ואנג ויאנג לאוס -  טיולים ואטרקציות מידע וטיפים

ממוקמת כ-150 ק"מ מצפון לויינטיאן בסמוך זורם נהר נאם-סונג ואם תפגשו מקומיים הרוחצים בלילה הסיבה לכך היא כי במרבית הבתים אין מים זורמים באופק בשעת השקיעה מחזה מרהיב ההרים מעוצבים שמנגד הנצבעים בצבעים מדהימים  .

ואנג ויאנג משמשת למעשה כמעין תחנה לאגירת כוחות בטיול בנסיעה שבין לואנג פרבאנג לויאנטין אטרקציות בוואנג ויאנג

מערת THAM PHU והלגונה הכחולה  לגונה נעימה מקום מעולה לרחצה  נמצאת במרחק של ק"מ ספורים מחוץ לעיירה (כל בעלי הטקטוקים מכירים את המקום ).הלגונה הכחולה נחשבת לאחד מהאתרים הפופולאריים ומומלץ להיעזר בסוכני תיירות מקומיים אשר מציעים  טיולי יום ללגונה. יחד עם המערה (העלות כ-25 דולר ).

בסמוך ללגונה ממוקמות להן בקתות אשר ניתן לשכור לטובת מנוחה,עם אוכל ושתייה .

בכדי לבקר במערה יש צורך להצטייד בפנס, וודאו  כי אתם מצוידים בנעלי הליכה טובות מאחר וחלק מהביקור מבוצע בטיפוס וחלק מהמקומות חלקלקים ,ולכן מומלץ להיעזר במדריך מקומי ולא לבקר באופן עצמאי ,אין להיכנס עמוק אל תוך המערה ואל תבקרו בתקופה הגשומה.

באזור ואנג ויאנג ישנם עוד מספר מערות  ואם חובבי מערות אתם ואחת לא מספיקה , מומלץ לבקר במערת THAM-XANG מערת הפיל ובתוכו פסלו של בודהה השוכב ומסביבו פסלים של נתיניו המתפללים לפסל.

המערה עצמה לא גדולה ,בכניסה למערה נשקף נוף נהדר של הסביבה.


סוכני טיולים באזור

טיול יום UMCLE TOM

טל  : 0202-995-8903

WOMDERPUL

טל : 020-222-44-775

בכתובת : BANSISAVANG VILLIGE

AK HOME

בכתובת : NAM SONG ROAD

טל : 020-55-033-655


טיסה בכדור פורח

מומלץ לקחת את הטיסה בשעות אחה"צ דמדומי הערב, אטרקציה מדהימה ועוצרת נשימה. החברה אינה פועלת בעונה  הרטובה בלאוס בין  החודשים יולי עד אוקטובר.

המחיר כ-85 דולרים .

טל להזמנות : 02-96918111 .


פעילות מיוחדת

אחת הפעילויות המיוחדות  של ואנג ויאנג אשר בהוראת הממשלה נסגרה ,אך עדיין תמצאו כי פעילה, אטרקציה הנקראת טיובינג TUBING או בשמה המוכר יותר שטים ושיכורים שייט אביבים בנהר בין הפאבים אשר על מסלול השייט ,ממשלת לאוס סגרה את המקום לאחר שמספר אנשים טבעו למוות כשהם שיכורים .

את האביב שוכרים באחת הסוכנויות אשר גם תדאג להביאכם אל הנהר (מחיר ההשכרה יכלול גם פיקדון )  בואנג ויאנג לא תמצאו חנויות מפוארות  ומרכזי קניות ,אך תמצאו בה שוק אותנטי נחמד .


תחבורה

בכדי להגיע לואנג-ויאנג ישנו אוטובוס היוצא  מלואנג פרבאנג בנסיעה האורכת כ-8 שעות .הדרך מאד מפותלת.

מויאנטין הדרך נמשכת כ-4 שעות באוטובוס. בואנג ויאנג ,ניתן לשכור אופניים ולחקור את הסביבה ,כמו כן ניתן לשכור אופנוע שימו לב בעת השכרת האופנוע לבדוק היטב מצבו המכאני ואם ישנם תאונות. 
Save on your hotel - hotelscombined.co.il


   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים