סינגפור
50 מקומות- אל תחמיצו
סינגפור נחשבת לאחת הערים הנקיות והבטוחות בעולם ,נראה שכל כך מסודרת שאפילו העצים עומדים כבמסדר . סינגפור ערה ופעילה במשך כל שעות היממה ,כך שמאד בשעות אפילו להסתובב בלילות. סינגפור נחשבת כגן עדן של קניות בכל מקום ניתן לפגוש את האופנה העדכנית , או ג'אדג'טים ומוצרי אלקטרוניקה החדישה ביותר. שפע של מסעדות דוכני אוכל ש ח לקם פתוח 24 שעות ,ריכזנו בעבורכם את 50המקומות המעניינים בסינגפור1. פסל המרליאון 

פסל המרליאון MERLION פסל שמייצג את סינגפור ,יצור מיסטי מן האגדה שהינו חצי בת-ים וחציו השני ראש של אריה.הפסל נושא לגובה של כמעט 9 מ' וניצב על חוף המרינה ביי כמו מחפש את הכיוון של הים.


2. רחוב אורצ'רד

רחוב אורצ'רד לכל מי שמגיע בפעם הראשונה לסינגפור ,אין ספק כי זהו אחד ממקומות החובה לביקור בסינגפור. בעבר היה המקום מטעי פירות ושטחי גידול לתבלינים פיתוח מסחרי מואץ בשנות ה-70 במאה הקודמת הפך את המקום לאזור קניות פופולארי למקומיים ותיירים.


3. בנהר סינגפור 

שייט בנהר סינגפור קחו לכם פסק זמן בטיול בעיר בשייט מהנה (רצוי בשעות הערב ) ממנו נשקף נוף נהדר של קו הרקיע. השייט עובר ליד רציף קלארק ופסל המרליאון ,רציף רוברטסון והמרינה –ביי. במהלך השייט תוכלו לפגוש את הישן מול החדש .את גורדי השחקים המדהימים אל מול מבנים קולוניאליים מקסימים ביופיים.


4. פארק החוף המזרחי 

 פארק החוף המזרחי אחד מאתרי הפיקניק הפופולאריים בקרב המקומיים ,זהו הפארק הגדול ביותר בסינגפור ובו מתקני ספורט אזורים לרכיבה על אופניים שחייה גלגליות ומתקנים לגריל. 

5. מרכז המורשת הצ'יינהטיאון

מרכז המורשת הצ'יינהטיאון המרכז ממוקם בשלושה מבנים ונמצא ברחוב פגודה. במוזיאון נחשפים לאורחות חייהם של המהגרים שהגיעו מסין.

6. וילה האו-פאר  

וילה האו-פאר HAW-PA במקור נקרא המקום גני טייגר באלם . פארק זה הוא אחת האטרקציות הפרועות והמטורפות בסינגפור .בפארק פסלים סינים מוזרים .
הכניסה בחינם. 

7. פארק הזוחלים JURONG 

פארק הזוחלים JURONG פארק הזוחלים זיורונג ממוקם מעל פארק הציפורים בפארק מעל 50 מיני זוחלים ומאות של תנינים .בפארק מפגשי האכילה של המבקרים עם הזוחלים . 

8. הגלגל הענק FLYER SINGAPORE

הגלגל הענק FLYER SINGAPORE ליהנות מנוף עוצר נשימה בסינגפור פלייר הגלגל הענק של המרינה ביי מראשו של הגלגל הענק. הגלגל ממוקם על הטיילת האזור שיובש מן הים.9. מקדש סארי מאריאמה 

מקדש סארי מאריאמה מקדש הינדי עתיק הוקם בשנת 1827 במקדש אלם הודים רבים מגולפים על הגג והקירות. כל שנה נערך פסטיבל הליכה על גחלים ביערות אירוע אשר מושך אליו המונים למקדש.

 10. מסלולי טבע ב-MAC RITCHIE

 מסלולי טבע ב-MAC RITCHIE מסלולי הליכה בטבע רואים עצי גומי , יערות גשם וצמחיה טרופית. פארק מאד פופולארי לכל חובבי הטבעה ולמעוניינים לשפר כושר הריצה במהלך הטיול. 

11. הדאון טאון 

הדאון טאון המזרחי במרכז העיר אם באתם עם ילדים ,הם ממש יאהבו את המקום השופע בבידור לכל המשפחה פארקי שעשועים ,אתרי נופש אזורי משחקים ופארק המים הגדול ביותר בסינגפור. פארק ווילד ווילד.

