הפלגה מחיפה
נורוויג'ן קרוז ליין  (NCL)מלונות שכדאי להכיר

גילוי נאות
אם תבצעו  את ההזמנה דרך הבאנר שכאן למטה, מובטח שתקבלו את המחיר הטוב ביותר למלון שלכם.
אנחנו מקבלים בתמורה עמלה קטנה, ישירות מאתר ההזמנות.

תודה
Save on your hotel - hotelscombined.co.il


נורוויג'ן קרוז ליין  (NCL)

נורוויג'ן קרוז ליין  (NCL) חוגגת את הפלגת הבכורה מנמל חיפה מפגינה את מחויבותה  לשוק הקרוזים הישראלי עוד הודיעה חברת הקרוזים על פריסת הספינה החדשה ביותר במחלקת פרימה, Norwegian Viva, בנמל חיפה בשנת 2025


נורוויג'ן קרוז ליין מחיפה

תל אביב (15 בנובמבר 2022) – Norwegian Cruise Line (NCL), החברה החדשנית בתחום שייט הקרוזים העולמי, חגגה היום ציון דרך חדש,  כאשר Norwegian Epic הפכה לראשונה מבין 18 הספינות של החברה, לעגון בנמל חיפה.נורוויג'ן קרוז ליין האונייה

האונייה מארחת עד  4,100 נוסעים ומשקלה -155,873 טון  והיא תפליג מנמל חיפה לקרוז בן 11 יום לחמש מדינות כולל ישראל, קפריסין, יוון, טורקיה ואיטליה.
ניק וילקינסון, סגן נשיא אזורי של NCL לישראל, המזרח התיכון ואפריקה, ציין: "השוק הישראלי חשוב לנו מאוד, ואנחנו יודעים שהאורחים הישראלים שלנו  כמהים  מזה זמן רב לעלות על אניה שלנו בנמל חיפה. אנו שמחים להציע לאורחים שלנו הזדמנות זו, המסמלת את תחילתה של שותפות ארוכת שנים בין NCL והאזור.
יתרה מכך, אנו עוד שמחים להודיע ​​כי גם הספינה החדשה ביותר שלנו במחלקת הפרימה, Norwegian Viva, תעגון בחיפה ב-2025, מה שמאשרר את החשיבות של השוק הישראלי עבורנו ב-NCL".


האירוע החגיגי צוין בטקס החלפת הצלחות המסורתי על גבי סיפון Norwegian Epic, בהשתתפות המשנה למנכ"ל משרד התיירות הישראלי, קובי ברדה אשר מסר: "השר יואל רזבוזוב פעל ללא לאות להחזרת השייט לישראל, כדי להגביר את התיירות למדינה בכלל ובפרט לעיר חיפה והצפון. הבכורה של Norwegian Epic המפליגה היום מחיפה והמחויבות שלהם לנמל הוא רגע חגיגי לתיירות ישראל." 
לאחר הפלגת הבכורה מחיפה  ב-15 בנובמבר, Norwegian Epic תציע מגוון הפלגות בני  10, 11 ו-12 ימים במהלך חודש דצמבר 2023 וכן במהלך החודשים מרץ ואוקטובר 2024, תוך שהיא גם עוגנת בנמל אשדוד, לפני עצירה בלימסול (קפריסין), רודוס (יוון), טורקיה, פטמוס, פיראוס (יוון),  נאפולי איטליה, ליבורנו,  ונציה (טריאסטה) וצ'יוויטווקיה (איטליה) וכן ספליט בקרואטיה.
מתחם הפרימיום The Haven ™ על גבי ה- Norwegian Epic עבר שיפוץ נרחב בסוף שנת 2020, והוא מכיל 75 סוויטות משודרגות ומעוצבות מחדש, כולל מסעדת The Haven , אזור הבריכה והשיזוף. למעשה, זו הספינה הראשונה  של החברה שהציגה בשנת 2010 , את הקונספט היוקרתי של ספינה-בתוך-ספינה עם שירותים פרטיים וייעודיים לאורחי המתחם ויחידות אירוח יוקרתיות ביותר על הסיפון. גם כיום, Norwegian Epic מציעה את אחד ממתחמי הפרימיום הגדולים ביותר בצי האוניות של NCL.


עוד הודיעה החברה כי Norwegian Viva, הספינה החדשה ביותר שלה והספינה השנייה במחלקת פרימה פורצת הדרך שלה, תציע הפלגות מדהימות מאיסטנבול, חיפה ופיראוס (אתונה) בקיץ 2025.
קרוזים בני -9 ו-10 יום יבקרו בנמלי הים התיכון, כולל אתונה (פיראוס), מיקונוס וסנטוריני ב יוון , קוסאדסי בטורקיה וכן אלכסנדריה ופורט סעיד במצרים.
NCL תהיה חברת הקרוזים היחידה שתציע הפלגות בין איסטנבול לחיפה ושייט במזרח הים התיכון, באביב ובסתיו 2025.  בדומה  לאניה- אחות שלה Norwegian Prima,  גם ה-, Norwegian Viva תתהדר במתחם היוקרתי--The Haven עם  כרטיס / מפתח אולטרה-פרימיום המאפשר  גישה רק לאורחי המתחם, כמו גם חוויות נוספות, ביניהן, Indulge Food Hall, מתחם  האוכל  הכולל  11 מסעדות,  צניחה חופשית במגלשות יבשות ומסלול מירוצי המכוניות  הגדול ביותר על גבי אוניה והכולל  שלוש רמות של מסלולי מירוץ.


הפלגה כשר

logo בניית אתרים