בכיורים, מיקרוגל, קומקומים חשמליים, מקלחות, שירותים ומזנון.. שילוב מושלם של לינה נוחה בטבע בשילוב הנאה ואתגר!

מסלול השייט פעיל ורבים פוקדים את האתר מידי יום. המסלול המשפחתי הוא הפופולרי ומתאים למשפחות עם ילדים מגיל 5. חווית השייט היא הדובדבן של הקיץ בצפון, המים הצוננים מרעננים ומספקים חוויה מהנה. בנוסף באתר, פארק חבלים "טופ-רופ", אומגה למים, קיר טיפוס המתנשא לגובה 12 מ', מתחם חץ וקשת מזנון האתר ערוך עם שלל ארוחות, גלידות ושתייה, שירותים, מקלחות, מים חמים ומרחבי דשא מטופחים לפיקניק משפחתי.

הזמנות "בלום וילג'": 04-6902616
עלות לינה משפחתית באוהל ממוזג החל מ- 1160 ₪  כולל האטרקציות,


אולי יעניין אתכם 

אירועים פעילויות ואטרקציות לילדים ומשפחות ברמת הגולן


logo בניית אתרים