קוטורמה לא נכתב ומה לא נאמר על העיר היפה והמיוחדת הזו. קוטור הינה אחת מנקודות החובה בביקור במונטנגרו וללא ספק אחת הערים היפות לחופי הים האדריאטי קוטור הוכרה על ידי ארגון אונסק״ו כאתר מורשת עולמי. 
עיר נמל מקסימה ומוקפת חומות באורך של כמעט 4 ק״מ המקנים לה ייחוד והוד יחד עם שערי כניסה מבוצרים לעיר, סמטאות ציוריות המתחברות לכיכרות יפהפיות, בתי אצילים בעלי ארכיטקטורה מרשימה ושפע עצום של בתי קפה אשר מזמינים את המבקר בעיר מיוחדת זו לעשות אתנחתא על מנת להינות מן הנוף הקסום. 


מומלץ לא להחמיץ את הביקור במצודה הממוקמת על ראש ההר, במהלך העלייה במדרגות המובילות למצודה נשקף נוף מדהים של המפרץ והעיר השוכנים להם מטה, נוף מדהים על כל צעד ושעל. 
ביקור בקוטור יפגיש אתכם באדריכלות מתקופת ימי הביניים. תמצאו כאן סמטאות ציוריות ובניינים מעניינים ואפילו תאטרון שאותו הורה לבנות נפוליאון. אחד המאפיינים המיוחדים בעיר פסטיבלים וקרנבלים למכביר.
קוטור ממוקמת לגדת נהר סקורדה (SKURDA )


מצודת San Giovanni
המבצר ההרוס של סנט ג'ובאני ממוקם על ראשה של הגבעה המשקיפה על העיר. הובכדי להגיע אליה תידרשו לטיפוס לחלקו העליון של חומות העיר. בכדי לטפס למצודה ישנם דמי הכניסה לטיפוס כ € 3. . הנוף מהמבצר ובמהלך הטיפוס מרהיב ויש לא מעט הזדמנויות צילום. קחו בחשבון כי אבני המרצפות יכולות להיות חלקלקות אחרי גשם. במחצית הדרך קפלת הנדר של מארייה אמו של ישו.נבנתה על ידי ניצולי המגפה.

Save on your hotel - hotelscombined.co.il


עוד אתרים בקוטור
כיכר השעון ( כיכר הנשק הישנה )  קתדרלת סט. טריפון
ספריית כנסיית קלארה ( CLARE .ST )

 
  מוזיאונים

הגלרייה לאומנות
בכתובת : Kotor Stari Grad, 490, Kotor
טל : +(382)68 715 104
אתר 


Save on your hotel - hotelscombined.co.il

מידע שימושי

משרד מידע לתייר
לשכת התיירות בקוטור
 Trg od Oružja, Kotor
טל +382 32 325 950
אתר  
  אטרקציות

טיולים באזור קוטור
בכתובת : 255 Dobrota, Kotorr
טל : +382 69 152 015
אתר Save on your hotel - hotelscombined.co.il

  


     | |   לכל נושא באתר צרו קשר 
   
מייל tmasoret@gmail.com
ווטסאפ: 0546303031טואול - בניית אתרים