צימר לפי שעה – יותר זול   

זוגות צעירים  ונשואים יעדיפו צימרים לפי שעה. בסך הכל, זוגות צריכים את הכמה שעות בצימר במינימום תקציב. הרי בוא נדבר ת'כלס, לזוגות צעירים אין באמת את האופציה לשלם אלפי שקלים על צימר יוקרתי. וזוהי למעשה, האופציה היחידה.


   עדכון   02.02.20
עלות מול תועלת

בימינו לא קל למצוא צימרים לחופשה בירושלים במחיר משתלם. רובם, הם יותר איכותיים ויוקרתיים, וכך גם המחיר. בואו נודה בכך, הפתרון הזול והמתאים ביותר שעומד לרשות הזוגות הצעירים הוא צימר לפי שעה, אותו ניתן למצוא כמעט בכל עיר בישראל. בדרך כלל, זוגות צריכים צימר בתקציב נמוך, וביחס של מס' שעות בודדות עד יום, זאת כמובן מחוסר זמן ותקציב. עקב כך, אנו צריכים לקחת בחשבון את העלות מול התועלת. הרי, לא באמת נשלם 2,000 ₪ לצימר עבור מס' שעות או במקרה הטוב עבור 48 שעות. לכן, חשוב להתחשב בעלות מול התועלת שאנו מפיקים וצריכים. בזבוז כסף הוא לא משהו שנוכל להרשות לעצמנו, במיוחד אם אנחנו בעלי תקציב נמוך.

צימר לפי שעה – יתרונות שימושיים
ישנם לא מעט יתרונות שימושיים, קבלו 2 יתרונות מרכזיים:
1.      מחיר זול יותר – כמעט תמיד צימר לפי שעה יעלה לכם בין 150 ₪ ועד ל- 600 ₪ לעד 24 שעות. לעומת זאת, צימר איכותי יותר יעלה לכם במינימום 1,500 ₪, ויכול להסתיים גם ב- 2,500 ₪. היתרון בצימר לפי שעה, הוא המחיר הזול.
אין זמן – מחפשים מקום שבו תוכלו לעביר מס' שעות בודדות? ואז ללכת? צימרים לפי שעה יכולים להוות פתרון אולם. במיוחד לזוגות שהזמן לא הולך לטובתם. שכירת הצימר לכמה שעות במחיר כמעט אפסי הוא פתרון די אידאלי עבורכם. נכון, גם צימר אחר ויוקרתי יוכל לספק לכם את מס' השעות הנדרשות, אבל בעלות הרבה יותר גבוהה.

איך מחפשים צימר לפי שעה?
ראשית, חשוב שתדעו שלא כל צימר יספק לכם את מס' השעות הנדרשות, ויבקש תשלום עבור "מינימום שעות". זה יכול להיות לילה אחד, שני לילות, ואולי גם יותר. דבר שמאוד מזכיר לנו את בתי המלון באילת. לכן, נבחר בצימר המספק השכרת חדרים לפי שעה בודדת.

המחיר הרבה יותר זול, השירות הוא יעיל ומהיר, והכי חשוב – המחירים מאוד זולים
אז, איך בעצם מחפשים צימר לפי שעה? כל מה שתצטרכו לעשות הוא לשאול את גוגל. חפשו את צירוף המילים: "צימר לפי שעה בירושלים", במקום המילה ירושלים, החליפו אותה למילה הרצויה. בקרו באחד מן התוצאות, והזמינו חדר למספר השעות המועדפות. זכרו – בדקו שהצימר באמת מספק את מה שנראה, וחוות הגולשים באמת ראויה.

בהצלחה.

logo בניית אתרים