מלונות שכדאי להכיר
מלונות רשת פתאל

רשת פתאל מרחיבה פעילותה באילת

רשת מלונות פתאל ממשיכה להרחיב את פעילותה באילת ורוכשת קרקע לבניית בית מלון חדש במיקום מרכזי על הטיילת וקרקע לפיתוח שמיועד לכפר נופש בקונספט ייחודי


      צביקה דמרי

רשת מלונות פתאל שמחה לבשר על שתי עסקאות חדשות,

האחת, 
הסכם רכישה של קרקע בשלבי הקמה של מלון יוקרה באילת, במיקום מרכזי על הטיילת ובסמיכות לים, בהשקעה של כחצי מיליארד ₪.
המלון יפעל כמלון נופש יוקרתי ומפנק ויכלול כ- 300 חדרים יוקרתיים וסוויטות מרווחות, לובי - קבלה, לאונג'-בר, מסעדות, ספא וחדר כושר, בריכת שחייה, ROOFTOP עם בריכה נוספת המשקיפה לנוף מרהיב, אולמות כנסים, שטחי מסחר וחנויות. 

המלון שמתוכנן ע"י משרד האדריכלים פייגין ומעוצב ע"י סטודיו AVROKO מלונדון עתיד  להיפתח במהלך שנת 2025 ולהיות בעל סטנדרט מלונאי בינלאומי גבוה. 

את העסקה קידם אסף פתאל, מנהל פיתוח עסקי של הרשת וטיפלו בה, עורכי הדין: כפיר ידגר, יפתח פרבר, מאור ישראלי, נועה שווייצר עמר ותאיר מויאל.


השנייה,
רכישת קרקע לפיתוח כפר נופש בקונספט ייחודי עם חווית מים בכל השטחים ורחבי הכפר, בקיבוץ אילות למרגלות מלון יו ספלאש ריזורט בהשקעה של כ 120 מיליון ₪.

כפר הנופש יפעל עם קונספט ייחודי ויכלול 155 וילות מוקפות מים, לובי קבלה, בר, מסעדות, ספא, אמפי תאטרון, עולם ילדים עם מתחם נינג'ה וג'ימבורי.
המלון מתוכנן ע"י משרד האדריכלים פייגין ועתיד להיפתח במהלך שנת 2026. 
את העסקה קידמו אסף פתאל, מנהל פיתוח עסקי של רשת פתאל ושחר עקה, סמנכ"ל כספים של רשת פתאל וטיפלו בה בהיבט המשפטי, עורכי הדין:  כפיר ידגר, יפתח פרבר, מאור ישראלי ונועה.


אביה מגן, מנכ"לית רשת מלונות פתאל מסרה: "רשת מלונות פתאל ממשיכה להשקיע ולהתרחב בישראל עם שני בתי מלון חדשים באילת, בעלי סגנונות שונים, האחד, מלון יוקרה עם סטנדרט גבוה במיקום אסטרטגי והשני, כפר נופש ייחודי עם חווית מים בכל שטחיו. 

אני משוכנעת שהמלונות החדשים, שהינם בעלי קונספט שונה, יהיו מובילים ויהוו מוקד משיכה הן לתיירים והן לישראלים שמבקשים לנפוש ולצבור חוויות וזיכרונות מרגשים".


אסף פתאל, מנהל פיתוח עסקי של רשת פתאל מסר: "אנו שמחים על הפיתוח בעיר אילת ועל ההזדמנות להקים מלונות חדשים בעיר שלא זכתה לפתיחת מלון חדש מזה 25 שנה. אני משוכנע שבניית המלון בטיילת בימים אלו ממש יוביל לחיזוק והעצמת התיירות בעיר ופיתוח של מלונות רבים נוספים". 
במלונות פתאל נרתמים להעלאת המודעות לאנשים עם מוגבלויות

רשת מלונות פתאל מצטרפת ליוזמה הברוכה להאיר את המדינה בסגול לרגל היום הבינלאומי לשוויון זכויות.
רשת פתאל מצטרפת למיזם של מפעל הפיס, השלטון המקומי והאזורי, שיאירו את המדינה בסגול, ב 1.12.22, למען שילובם של 1.5 מיליון אנשים עם מוגבלויות בקהילה, בתעסוקה ובחברה הישראלית


      צביקה דמרי

רשת מלונות פתאל בחרה במלון הרודס ים המלח, מלון לאונרדו קלאב ים המלח ומלון לאונרדו פלאזה אשדוד שיוארו בסגול, למען העלאת המודעות לאנשים עם מוגבלויות ובקריאה לשלבם לעבודה. כבכל שנה, האירוע יערך בסמיכות ליום המודעות הבינלאומי לזכויות אנשים עם מוגבלויות, המצוין ב-3 בדצמבר.


