פארק מנואל אנטוניו קוסטה ריקה  
מסלולי טיול ומידע

מנואל אנטוניו MANUEL ANTONIO מקום קטן שהוא גדול. אזור תיירותי מדהים התפתח סביב לפארק הלאומי מנואל אנטוניו.בעיירה תמצאו שפע של אפשרויות לינה, ממלונות יוקרה מפוארים ועד להוסטלים טובים ,מנואל אנטוניו התברכה בחופים נהדרים, ומושכת אליה את אוהבי הטבע והנופש.


מנואל אנטוניו מסלול טיול 

העיירה ממוקמת על גבעה ומכל נקודה נשקפים נופים נהדרים של האוקיינוס והחופים.
בסמוך לפארק מנואל אנטוניו נמצא אחד החופים המצוינים פלאייה אספדייה PLAYA ESPADILLA חוף ציבורי מדהים ומקסים בו תמצאו שפע של אטרקציות, חנויות,מזכרות,מסעדות ובתי קפה,ספורט ימי. או סתם לטייל בחוף החולי ולהקשיב לגלים המתנפצים על הסלעים הבזלתיים.

חוף נוסף קטן יותר הנמצא מצפון לחוף אספדייה חוף הלה פלאייטה, בעבר היה חוף נודיסטים ,אך כיום נאסר הדבר.
בסוף הרחוב של העיירה ממוקם לו הפארק הלאומי מנואל אנטוניו. על אף היותו הפארק הקטן ביותר בקוסטה ריקה נחשב פארק מנואל אנטוניו לפארק המושך תיירים והפופולארי ביותר בקוסטה ריקה.
ולמען האמת די בצדק,הפארק נחשב לפארק בו מגוון החיים 
הביולוגיים מהגדולים בעולם.

בפארק שביל המוליך עד לחוף ים מדהים ביופיו. פארק מנואל אנטוניו מתגאה על היותו בית ליותר מ-100 מינים שונים של יונקים ולמעלה מ-180 מיני ציפורים ובעלי כנף.
כאשר תכנסו (במידה ואינכם מלווים במדריך מקומי ) תפגשו בקופים המדלגים וצורחים בין העצים עצלנים הנמים להם על אחד הענפים,ציפורים השביל הראשי הינו שביל מסומן במהלכו ישנם נקודת שתייה ופינות מנוחה .
הפארק פתוח מיום שלישי עד ראשון בין השעות 7.30-16.00 .


מנואל אנטוניו מידע שימושי


הגעה לפארק

בפארק מנואל אנטוניו נגישות לנכים וילדים לא יתקשו לבקר בפארק .
אם אתם מגיעים עם רכב יש להגיע לעיירה קפוס QUEPOS לפנות על פי השילוט מיד אחרי המגרש כדורגל לפנות ימינה ולטפס בדרך העולה (יש לנהוג בזהירות ירידות חדות ).
למגיעים בתחבורה ציבורית.
אוטובוסים מסאן חוזה לקפוס ומשם אוטובוס לפארק כל מספר דקות ניתן להגיע לפארק גם מחאקו JACO הנמצאת כ-70 ק"מ על ציר החוף בכביש מס' 34.
בתי מלון באזור מנואל אנטוניו ,הינם כאמור ברמה גבוהה אך יש לקחת בחשבון כי מומלץ להזמין מראש מאחר והאזור מוצף בתיירים.


בכניסה לפארק סוכני טיולים המציעים סיורים מודרכים (שימו לב ישנם גם חאפרים ) 

אולי יעניין אתכם     | |   לכל נושא באתר צרו קשר 
   
מייל tmasoret@gmail.com
ווטסאפ: 0546303031טואול - בניית אתרים