סנטאנדרה הונגריה  
מסלולי טיול ומידע 
גילוי נאות
אם תזמינו מלון אצלנו בבוקינג אנחנו מקבלים עמלה קטנה מבוקינג.
העמלה מאפשרת לנו להמשיך ולתחזק את האתר.
נודה לכם אם אתם טסים לחו"ל שתבצעו את ההזמנה כאן אצלנו באתר.

לחצו  על הבאנר וכנסו לבוקינג להזמנה.
תודה
העיירה סנטאנדרה נמצאת לא הרחק מ בודפשט 20 ק"מ מצפון בעלת כ-26 אלף תושבים. זוהי עיירת אומנים ונחשבת כיום לאתר תיירות מאד פופולארי בעיני התיירים. סמטאות מפותלות מרוצפות באבן נותנות תחושה נעימה למטיילים ברחובות העיירה.


סנטאנדרה מסלול טיול 


הכיכר המרכזית FO TER
סנטאנדרה   הונגריה

ל  יד הכיכר המרכזית נמצא מוזיאון ובו יצירות של האומן האוקראיני מיקולה. המייצר עבודות פיסול זעירות שאותן ניתן לראות באמצעות מיקרוסקופ. אטרקציה מפורסמת של העיירה הוא מוזיאון המרציפן (ישנו הסבר בעברית ).


 הכנסייה 

סנטאנדרה   הונגריה

כנסיית Blagoveštenska
בכיכר תמצאו את כנסיית Blagoveštenska, שנבנתה בשנת 1752. הכנסייה בסגנון הבארוק והרוקוקו, בקושי נראית מבחוץ, אבל ברגע שתיכנסו תוכלו להתרשם מהעיטורים  והריהוט המשוכלל מהמאה ה-18. 


מוזיאון אמוש 

סנטאנדרה   הונגריה

מוזיאון אמוש מארגיט אנה Anna Margit-Amo Imre
בכתובת : Bogdanyi utca 10
שעת פתיחה : 09:00


בית הזיכרון של משפחת סזאנטו
בכתובת : Alkbotmany Utca 4, Szentendre
מוזיאון המרציפן

סנטאנדרה   הונגריה

מוזיאון מרציפן Szamos הוא אחת האטרקציות המתויירות ביותר בסנטנדרה. מוקדש ל-Matyas Szamos, מייסד מפעל המרציפן Szentendre, מוזיאון זה מציע למבקרים תובנה לעולם המופלא של הקונדיטוריה. 


התערוכות נמצאות בקומה הראשונה של הבניין, מוקפות במארזי זכוכית, והן כוללות מגוון שלם של פסלים כולל סצנות מסרטי דיסני ועד למספר מבנים ואטרקציות מפורסמות בעולם. בקומה התחתונה נמצאת גם חנות בה ניתן לקנות מרציפן במגוון צורות וצבעים.


מוזיאונים

בסנטאנדרה   הונגריה

בסיינטאנדרה התגוררו יהודים עד מלחמת העולם השנייה ולמעשה כמעט כולם נספו בשואה מלבד משפחה אחת ששבה לעיירה והקימה חדר הנצחה לנספים.  


סיינט אנדרה מידע שימושי


משרד מידע לתייר 

בכתובת 
Dumsta Jeno utca 22 
טלפון: 0626317965.
פתוח : 10:00–18:00
איך להגיע
לסנטאנדרה
  הונגריה

הדרך הטובה ביותר לשכור רכב ולנסוע באופן עצמאי.


דרך מהירה וזולה להגיע לסיינטאנדרה-Szentendre מבודפשט היא באמצעות קו הרכבת הפרברי HÉV, שאותו אתה יכול לקחת מתחנות Batthyány Square .

תזדקק לכרטיס תחבורה ציבורית.

(תוכלו לקנות מהמכונות בתחנות) . 

הנסיעה אורכת כ-40 דקות.


הרכבת חולפת על פני כמה נקודות ציון בדרך: שרידי אקווינקום, עיירה רומית ששגשגה פעם מהמאה ה-2 לספירה, ואמת המים העתיקה העוברת לאורך המסילה בין תחנות קאסדולו ואקווינקום. כשתגיעו, צאו ישר לכיוון העיר העתיקה של Szentendre דרך המעבר התחתון.


דרך נוספת להגיע באמצעות שייט בנהר

 (9 אירו לטיול בכיוון אחד). לוח הזמנים משתנה בהתאם לעונתיות, הסירות יוצאות בדרך כלל מכיכר Vigadó במרכז העיר בשעה 10:30 בבוקר וחוזרות מסנטנדרה בשעה 17:00. 
התחנה נמצאת ליד מסעדת Corner בסיינאנדרה. הנסיעה במעלה הנהר, לכיוון Szentendre, אורכת שעה וחצי, אבל רק 50 דקות בדרך חזרה לבודפשט.
logo בניית אתרים