בנוסף למלונות פתאל, יוארו השנה במסגרת המיזם למעלה מ-150 מבנים ברחבי הארץ, ובהם: בנייני העיריות, המועצות המקומיות והאזוריות, גשר המיתרים בירושלים, משרדי

ממשלה, משרדי ההנהלה של החברות הגדולות במשק, מתנ"סים, מבני חינוך, מטוסים, שגרירויות ישראל בעולם ועוד.


רשת מלונות פתאל מגלה אחריות ומעורבות בקהילה למען עתיד טוב יותר ורואה

בשילוב אנשים עם מוגבלויות חלק בלתי נפרד מסדר היום של החברה, מיום הקמתה. בתי המלון של הרשת מעסיקים עובדים בעלי צרכים מיוחדים בתפקידים מגוונים, מכאן החיבור למיזם הוא אך טבעי.


כמו כן, רשת מלונות פתאל משתתפת בפרויקט 'שווים בתעסוקה', במסגרתו, מזמינה אנשים עם מוגבלויות לקורסי הכשרה יעודים במלונות פתאל עם עבודה מובטחת למסיימים. הקורסים, בתחום הבישול ובתחום המכירות והשירות, משלבים לימודים תיאורטיים והתמחות מעשית ואנו גאים לבשר כי כל התלמידים אשר נרשמו לקורסים האחרונים, סיימו בהצלחה וכבר נטמעו בבתי המלון השונים.


וזאת ועוד, רשת מלונות פתאל נבחרה להיות חלק מ G17, רשת חדשה של ארגונים

מישראל ומגרמניה עם ולמען אנשים עם מוגבלויות.


אביה מגן, מנכלית רשת פתאל: זוהי זכות גדולה מאוד עבור רשת מלונות פתאל להצטרף ליוזמה החשובה להעלאת המודעות לשוויון זכויות, לצד פרויקטים דומים המשקפים את ערכי החברה בהם לוקחת הרשת חלק.

ערך המעורבות בקהילה ושילוב אנשים עם מוגבלויות הינו חלק בלתי נפרד מסדר היום של הרשת, מיום הקמתה ולכן החיבור מבחינתנו הוא מבורך.
הונחה אבן פינה לריזורט MIDBAR במדבר יהודה

7MINDS מבית פתאל וחברת בנייני העיר הלבנה, החלו בבניית ריזורט היוקרה Midbar בערד בהשקעה של כ- 200 מיליון שקל טקס הנחת אבן פינה התקיים אמש במעמד שר התיירות, יואל רזבוזוב וראש עירית ערד ניסן בן חמו.


      צביקה דמרי

טקס הנחת אבן פינה ותחילת עבודות בניה לריזורט "Midbar", בערד, אותו מקימים חברת הנדל"ן בנייני העיר הלבנה ורשת מלונות הבוטיק 7MINDS מבית פתאל,  התקיים אמש (יום א'), במעמד שר התיירות, מר יואל רזבוזוב, ראש העיר, מר ניסן בן חמו, אורן פסקל ובן ברוורמן מבעלי 7MINDS , איציק בן שוהם, בעלי חברת בנייני העיר הלבנה וכן אדריכל הפרויקט, גידי בר אוריין ממשרד בר אוריין אדריכלים. 

שר התיירות, מר יואל רזבוזוב, ציין באירוע כי "אנו רואים היום שקיים פוטנציאל גדול לתיירות בערד. בהובלת ראש העיר המצוין, ניסן בן חמו ובזכות כל המעורבים בפרויקט, ערד תחזור להיות עיר תיירות מובילה. כך מפתחים אזור, כך מגדילים את ההיצע התיירותי ברחבי ישראל וכך יוצרים לתושבי ערד והסביבה מקורות פרנסה נוספים".

על הנכס ששטחו כ-20 דונמים וממוקם במדבר יהודה ממזרח לעיר ערד וצופה לנוף מדברי ולים המלח, יוקם ריזורט יוקרתי ברמת 5 כוכבים דלקס בהיקף השקעה כולל המוערך בכ- 200 מיליון שקל. מדובר במגרש עליו היה בנוי בעבר מלון מצדה המיתולוגי. 