12.  הר פאבר 

 הר פאבר עלו ברכבל להר פאבר MOUNT FABER ,לא רחוק מהנמל בסנטוסה תהינו מנוף מדהים של הנמל והאי סנטוסה .את העלייה עשו בשעות הלילה או אז הכל מואר ,חוויה יפה ביותר.

13. סכר המרינה סכר BARAGA 

סכר המרינה סכר BARAGA ,סכר אשר נבנה בכדי לשלוט באספקת המים לאגן במרינה ביי . הסכר הינו אטרקציה תיירותית, במרכז המבקרים ניתן לראות את גובה מי הים.

14.  מנזר CHIJME

 מנזר CHIJME מנזר שנבנה בשנת 1840 שוחזר וכיום משמש כמבנה מסחרי ובו ניתן לשבת לאכול ולשתות. 

15. הגנים במפרץ 

הגנים במפרץ לא רחוק מהסכר במרינה ישנו פארק בשם הגנים במפרץ, כשהרעיון היה לשמור על הסביבה ועל מיני הצמחים הטרופיים שנמצאו באזור. טיילו לאורך הטיילת המוגבהת. הגנים תערובת מעניינת של טבע טכנולוגיה דמיון יצירתי ושימור הסביבה. 

16. גשר הליקס HELIX 

גשר הליקס HELIX גשר הסלילים גשר להולכי רגל המגשר בין חלקה הדרומי למרכזי של המרינה בלילה הגשר מואר בצבעים ואפקטים צבעוניים. מדהים ביופיו!


17. פארק יער קנינג 

פארק יער קנינג על הגבעה נמצא לו פארק קנינג המשמש כאתר לקונצרטים תחת כיפת השמיים. בפארק ישנם מספר מבנים היסטוריים עוד מן התקופה הקולוניאלית . בהם מלון פורט קנינג ששימש בעברו מפקדה ובהמשך הוסב למלון . בפארק ישנם תותחים ושערים גותיים . 

18. שוק לאו פה-סאט

לאו פה-סאט השוק הראשון בסינגפור בתחילת דרכו היה במבנה עץ משנבנה במאה ה-19 .כיום בשוק המקורה דוכני אוכל רבים המשרתים את המשרדים שבסביבה . 

19. תחנת הכוח סיינט ג'יימס

תחנת הכוח סיינט ג'יימס אזור מועדוני הלילה בחזית הנמל. 

20. ספארי לילה 

ספארי לילה גן החיות הלילי הראשון מסוגו בעולם. גן חיות באוויר הפתוח, ובשעות לפעילותו הם רק בלילה. בגן החיות מעל 1000 בעלי חיים ליליים. בספארי הלילה נערכים גם מופעים של בעלי חיים. 

21. בניין הקיסר 

בניין הקיסר מבנה היסטורי אשר ניצב על גדות הנהר מצפון , בתחילה היה מתוכנן להיות משרד ממשלתי (בזמן שלטון הקולוניות ) כיום משמש המבנה מוזיאון ונחשב לציון דרך בהקמתה והתפתחותה של סינגפור .

22.  אנדרטת מלחמת האזרחים

 אנדרטת מלחמת האזרחים אדרטת זיכרון לזכר הרוגי מלחמת העולם השנייה האנדרטה ניצבת לא הרחק מבניין העירייה האנדרטה שני עמודים העולים אל השמיים. 

23. פסלו של סר סטמפורד ראפלס 

פסלו של סר סטמפורד ראפלס האיש אשר הגיע לכאן לסינגפור בינואר שנת 1819 ולמעשה היה זה שהתחיל את השלטון הקולוניאלי עד אשר זכתה בעצמאות בתאריך 9/8/1965 .הפסל הניצב על רציף הקי בואט (QUAY BOAT )מסמל את המקום בו דרכה כף רגלו של ראפלס לראשונה. 

24. הגנים הבוטנים של סינגפור 

הגנים הבוטנים של סינגפור אין כמו ליהנות מטיול בוקר בגנים הבוטנים של סינגפור. גנים הנחשבים לטובים והיפים מסוגם בעולם .את הגנים הקימו כבר לפני 150 שנים ובו שפע עצום של צמחים ,אם זמנכם קצר אל תחמיצו את גן הסחלבים .

25. הגינה סינית

הגינה סינית פארק הממוקם בסמוך לתחנת הרכבת , הפארק מבוסס על עיצוב ואומנות סינית ובפארק תמצאו פגודות וגינה של עצים ננסים ,גשרים יפים, פסלים רבים וספסלים למנוחה. 

