3 המלצות לטיולים בארץ
מלונות שכדאי להכיר

גילוי נאות
ע"מ לתחזק את האתר, אנו משווקים בתי מלון דרך אתרי הזמנת מלונות כמו   הוטלס קומביינד, בוקינג, הוטלס  וכ'.
בלחיצה על הבאנר אתם בודקים ומקבלים את המחיר הטוב ביותר למלון שאתם רוצים.
אם תבצעו  את ההזמנה דרך הבאנר שכאן למטה, כאמור מובטח שתקבלו את המחיר הטוב ביותר למלון שלכם.
ואנחו מקבלים בתמורה עמלה קטנה, על ההזמנה שלכם ישירות מאתר ההזמנות,לכם זה לא עולה כלום.

Save on your hotel - hotelscombined.co.il

נודה לכם אם תבצעו את הזמנת המלון שלכם אצלנו באתר, ע"מ שנוכל להמשיך ולתחזק את האתר.
תודה


ב 3 המלצות לטיולים בארץ 

בארצנו הקטנטונת יש מגוון עשיר של מסלולי טיול המיועדים להולכים ברגל, לרוכבי אופניים ולנוסעים ברכבים. בשורות הבאות נביא 3 המלצות לטיולים יפים בארץ שניתן בהחלט לעשות גם בעונת החורף.


מועדון הקצינים הסוריים

מועדון הקצינים הסורים

למשפחה שמחפשת מסלול טיול קל למדי שנפרס על פני כמה שעות בנופים יפים של רמת הגולן הדרומית, כדי להכיר את שביל אלי כהן הידוע גם בתור טיול מועדון הקצינים הסורים . המסלול נקרא על שם אלי כהן, שהיה כידוע מרגל ישראלי בסוריה, כאשר השביל החביב מחבר בין שמונה נקודות המתארות בצורות שונות את פועלו.

כך למשל, הנקודה הרביעית נקראת מועדון הקצינים הסורים וכדי להגיע אליה צריך להגיע לקיבוץ אפיק, להיכנס פנימה, ולהגיע לכביש ההיקפי של הקיבוץ עד שרואים מצד שמאל של הרכב מבנה ישן. מדובר במועדון קצינים שהיה בחזקת הסורים ברמת הגולן עד למלחמת יום הכיפורים, ובו אלי כהן התארח כמה פעמים. ממרפסת המועדון היה צופה אלי כהן אל ארץ ישראל ולכן היא זכתה לשם "מרפסת הר נבו". ליד המבנה תוכלו ליהנות מתצפית יפהפייה לנחל עין גב ולגבעת סוסיתא.  פארק רמת מנשה

פארק רמות מנשה

בפארק רמות מנשה שבין עמק יזרעאל להר הכרמל יש דרך של כמעט 30 קילומטרים שאותה סללה קרן קיימת לישראל. היא תוליך אתכם בינות לנופים יפהפיים באמצעות רכב פרטי ללא צורך בהנעה קדמית. הכניסה היא בעצם דרך כניסת יערות הזורע על כביש 66 ושם גם שוכן ביתן מידע של קרן קיימת לישראל. בין היתר הדרך תביא אתכם אל נחל השופט שזורם בחורף ביתר שאת, עם ספסלים ועצים למכביר באווירה קסומה ושלווה. כמו כן הדרך תעלה אתכם להר גחר המיוער שבו נקודות לתצפית מרהיבה, ספסלים ומקומות פיקניק רבים. המעוניינים יוכלו להגיע גם למוזיאון ההגנה בג'וחרה (סגור בשבת).קניון נחל ברק

קניון נחל ברק


מדובר בקניון מרהיב השוכן בערבה הצפונית, כמה קילומטרים מצפון למושב פארן וקצת יותר ממאה קילומטרים צפונית לאילת. יש כניסה מסומנת אל הנחל מכביש 90 שממנה ממשיכים עם דרך העפר בצבע כחול, אך הפעם יש צורך ברכב בעל עבירות טובה וגובה שאין למרבית הרכבים הפרטיים. אחרי כעשרה קילומטרים בשטח מגיעים אל המסלול בסימון שחור וכחול, שעובר בתוך קניון מרהיב ביופיו ולאחר הגשמים יש מים בגבים. יש לציין שהליכה במשך כשלוש שעות איננה קלה מאוד ולעיתים יש צורך לבצע שימוש בסולמות מתכת שקובעו אל תוך הירידות במפלים.


 logo בניית אתרים