הריזורט ינוהל על ידי 7MINDS והוא צפוי להיפתח בשנת 2025 ולמעשה, יהווה את  הסנונית הראשונה בתחום הריזורטים המדבריים היוקרתיים של החברה. 

המלון יכלול 109 סוויטות גדולות ורחבות, החל מ- 40 מ"ר ועד 130 מ"ר, עם מרפסות ובריכות פרטיות, 3 בריכות משותפות, ספא עשיר, חלל לאירועים ושימושים נוספים, מתחם בילוי לשעות הפנאי , חדר כושר, שטחים ציבורים פתוחים וסגורים ושתי מסעדות שף.

משרד בר אוריין אדריכלים יתכנן את הריזורט ועל עיצוב הפנים הופקדה חברת העיצוב האנגלית Lambs & Lions שברזומה שלה ריזורטים נחשבים ומוצלחים בעולם. 

על תחום הקולינריה יהיה אמון השף רן שמואלי. 
ראש עיריית ערד, עו"ד ניסן בן חמו, בירך על הפרויקט והסביר כי מדובר בערך חשוב ומרכזי לקידום הכלכלה והתיירות ויוביל להוספת אלפי משרות בעיר: "אבן דרך חשובה ומשמעותית המהווה המשך לתנופה בענף התיירות בעיר ערד - הונחה היום. ההחלטה להקים את ריזורט היוקרה המדברי בעיר ערד והבעת האמון של רשת מלונות הבוטיק 7MINDS מבית פתאל, ובנייני העיר הלבנה - היא ההוכחה לכך שערד הופכת להיות עיר התיירות המדברית המובילה בישראל. מדובר בחיזוק הפיתוח הכלכלי של העיר והסביבה ומקור למקומות תעסוקה נוספים וחדשים. 

לצד הריזורט הצפוי למשוך לאזור ולעיר עשרות אלפי תיירים, אנו ממשיכים לפתח עוגני תיירות נוספים שישלימו את החוויה המדברית - בהם טיילת סף מדבר שתקיף את העיר ותציע תצפית מרהיבה לרכסי מדבר יהודה, שבילי הליכה, מתחמי צפרות ועוד.

ברצוני להודות לרשת מלונות הבוטיק, 7MINDS מבית פתאל ולבנייני העיר הלבנה על האמון ועל היוזמה להקים כאן בערד את הריזורט".


רשת מלונות הבוטיק"7MINDS" , בבעלות חברת פתאל (המונה כיום 220 מלונות בארץ ובעולם) והשותפים אורן פסקל ובן ברוורמן, המנהלים אותה בפועל, מונה כיום ארבעה מלונות בוטיק בתל אביב: מלון נורדוי, מלון Sam&blondi, CUCU Hotel ומלון BACHAR HOUSE'' והחל משנת 2022 ואילך יצטרפו אליה שישה מלונות נוספים שנמצאים בימים אלו בשלבי פיתוח. 

פתאל רוכשת את המלון האייקוני המפואר 
"דילי" בכיכר פיקדילי בלונדון

פתאל רוכשת את המלון האייקוני המפואר  "דילי" בכיכר פיקדילי בלונדון בתמורה לכ – 90 מיליון פאונד העסקה נעשית במסגרת השותפות עם הגופים המוסדיים עם השלמת העסקה תחזיק פתאל ב- 54 בתי מלון באי הבריטי ובאירלנד הכוללים 11,000 חדרים. 


      צביקה דמרי

רשת פתאל שהינה רשת בתי המלון הגדולה בישראל ובגרמניה ואחת מהרשתות המובילות בבריטניה, ספרד, הולנד ואוסטריה, הכוללת 253 בתי מלון ומעל ל-46 אלף חדרי אירוח בארץ ובחו"ל, חתמה במסגרת השותפות עם גופים המוסדיים על הסכם לרכישת מלון האייקוני דילי (DILY ) בלונדון בתמורה לכ- 90 מיליון פאונד.
בנוסף, ישקיעו  כ- 85 מיליון פאונד בשיפוץ והשבחת המלון ההיסטורי.
בכוונת המיזם לממן את העסקה ממקורותיו העצמאיים ונטילת מימון בנקאי מבנק הפועלים ומזרחי. 

