קפה גרג באר שבע


קפה גרג משיקים תפריט חדש
מנות מהטאבון
 

בכירי קפה גרג, הדרימו בחמישי האחרון (2.2) לבאר שבע,  לרגל השקת  תפריט חדש – מנות מהטאבון,  שיכנס לסניפי הרשת ברחבי הארץ,  והראשונים להשיק זה סניף קניון הנגב של עזריאלי, בירת הנגב.


 רשת קפה גרג הציבה עמדות טאבון ב 25 סניפים ברחבי הארץ,השיקה לראשונה תפריט חדש: 'מנות מהטבון' – בשורה קולינארית חדשה.
הסניף הראשון שישיק את התפריט החדש  השבוע הוא  סניף גרג בקניון הנגב בבאר-שבע, וכבר בימים הקרובים יכנס התפריט לשאר סניפי גרג. הטאבון הוא תנור אפייה מסורתי ששימש קהילות רבות בעבר להכנת לחמים,  פיצות, פוקצות ועוד מגוון מאפים המתבססים על בצקים. הטאבון הפך בשנים האחרונות לסצנה בעולם המסעדנות ובעיקר במסעדות שמוכרות אוכל איטלקי אוטנטי וחדשני. 


לצד המסורת והבשורה התפריט החדש של גרג מבוסס על חומרי הגלם הטריים והאיכותיים שהרשת דוגלת ומשקיעה בהם. הטאבון מביא איתו את הניחוח האיטלקי בשילוב הטעם הישראלי ובכך יצרה גרג תפריט מגוון שמתאים לילדים, מבוגרים ולטבעוניים.  


סניפי קפה גרג, הכשרים למהדרין, מציעים תפריט עשיור ומגוןן לכל המשפחה:  
'מנות מהטבון' מגוון רחב של מנות חלביות, המבוססים על  חומרי גלם טריים ואיכותיים וכוללים בין הייתר:
לחמים, פיצות,  פוקצ'ות מטבלים, קלצונה הבית, קרפצ'יו חצילים, לחם שום, סלטים בהרכבה, מאפים שונים מתוקים ומלוחים ועוד, בנינוח איטלקי בשילוב הטעם הישראלי.   


מחירי המנות מהטבון מתאימים לכל כיס, לדוגמא: מיני מאפים מתוקים + מלוחים מחיר   4 ₪ ליחידה;
פיצה אישית 22 ₪
פיצה משפחתית 47 ₪  (תוספות זיתים פטריות, בצל, עגבניות, בולגרית 5 שח )  או פיצה טבעונית ב 47 שח.
פוקצינה  9 ₪  (קיים גם גרסה טבעוני)
קלצונה בית חציל מוצרלה, רוטב עגבניות  35 ₪ (קיים גם גרסה טבעוני)
לחם שום 17 ₪ (קיים גם גרסה טבעוני), מיני כריכים (מוצרלה/סביח/אבוקדו/חביתה)
מיני כריכים משתנים 12 ₪ (קיים גם גרסה טבעוני). 


גלעד אלמוג וניר אדרי מבעלי רשת קפה גרג הגיעו יחד עם מנהל הרשת יריב גניס שארחו  את המוזמנים באירוע חגיגי שכלל מינגלינג, ארוחת צהריים שהתבססה על התפריט של מנות מהטאבון והיכרות עם הזכיינים איציק אלול ושי פרץ שהשיקו את מתחם הטאבון החדש.

אורחת הכבוד היתה: 
פאני ברביבאי, מי שמונתה כמכ"ל קניון הנגב של קבוצת עזריאלי, והחלה את תפקידה בבוקר האירוע.   ברביבאי סיפרה שבתפקידה האחרון שימשה כמנהלת הנכסים של פרץ בונה הנגב ולפני כן שמשה כמנהלת הנכסים של חברת ישפרו.


גלעד אלמוג מבעלי גרג  פתח את האירוע וברך את ברביאי בתפקידה החדש ואמר:" רשת גרג מציבה החל מהשבוע הקרוב עמדות טאבון ב  25 סניפים ברחבי הארץ,  ומשיקה בסניף באר שבע את התפריט החדש: 'מנות מהטבון' – בשורה קולינארית חדשה. 


יריב גניס מנהל רשת גרג חתם את האירוע ואמר: "הטאבון הוא תנור אפייה מסורתי ששימש קהילות רבות בעבר להכנת לחמים,  פיצות, פוקצות ועוד מגוון מאפים המתבססים על בצקים. הטאבון הפך בשנים האחרונות לסצנה בעולם המסעדנות ובעיקר במסעדות שמוכרות אוכל איטלקי אוטנטי וחדשני".


בתום האירוע פאני ברביבאי ערכה לבכירי גרג סיור בקניון ולאחר מכן קנחו במנות אחרונות. 

      | |   לכל נושא באתר צרו קשר 
   
מייל tmasoret@gmail.com
ווטסאפ: 0546303031טואול - בניית אתרים