צביקה טיולי מסורת
טיול מאורגן לדובאי - לשומרי מסורת
הרפתקה בלתי נשכחת של דובאי לדתיים ושומרי מסורת.
חקרו את דובאי, נווה המדבר של חדשנות ומסורת, בטיול מאורגן אקסקלוסיבי בן 5 ימים ו-4 לילות המיועד לנוסעים דתיים ושומרי מסורת. גלו את השילוב המושלם של אותנטיות מזרח תיכונית ומודרניות שיש לדובאי להציע.


להזמנת טיול מסורת לדובאי ואבו דאבי 

  טיול מסורת לדובאי ואבו דאבייום 1 בטיול מסורת לדובאי ואבו דאבי

יום 1: הגעה לדובאי (סיור פנורמי) הגיעו לדובאי וצא לסיור פנורמי בעיר מעוררת כבוד זו. צפו בנפלאות הארכיטקטוניות, כולל בורג' ח'ליפה, המגדל הגבוה ביותר בעולם, והשטיח התרבותי התוסס. תיהנו מארוחת ערב כשרה וצ'ק-אין במלון המחלקה הראשונה שלכם.


יום 2טיול מסורת לדובאי ואבו דאבי

יום 2: דובאי הישנה מול החדשה התחילו את היום שלכם במסע דרך המורשת של דובאי בבסטקיה, חקור את מבצר אל פאחידי ואת מוזיאון דובאי שובה הלב. מתפתלים בין שווקי הזהב והתבלינים ההומים, הממוקמים בסמטאות ציוריות. חקור את הפלאים המודרניים של העיר, מפאלם ג'ומיירה האייקוני ועד לבורג' אל ח'ליפה, גורד השחקים הגבוה בעולם. צלול לתוך קניון דובאי והיה מסונוור ממזרקת דובאי, הגדולה בעולם. סיימו את היום בארוחת ערב כשרה נוספת.


יום 3 טיול מסורת לדובאי ואבו דאבי

יום 3: חקר אבו דאבי סעו לאבו דאבי, בירת איחוד האמירויות, לסיור פנורמי. התפעלו ממגדלי אתיחאד, ארמון האמירויות וממסגד שייח' אל-זיאד. לאחר ארוחת צהריים כשרה, חקרו את כפר המורשת, שם תלמדו על מסורות האזור. חזרו לדובאי ובקרו בכפר הגלובלי הקסום לחגיגה של תרבויות.


יום 4 טיול מסורת לדובאי ואבו דאבי

יום 4: דקל ג'ומיירה וספארי מדברי גלה את פאלם ג'ומיירה, אי מלאכותי בצורת עץ דקל. בקרו באתר הנופש המפואר אטלנטיס, דה פאלם. מאוחר יותר, תיהנו ממסע קניות בקניון האמירויות. אחר הצהריים, צאו לספארי מדברי מרתק ברכבי 4X4. התנסו בדיונות, טיולי גמלים, קעקועי חינה וארוחת ברביקיו כשרה עם בידור מהפנט.יום 5 טיול מסורת לדובאי ואבו דאבי

יום 5: גן נס ויציאה חקור את גן הנס, גן הפרחים הגדול בעולם, עם למעלה מ-50 מיליון פרחים. לאחר מכן, לטבול את עצמך ב-Global Village, אקסטרווגנזה תרבותית עם הופעות חיות ומטבח עולמי. סיימו את היום במופע מזרקות מוזיקלי שובה לב. העברה לשדה התעופה של דובאי ליציאתך.
הצטרפו לסיור בקבוצה קטנה שלנו ותחוו את הפאר, הרוחניות והתרבות של דובאי תוך כדי הנאה מאירוח מהשורה הראשונה, אוכל כשר והדרכה מומחים. דובאי, עיר האפשרויות, מחכה לגילוי שלך.


צביקה טיולי מסורת למרוקו מסע דרך נופים ותרבויות מגוונות


הזמינו טיול מסורת לדובאי
logo בניית אתרים