מלון האייקוני "דילי" שהינו בדירוג  5 כוכבים, נחשב לאחד המלונות המפוארים והמוכרים בלונדון.
הוא נפתח בשנת 1908 ושוכן באחד המיקומים האטרקטיביים בלב לונדון, בין רחוב פיקדילי ורחוב ריג'נט. המלון כולל 283 חדרים, לובי מפואר, בריכת שחייה מקורה, חדרי כושר וטיפולים, ומגרשי סקווש, הוא  גם מציע לאורחים שבעה חדרי ישיבות וחללי אירועים. המלון בנה מוניטין משמעותי מיום הקמתו לפני 114 שנה ונחשב  לאחד המלונות הטובים ביותר של לונדון, שהיה לו בזמנו את החסות המלכותית של המלך ג'ורג' החמישי.
הדילי יצטרף לנוכחות הגוברת של הקבוצה במרכז לונדון, הכוללת את מלונות לאונרדו רויאל בלונדון סיטי, טאואר ברידג' וסנט פול; ומלון NYX  בהולבורן.

רונן ניסנבאום, מנכ"ל מלונות פתאל הולנד, ספרד, בריטניה , אירלנד ופוטוגל-  " מלון דילי בלונדון הינו אייקון בעולם התיירות , הוא אחד מבתי המלון הטובים  והמפורסמים באנגליה והוא יהווה תוספת משמעותית ויוקרתית לפורטפוליו הנכסים של קבוצת פתאל באי הבריטי, שיכלול עם השלמת העסקה 11,000 חדרים ב-54 בתי  מלון.
המלון המפואר שנפתח בשנת 1908 ממוקם ברחובות המרכזיים ביותר בלונדון, הנחשבת לעיר התיירות הראשונה בגודלה באנגליה והוא סמוך לאטרקציות תיירות רבות ואזורי קניות.
בכוונתנו להמשיך ולהשביח את המלון באמצעות ניהול מקצועי ושיפוץ אינטנסיבי לנוחות האורחים. 

יצויין עוד, כי מלון יוקרתי זה מצטרף לרכישה משמעותית נוספת של הקבוצה, שרכשה בחודש אוקטובר 2018 את מלון  היוקרה מידלנד מנצ'סטר יחד עם רשת פנדוקס.
סך הכל ולאחר רכישה זאת תחזיק פתאל בבריטניה  54 בתי מלון הכוללים יחד 11,000  חדרים. 

בשבוע שעבר השלימה פתאל במסגרת השותפות עם המוסדיים, רכישה של מלון במרכז וינה בדרגת שלושה כוכבים בתמורה לכ- 32 מיליון אירו , המלון הנרכש מונה 211 חדרים והוא ייפתח לראשונה לקהל תחת המותג "לאונרדו".  

האחראים על ניהול השותפות עם המוסדיים מטעם פתאל, גיא ורדי ויניב אמזלג " מיום הקמת השותפות בחודש אפריל השנה, רכשנו 14 בתי מלון בספרד, לונדון,  אוסטריה, קפריסין יוון ,  ופולין בהיקף של כחצי מיליארד אירו.
אנו מודים לשותפים שלנו על הבעת האמון ונמשיך לפעול לרכישת מלונות נוספים התואמים את אסטרטגיית המיזם. 

במקביל לרכישה חתמה פתאל החזקות על הסכם לניהול שמונה מלונות במרכזי ערים ראשיות באוסטריה מחברת "סטאר אין" בתמורה לכ – 18 מיליון שקל. בתי המלון הנרכשים שיפעלו תחת מותגי הרשת וכוללים 1005 חדרים ממוקמים:
בוינה , 3 מלונות ושני מתחמי דיור  בזלצבורג ומלון בעיר לינץ אוסטריה.
ההסכם נחתם לתקופה של 25 שנה וההכנסות השנתיות הצפויות לרשת מהעסקה הינן כ- כ- 80 מיליון שקל  ו – EBITDA  שנתי של כ- 15 מיליון שקל (לאחר שכירויות). 
רשת פתאל הרשת המלונאית הגדולה באוסטריה


פתאל מתרחבת באוסטריה: הפכה לרשת בתי המלון הגדולה באוסטריה עם 10 בתי מלון הכוללים כ – 1400 חדרים.
החברה רכשה מלון במרכז וינה וחתמה על עסקה לניהול  8 בתי מלון באוסטריה, עסקה כוללת שהופכת את רשת מלונות פתאל לרשת הגדולה ביותר בישראל, גרמניה ואוסטריה ולאחת הרשתות הגדולות בבריטניה, הולנד וספרד ואת 'לאונרדו' למותג המלונאי הגדול באוסטריה.


