מעילי שלג   

בין אם אנחנו מתכננים טיול בהרים מושלגים, נופש באתר הררי באירופה, או טיול סקי, דבר אחד בטוח – אנחנו צריכים מעיל לשלג, ועדיף אחד איכותי, עמיד ומתאים לכמה שיותר תנאי מזג אוויר. מסתבר שסבתא צדקה כל השנים הללו – כאשר לובשים מעיל טוב ואיכותי חולים פחות!. 

     עדכון   07.03.20    מעיל טוב הוא כזה שיגן על הגוף מפני תנאי מזג האויר, ועדיין עשוי מחומרים נושמים ואיכותיים. אז איך נבחר מעיל לשלג שיתאים לנו בצורה הטובה ביותר, יעמוד בתנאים הקשים ביותר ועדיין יהיה נוח ולא מסורבל? הנה כמה עצות וטיפים לבחירת מעיל לשלג שיהיה איכותי וטוב.

מעיל טוב ישמש כחוצץ ביננו לבין הסביבה החיצונית ויעניק לגוף הגנה מתופעות מזג האוויר האופייניות לאזורים קרים כמו רוחות עזות, גשמים, שלג ועוד.

מעיל חם ואיכותי הוא מעיל העשוי מבדים בעלי יכולת נשימה גבוהה. קל מאוד לייצר מעיל אשר יהיה אטום לרוחות ולחדירת מים, אך קשה יותר לייצר מעיל שימנע חדירה של רוחות ומים ובאותו הזמן יאפשר גם יכולת נשימה גבוהה של הבד. אם נצליח לשמור על חום הגוף ולהישאר יבשים, גם העיר הקרה ביותר תציע לנו חווית טיול נעימה ומיוחדת.

אל תוותרו על גמישות ותנועה. אל תבחרו במעיל כבד ומסורבל וקשה לתנועה, להיפך בחרו מעיל קל וגמיש. ככל שהמעיל יהיה יותר קל לתנועה, כך הגוף יתאמץ פחות, תזיעו פחות, תתעייפו פחות ותיהנו הרבה יותר.

 בחרו מעיל בהתאם לסוג הטיול שאליו אתם נוסעים, טיול בעיר, טיול תרמילאים, טיול סקי או כל טיול אחר. שימו לב שגזרת המעיל והאביזרים שאתם הוא מגיע יתאימו לסגנון הטיול. לטיול תרמילאים, למשל, נשים לב לחיזוקים באיזור הכתפיים, שיסייעו להתמודד עם המשקל והשפשוף המתמיד של התרמיל.

אין מי שלא ירצה להיראות יפה ואופנתי גם במעיל. השוק מציע לנו מבחר עצום של מעילים מסוגים שונים, כולם גם יפים, גם חמים. בחרו את העיצוב המתאים לכם מבין מגוון הסגנונות והצבעים.

אם אתם רוצים לטייל ברחובות פאריז הקרירה ולהרגיש כמו סטודנטים בסורבון או אנשי עסקים בינלאומיים, אתם צריכים מעיל צמר. לא משנה מה תלבשו מתחת, עם מעיל צמר תמיד תיראו אלגנטיים ואופנתיים בכל עיר גדולה ואלגנטית.


שימו לב לתכונות המעיל. מעילי סופטשל, למשל, הם טובים, נוחים במיוחד, ומחממים מאד, אך הם לא תמיד אטומים למים. קחו בחשבון את תנאי מזג האוויר ביעד הטיול, והתאימו את תכונות המעיל לתנאים הללו.

logo בניית אתרים