26. הטיילת 

הטיילת הטיילת מכונה דוריאן כמו הפרי המוכר והשנוי במחלוקת ,ובדומה לצורתו של פרי הדוריאן נבנה לו מבנה המזכיר את הפרי מרכז לאומנויות הבמה ובו שפע של ארועים. במרכז ספרייה ,בתי קולנוע ,ולגרייה לאומנות 

27. הקתדרלה

קתדראלה הקתדראלה של הרועה הטוב הוקמה בשנת 1846 ונמצאת ממש במרכז העיר ברחוב קווין QUEN .הקתדראלה עברה במשך השנים שיפוצים ונחשבת לאתר פופולארי בקרב המתפללים הנוצרים. 

28. הודו הקטנה

הודו הקטנה לאורך הכביש הנקרא סאראנגון SARANGOON ממוקמת הודו הקטנה. האזור בו קהילת בני המטילים מנהלת את חייה בהודו הקטנה מקדשים רבים כמו גם כנסיות ומסגדים אשר כמו משקפים את הרב דתיות והרב תרבותיות אשר בסינגפור.

29. קניון CITY VIVO 

 קניון CITY VIVO קניון ענק , גן עדן לחובבי הקניות ,גם מי שביקר לא אחת בקניונים בחייו לא יכול להישאר אדיש אל מול הגודל . מומלץ לצאת למרפסות לתצפית על אזור הנמל בנוף מקסים ביופיו.

30. מרכז המדע 

מרכז המדע אם אתם מגיעים עם ילדים ,אל תחמיצו את מרכז המדע אשר מקדם את המדע והטכנולוגיה בקרב בני הנוער באמצעות למעלה מ-800 מוצגים אשר מתפרסות על פני 8 תערוכות. במרכז הילדים מוזמנים גם לחוות, להשתמש, לנגוע, לנסות ולהבין חוקים תחומי החיים. 

31. גן החיות של סינגפור

גן החיות של סינגפור בגן החיות של סינגפור אזורים פתוחים בכדי לתת לבעלי החיים את התחושה הקרובה ביותר למציאות (מלבד בעלי החיים המסוכנים. בגן החיות ישנו מופעים של בעלי חיים ,ניתן להסתובב ברכבת חשמלית בגן. 


32. רציף קלארק ורציף הסירה 

רציף קלארק ורציף הסירה לאורך נהר סינגפור נמצאים להם רציפים ובהם מספר בניינים משוחזרים מאד מרשימים, מחסני מסחר הוסבו למוקדי בילוי ,בתי קפה ,חנויות ומסעדות ,מועדונים. 

33. מסגד הסולטן קמפונג גלאם

מסגד הסולטן קמפונג גלאם קמפונג גלאם היא שכונה הממוקמת מצפון לנהר סינגפור , ברחוב BUSSORA ממוקם המסגד הסולטן ,אשר נבנה בשנת 1928 בסמוך פארק. 

34. עולם הנופש של סנטוסה

עולם הנופש של סנטוסה החל משנת 2010 עת בנו בסינגפור בתי קזינו נפתח עולם הנופש ובו פארק שעשועים הפארק ממוקם באי סנטוסה והוא ביתם של מספר אטרקציות ובהם אולפני יוניברסל,אקווריום הנחשב לאחד הגדולים בעולם ,מוזיאון ימי ספא, ומספר בתי מלון מסעדות ועוד האתר זוכה כבר מספר שנים בפרסי תיירות .

35. נמל תעופה צ'אנגי CHANGI

 נמל תעופה צ'אנגי CHANGI נמל התעופה הבינלאומי של סינגפור ללא ספק אחד משדה התעופה המרשימים והיפים שתפגשו במהלך טיולים בעולם. שדה התעופה נושא באמתחתו שפע של פרסים. בשדה ישנם מתקנים המשרתים מתינוק ועד זקן ובדגש על נוסעים עם צרכים מיוחדים . כאן תמצאו מגרש משחקים, מרפאה ,בתי מרקחת ,בית מלון, אינטרנט ,דואר,ספא וחדר כושר ואפילו בריכת שחייה. לשדה התעופה שלושה טרמינלים ורכבת מחברת בין חלקי השדה. 


36. חוות גידול הדגים ארוואנה 

חוות גידול הדגים ארוואנה חוות רבייה של דגים חוות AROWANA נמצאת בלים-צ'ו קאנג בחווה בריכות גידול ורבייה, מקום מדהים לחובבי דגים . 

37. הכפר SARAY GEYLANG 

הכפר SARAY GEYLANG האזור המלזי של סינגפור ,מקום עליז שוקק ותוסס ובו שפע של חנויות המציעות פריטים ממלזיה, מסעדות, וחנויות תבלינים .הכפר הוקם בשנת 1989 במטרה לשמר את המורשת המלזית ולקדם פעילות תרבותית ממלזיה. .