      צביקה דמרי

רשת פתאל שהינה רשת בתי המלון הגדולה בישראל ובגרמניה, הכוללת 250 בתי מלון ומעל ל-46 אלף חדרי אירוח בארץ ובחו"ל, מחזקת  את נוכחותה הבינלאומית באירופה וכאמור, הופכת מהיום גם לרשת הגדולה ביותר באוסטריה.

 

החברה חתמה על הסכם ניהול 8 מלונות במרכזי ערים ראשיות באוסטריה, מחברת "סטאר אין", בתמורה לכ – 18 מיליון שקל לתקופה של 25 שנה. בתי המלון יפעלו תחת מותג הרשת "ליאונרדו"  וכוללים 1005 חדרים. שניים מהמלונות ממוקמים בוינה, שלושה מלונות ושני מתחמי דיור בזלצבורג ומלון אחד נמצא  בעיר לינץ. 

במקביל השלימה פתאל רכישה של מלון במרכז וינה בדרגת שלושה כוכבים בתמורה לכ- 32 מיליון אירו, המלון הנרכש מונה 211 חדרים וגם הוא ייפתח לקהל תחת המותג "לאונרדו", שהופך למותג המלונאי הגדול באוסטריה. רכישת המלון נעשתה במסגרת מיזם ההשקעות של קבוצת פתאל עם משקיעים מוסדיים בישראל שעמם נמנים הראל ביטוח, מנורה-מבטחים ובנק לאומי (באמצעות לאומי פרטנרס) וכולל לאחר הרכישה 13 בתי מלון בספרד, אוסטריה, קפריסין, יוון  ופולין. יורם ביטון, מנכ"ל מלונות פתאל מרכז אירופה מסר:
 "החל מהבוקר הפכה פתאל לרשת בתי המלון הגדולה באוסטריה עם 10 בתי מלון הכוללים יחד כ- 1400 חדרים. בתי המלון  נמצאים במיקומים מצוינים ברחבי המדינה ולמעשה פתאל שהינה הרשת הגדולה בישראל, הינה הרשת הישראלית הראשונה שמובילה את תחום המלונות גם בגרמניה, ובאוסטריה ונחשבת לשחקן משמעותי בבריטניה, הולנד וספרד.

אוסטריה הפכה בשנים האחרונות לאחת הארצות התיירותיות באירופה ואנו מאמינים שנצליח להשביח משמעותית את בתי המלון השוכנים באזורים אסטרטגיים במדינה. יצוין, כי העסקה לניהול 8 המלונות  מקבוצת "סטאר אין" באוסטריה הייתה מורכבת, מאחר והחברה נכנסה להליכי חדלות פירעון בחודש מאי השנה, ודרשה התחשבות ואיזון בין האינטרסים המגוונים של הנושים, בעלי המלונות, העובדים והבעלים של קבוצת סטאר אין".


יורם ביטון, מנכ"ל מלונות פתאל מרכז אירופה קרדיט: יח"צ

לאונרדו מינכן אירגן מרוץ אופניים לזכר רצח הספורטאים


מלון לאונרדו מינכן מרשת פתאל אירגן מרוץ אופניים בשיתוף הקונסוליה הישראלית בגרמניה, לזכר הטבח הנורא באולימפיאדת מינכן


      צביקה דמרי


מלון ליאונרדו מינכן, מרשת מלונות פתאל בשיתוף עם הקונסוליה הישראלית במינכן, ארגנו מרוץ אופניים שיצא הבוקר מהפארק האולימפי במינכן לשדה 'פורסטנפלדברוק- בו בוצע הטבח בתשעת בני הערובה הישראליים באולימפיאדת מינכן בשנת 1972.

המרוץ מהווה את יריית הפתיחה למספר אירועים שיחולו בימים הקרובים, לציון 50 שנה לטבח הספורטאים הישראליים באולימפיאדת מינכן, שיצא לפועל לאחר שמשבר הפיצויים והתשלומים למשפחות הנספים, נפתר לאחרונה.


