הגליל המערבי


. 


אתר התיירות ראש הנקרה


ראש הנקרה – מנקודות החן המיוחדות בישראל. מקום בו מתקיים סיפור אהבה ארוך שנים בין ההר לים והסלעים, עם מי הים שכמו נצבעו בטורקיז מדהים, ובצד זה אטרקציות חדשות דבר שיהפוך את הביקור שלכם באתר לחוויה 

למסלול הטיול
עכו העיר שמעל והעיר שמתחת


כשער הכניסה לסראייה מרשים ביופיו,והוא בנוי בסגנון ממלוכי. מעל השער ישנה כתובת השנה המוסלמית 1267 להי'רה ובה כתוב 'באב חוכומת עכא' שפירושו שער השלטון בעכו. 

למסלול הטיול
טיול לנחל כזיב 


נוסעים על כביש הצפון,לבאים מכיוון נהרייה ממשיכים מצומת חניתה עד לפארק גורן. נכנסים לכביש הפנימי של הפארק אשר מוביל לכיוון דרום. ממשיכים עד לחניון של המצפור. מכאן ממשיכים בדרך לא תמיד מרחק 

למסלול הטיול
פקיעין טיול בעקבות שטר


פקיעין טיול בעקבות שטר טיול בעקבות שטר של 100 ש״ח על גבי שטר הכסף של 100 ש״ח מתנוססת דמותו של נשיאה השני של מדינת ישראל החוקר וההיסטוריון יצחק בן צבי.

למסלול הטיול
טיול להר פורח


טיול להר פורח והפעם עם 'מידע לדרך אתר הטיולים של צביקה' נצא לטיול להר פורח,כן זהו שמו. במרחק לא גדול מראש הנקרה,באזור מיוחד ביופיו,נמצא.

למסלול הטיול
מסלול הטיול לנחל בצת ונחל שרך 


מסלול הטיול לנחל בצת ונחל שרך מסלול טיול המתאים למשפחות,במהלכו תטיילו לאורך מים זורמים,מערה ושבילים מוצלים.

למסלול הטיול
השוק בעכו 


השוק בעכו חלק בלתי נפרד מהביקור בעכו העתיקה,הביקור בשווקי העיר. השוק הוא ליבה של העיר העתיקה ובקרבתו אתרים היסטוריים,מרכז מבקרים ומוזיאונים אותם לא כדאי לפספס

למסלול הטיול
טיול ליער חניתה 


טיול ליער חניתה חניתה,מיישובי חומה ומגדל. המסלול נוח ועובר בין עצי חורש המצלים ומיועד לכל המשפחה. המסלול מספר את סיפור החלוצים של היישוב.

למסלול הטיול
טיול אל נחל געתון 


אל נחל געתון נחל געתון נשפך לים בסמוך לעיר נהריה. הנחל מציע מסלולי הליכה יפים. המסלול שלנו מציע לכם טיול מעגלי קצר המתובל במים,שרידים של טחנות קמח ותצפית נפלאה.

למסלול הטיול
טיול לשמורת הטבע עין אפק 


שמורת הטבע עין אפק העין אפק מכיל קבוצה של מעיינות הנמצאים בין הקריות והגליל התחתון. סיור בשמורה יכול להיות באופן חופשי ועצמאי או סיור מודרך. במקום נהנה ממקורות מים הצמחייה ובעלי החיים ייחודיים

למסלול הטיול
טיול להר גמל 


טיול להר גמל מעל אוכף הגמל על ההר ממתינה תצפית על בקעת בית הכרם. המסלול קצר ובדרך מבקרים במערת יונים.

למסלול הטיול
טיול לפארק אדמית ומערת הקשת

פארק אדמית ומערת הקשת כאשר תשקיפו מחומותיה של עכו לכיוון צפון תראו למרחוק את הרכס המהווה למעשה את גבולה הצפוני של המדינה,ברכס זה ממוקמת רמת אדמית ולשם אנו.

למסלול הטיול
טיול מחניתה לנחל נמר

מחניתה לנחל נמר טיול רגלי לרגלי רכס הסולם.מסלול זה עובר בתוך יער. הזמן המומלץ לטיול במסלול זה בתקופת האביב או אז פורחים להם הסחלבים.

למסלול הטיול
טיול למפעל הסוכר בחרבת מנות 

טיול למפעל הסוכר בחרבת מנות טיול נחמד,מסלול קווי אשר במהלכו מגיעים אל אתר ארכאולוגי,אשר בו ייצרו סוכר בתקופה הצלבנית.


למסלול הטיול

טיול לפ
ארק הסלעים בכיסרא 

פארק הסלעים בכיסרא הבמרחק לא רב מהעיר מעלות ממוקם לו הכפר כיסרא. בפאתי הכפר נבנתה לה שכונה חדשה הנקראת שכונת החיילים המשוחררים.

למסלול הטיול

   צימרים לינה ואירוח


בקתות הורדים זינגר  בצת

צימר קפוצ'ינו בנוף מושב שתולה
אטרקציות בגליל המערבי


 טרקטורוני הצפון יערה


טרקטורוני הצפון יערה 052-250-5995

 

Save on your hotel - hotelscombined.co.il

   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
טואול - בניית אתרים