38. פארק הציפורים JURONG

פארק הציפורים JURONG בפארק אלפי ציפורים עם למעלה מ-300 סוגים שונים. בפארק ניתן ליהנות ממופעים של ציפורים ,גשר עילי מעץ עובר בתוך הפארק בין הכלובים . בהם ניתן לצפות ולקרוא הסברים על הציפורים. 39. מרכז המורשת EURASIAN 

מרכז המורשת EURASIAN בסינגפור ישנו מגוון אוכלוסיות ובהם אסיאתיים אירופאים וגם בני תערובת. האירופאים מורכבים מהבריטים ,ההולנדיים והפורטוגזים .במרכז המורשת מוצגים אורח החיים והתרבות של בני התערובת .בגלריות מוצגות עצי יוחסין של בני קבוצות שונות וסיפורים של בני הקהילה במלחמת העולם השנייה. בני הנוער של הקהילה מבצעים ריקודים מסורתיים . 

40. חוות התנינים

חוות התנינים החווה הנמצאת על הדרך סאראנגון ובחוות התנינים. בחווה ניתן לפגוש בתנין שפך הנהרות. כיכר סים לים המקום הטוב ביותר לקנות בו מוצרי אלקטרוניקה בסינגפור ללא ספק בסים-לים.,מקום נוסף בו תוכלו למצוא שפע עצום של מוצרי אלק' במרכז הקניות FUNAN . מלון ראפאלס

41. מלון ראפאלס

מלון ראפאלס


42. אולפני יוניברסל 

אולפני יוניברסל את האולפנים הזכרנו בביקור בעולם הנופש של סנטוסה אך פארק היוניברסל השני באסיה, פארק שעשועים
ובו 7 אזורי נושא ולכל אזור האטרקציות שלו .בפארק השושעים מופעים ,סרטים ועוד שפע של אטרקציות. 


43. מזרקת העושר

מזרקת העושר המזרקה נמצאת בסונטק היא המזרקה הנחשבת לגדולה בעולם , השמועה מספרת אם טבעו למים ובהם תנגעו תהפכו לעשירים ,המזרקה קונסטרוקציה של צינורות ענקים בעיגול הנתמך ב-4 עמודים ומתחתם מים פורצים במספר רב של מופעי מים . מחזה מקסים. 

44. האי סנטוסה

האי סנטוסה האי שהתפתח במהירות מאז 1980 קיבל המקום תנופת פיתוח ולא כשמו השליו כאמור התפתח לאזור שופע באטרקציות כמו העולם התת-ימי ,מוזיאון השעווה, פארק הפרפרים,בתי מלון וכאמור לאחרונה נפתח כאן עולם הנופש של סנטוסה . 

45. המרינה ביי – סאנדס 

המרינה ביי – סאנדס שלושה מגדלים מפלצתיים, ניצבים על קו החץ של המרינה ביי, מלבד בית המלון המפואר יש במרינה ביי סאנדס גם קניון , אתרי נופש ,תיאטרון ,מוזיאון ,החלקה על הקרח והאטרקציה היא בריכת השחייה בגג המלון . 46. המוזיאון לאומנות 

המוזיאון לאומנות המוזיאון לאומנות במקור אמור היה להיות בית ספר קתולי ,נבנה בשנת 1867 ואותו תכנן כומר צרפתי ,כיתות בית הספר הוסבו לגלריות ואילו הקפולה הוסבה לאולם .

47. פארק הטבע באטוק 

 פארק הטבע באטוק פארק הטבע אשר בתוכו נטועה העיר החדשה ,בוקיט באטוק בין העצים לאורך הדרך נטועים להם בתי אחוזה . חוויה לקחת פסק זמן מהמפלט העירוני ולפגוש אפילו בבעלי חניים המתגוררים בפארק. 

48. חוות הסחלבים 

חוות הסחלבים הסחלבים הוא הפרח הלאומי של סינגפור ,בסינגפור חוות הסחלבים הגדולה בעולם ,בחווה מגוון סחלבים בהם נדירים ואקזוטיים ניתן לרכוש במקום. 

49. בר מנהטן 

בר מנהטן בר  הנחשב לאחד מה 50 ברים הטובים בעולם, מנהטן בר עם מגוון עצום של קוקטיילים, בתפריטים מ 1520 עד 1970 ומשחזר משקאות איקוניים של התקופה. 

50. הטיפ שלכם

נשמח ונודה על ההמלצה שלכם Save on your hotel - hotelscombined.co.il

   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
טואול - בניית אתרים