האירועים יתקיימו, בפארק האולימפי ובמוזיאון היהודי לזכר הנספים בטבח הספורטאים באולימפיאדת מינכן, בהשתתפות נשיא גרמניה מר פרנק וולטר שטיינמאייר ונשיא מדינת ישראל מר יצחק הרצוג, רעייתו, מיכל (שהגיעו לביקור ממלכתי) ובכירים נוספים וכן חברי המשלחות, ספורטאים מן העבר, משפחות הנספים ושר התרבות והספורט חילי טרופר, אשר יתארחו במלון לאונרדו מינכן.במקביל השלימה פתאל רכישה של מלון במרכז וינה בדרגת שלושה כוכבים בתמורה לכ- 32 מיליון אירו, המלון הנרכש מונה 211 חדרים וגם הוא ייפתח לקהל תחת המותג "לאונרדו", שהופך למותג המלונאי הגדול באוסטריה. רכישת המלון נעשתה במסגרת מיזם ההשקעות של קבוצת פתאל עם משקיעים מוסדיים בישראל שעמם נמנים הראל ביטוח, מנורה-מבטחים ובנק לאומי (באמצעות לאומי פרטנרס) וכולל לאחר הרכישה 13 בתי מלון בספרד, אוסטריה, קפריסין, יוון  ופולין. 


יורם ביטון, מנכ"ל מלונות פתאל מרכז אירופה מסר:
״תודות לשיתוף הפעולה הפורה עם הקונסוליה הישראלית, פתאל והמותג לאונרדו, הכולל 11 מלונות במינכן שבגרמניה, שמחים להיות רשת המלונות שלוקחת חלק בסגירת המעגל, בעניין כה חשוב בהיסטוריית מדינת ישראל, המשחקים האולימפיים והעיר מינכן".רשת מלונות פתאל ממשיכה להרחיב את פעילותה בישראל עם מלון Wellness ייחודי בצפת


רשת מלונות פתאל חותמת על הסכם לפיו תנהל ותפעיל את מלון ה Wellness, כנען, הממוקם בצפת ומשקיף על העיר העתיקה, הר מירון, הגליל והכנרת.


      צביקה דמרי

המלון שעתיד להיפתח באפריל 2023, יעבור שיפוץ כללי בהשקעה של 50 מיליון ש"ח ויפעל כמלון Wellness יוקרתי ומפנק, בעל סטנדרט מלונאי בינלאומי גבוה ויהווה ביקוש הן לתיירים והן לישראלים המחפשים חופשה יוקרתית ומפנקת לגוף ולנפש.

מלון כנען, יכלול 119 חדרים וסוויטות יוקרתיות, לובי, טרקלין VIP, מסעדה, מועדון בריאות ו- SPA יוקרתי עם בריכת שחייה ובריכת חושים פנימית, חדרי ישיבות ואולמות כנסים.

אביה מגן, מנכ"לית רשת פתאל: "רשת מלונות פתאל שמחה להמשיך ולהוביל את תרבות האירוח בארץ עם מלון ה Wellness היוקרתי הראשון בישראל, אשר ממוקם על הר כנען שבעיר צפת, אל מול הר מירון והכנרת וצפוי להיפתח באפריל 2023. אני סמוכה ובטוחה כי הסטנדרט הגבוה שלו יהווה פנינה תיירותית לכל מי שמבקש ליהנות מחופשה מפנקת לגוף ולנפש".

אסף פתאל, מנהל פיתוח עסקי של רשת מלונות פתאל: "רשת מלונות פתאל גאה לפתוח מלון  Wellness ראשון מסוגו בישראל, עם חווית בריאות ותוכן ייחודי במיקום יוצא דופן. המלון צפוי להיות יוקרתי ובסטנדרט גבוה, כחלק ממותג היוקרה שהרשת מתעתדת להשיק בקרוב".פתאל החל מ 99 ₪ ללילה לזוג  

פתאל על הזמן: רשת מלונות פתאל ממשיכה במסורת, ומזמינה אתכם ליהנות מחופשות מפנקות החל מ 99 ₪ ללילה לזוג.

      צביקה דמרי

ברשת מלונות פתאל ממשיכים במסורת ומזמינים את כולם ליהנות מחגיגות פתאל על הזמן ולהזמין חופשות החל מ 99 ₪ ללילה לזוג, (ועד 599 ₪) שימכרו באתר פתאל על הזמן, החל מתאריך ה- 5.9, (ועד גמר המלאי)

למימוש בחודשים ינואר פברואר.
כל הדילים המפנקים מוצעים במלונות הרשת, הפרושים בכל רחבי הארץ –
לכם רק נשאר להיכנס לאתר פתאל על הזמן (ב 5.9, זוכרים?) ולבחור את מחוז חפצכם.

ולנו? לעשות את מה שאנחנו יודעים הכי טוב, לארח אתכם באהבה.

ענת אהרון, סמנכ"ל השיווק והמכירות ברשת מלונות פתאל "רשת מלונות פתאל שמחה להמשיך כבר שנה שמינית במסורת של מבצעי פתאל על הזמן.המעניקים מחירים אטרקטיביים במיוחד לקהל הנופשים המזמינים מראש את החופשה הבאה בבתי מלון בארץ".

* ההזמנות תתבצענה באתר פתאל על הזמן, בלבד, אשר יפתח למבצע זה עד גמר המלאי,

החל מה 5 לספטמבר בשעה אקראית.
רשת מלונות פתאל פותחת את המלון הכי שיק בעיר: לאונרדו גורדון ביץ' תל אביב  

רשת מלונות פתאל פותחת את המלון האורבני החדש שלה, במרכז תל אביב (הירקון 167), מצד אחד על הטיילת שנושקת לשפת הים ומהצד השני רק כמה פסיעות מדיזינגוף, בן יהודה ובן גוריון.
קבלו את לאונרדו גורדון ביץ' תל אביב, או בקיצור המלון שישאיר אתכם מעודכנים בסצנה.

      צביקה דמרי

האירוע נפתח בקביעת מזוזה במעמד דוד פתאל, יו"ר ומייסד רשת פתאל, אביה מגן מנכ"לית רשת פתאל ישראל,הרב ישראל מאיר לאו, שר התיירות יואל רוזבוזוב, ראש עיריית תל אביב, רון חולדאי ורבים וטובים נוספים.

בסיום הטקס התפנו הקרואים לעלות ל rooftop הכי שווה בעיר שמשקיף על המרינה של תל אביב למסיבת שקיעה.
מנכ"לית מלון לאונרדו גורדון ביץ', עדי ז'אנו היא שהובילה את הפרויקט.
הרב ישראל מאיר לאו סיפר על הקשר החם עם דוד פתאל. 

כשהסתיימו הנאומים, כשהשמש החלה לשקוע, ישראל אהרוני בישל והאורחים הרבים נהנו מאירוע מושקע עליו .

בין הנוכחים נצפו המייסד והיו"ר, דוד פתאל וזוגתו ריקי, אסף פתאל, נדב פתאל ורומי עפרון, שר התיירות יואל רוזבוזוב, ראש עירית תל אביב רון חולדאי, מנכ"לית רשת פתאל ישראל אביה מגן,סמנכ"לית השיווק והמכירות ענת אהרון, אמיר כוכבי ראש עיריית הוד- השרון,  איל ברקוביץ, חנה לסלאו, דביר בנדק, שלי גפני, סיגל שחמון, שגב משה, שי מיקה, אורנה דץ,  דידי הררי, לאה שנירר, ויוי בלאיש וגדי אלימלך, סמיון גרפמן ורבים נוספים.

לאונרדו גורדון ביץ' תל אביב, המלון האורבני החדש של רשת מלונות פתאל, ממוקם במרכז תל אביב (הירקון 167), מצד אחד על הטיילת שנושקת לשפת הים ומהצד השני רק כמה פסיעות מדיזינגוף, בן יהודה ובן גוריון. 
156 החדרים במלון, עוצבו בסטייל חדשני. 
בר המלון אשר ממוקם בכניסה ללובי, עוצב בייחודיות ובגוונים עזים והיהלום שבכתר, ה  rooftop עליו נמצאת בריכת השחייה, ממנה נשקף נוף מרהיב של הים התיכון מצד אחד ושל העיר ללא הפסקה. 
ברחבת הבריכה תוכלו ליהנות מארוחות שף מפנקות, פינות שיזוף ועוד המון פינוקים, והכל פסע אחד מלחוות את העיר תל אביב על כל עוצמתה. 

במלון הושקעו 30 מיליון ₪ והוא מותאם לאנשי עסקים, זוגות, תיירים ומשפחות המבקשים שילוב של נופש אורבני. logo בניית אתרים