קרוזים- חדשות

חברת נורוויג'ן קרוז ליין חוזרת להפלגות עם סניפים חדשים בלב ים של הקפה האהוב בעולם: סטארבאקס Starbucks)

חברת נורוויג'ן קרוז ליין ,החברה החדשנית בעולם בתחום ההפלגות, עם היסטוריה של מעל ל-54 שנים בפריצת גבולות, הודיעה על שיתוף פעולה נרחב ייחודי מסוגו עם חברת סטארבקס (Starbucks), רשת בתי קפה הגדולה בעולם, המספקת את חווית הקפה המוכרת והאהובה ביותר בעולם כבר מעל ל-40 שנה. במסגרת שיתוף הפעולה החדש יוקמו סניפים של הרשת בכל 17 הספינות של החברה וביעדי הנופש הפרטיים בבליז ובאיי הבהאמה.
      צביקה דמרי   
קרדיט יח"צ

עד סוף שנת 2022, נורוויג'ן קרוז ליין תהיה החברה הראשונה בתעשייה שתציע את חווית הקפה של חברת סטארבקס (Starbucks) בכל צי הספינות של החברה, ותספק לאורחיה קפה טעים ואיכותי, המורכב מ-100% פולי ערביקה משובחים שמקורם באזורי הקפה המובילים בעולם. במסגרת שיתוף הפעולה מגוון חנויות מורשות ובתי הקפה "We Proudly Serve", יהיו מוצעות לכלל האורחים על גבי סיפונן של כל ספינות החברה והם יוכלו ליהנות מאותם משקאות חמים וקרים, האהובים עליהם במיוחד, ונעשים בעבודת יד בשילוב עם תערובות עונתיות ומטעמים מתוקים ומלוחים ממש כמו בבתי הקפה השכונתיים של הרשת. בספינות נבחרות שבהן יהיו חנויות של חברת סטארבקס (Starbucks), לאורחים תהיה האפשרות לרכוש את המוצרים הקמעונאיים הפופולאריים של החברה ולקחת חלק בתוכנית הההטבות הייחודית המוצעת בסניפים ברחבי העולם. משקאות האספרסו המוכרים והמשכרים של החברה יהיו זמינים לרווחת האורחים גם במתחמי האוכל הראשיים ומסעדות הנושא ואף במספר תחנות קפה למזיגה עצמית אשר יוצבו במזנוני ה"גארדן קפה" (Garden Café

"אנו גאים להודיע על שיתוף הפעולה הנרחב עם רשת סטארבקס, המציעה חווית קפה ייחודית, וזאת בצמוד לחזרתנו להפלגות מסיאטל, עיר הולדתה של סטארבקס", אמר נשיא ומנכ"ל נורוויג'ן קרוז ליין, הארי סומר, "לחברות שלנו יש אלמנט משותף, שתיהן חולקות את הרצון לספק ללקוחותיהן חוויות משמעותיות והזדמנויות להתחבר זה עם זה, ויחד אנו יכולים להביא לידי ביטוי את המחוייבות הזאת."

לאחר השקה ראשונה מוצלחת של סניף סטארבקס מורשה על גבי ספינת נורוויג'ן בליס בשנת 2018, גם הספינות נורוויג'ן סקיי, נורוויג'ן ג'וי ונורוויג'ן גטאווי מציעות כעת חוויה דומה, וחנויות נוספות מתוכננות להיפתח גם על גבי הספינות נורוויג'ן ברייקאווי, נורוויג'ן אפיק, נורוויג'ן ג'ם, נורוויג'ן פארל ונורוויג'ן אסקייפ. נורוויג'ן סקיי הייתה למעשה הספינה הראשונה בענף הפלגות הנופש שהציעה את הקפה הקר (Nitro Brew) של חברת סטארבקס על גבי הסיפון בלב הים.

"חברת סטארבקס גאה לספק ללקוחותיה את חווית הקפה האהובה עליהם עם חזרתם לנסיעות, אירועים חברתיים וחיבור מחדש" אמר מארק רינג, סגן נשיא בכיר לסניפי ארה"ב ואמריקה הלטינית, סטארבקס,  "התפריט של סטארבאקס ונורוויג'ן קרוז ליין מספק חוויה ייחודית ויוקרתית לכלל נוסעי החברה".

מאוחר יותר השנה, אורחי החברה יוכלו ליהנות מחוויית הקפה של סטארבקס ומהקפה הקר הפופולרי ביותר של החברה גם בהרווסט קיי (Harvest Cay), אתר הנופש הפרטי של חברת נורוויג'ן קרוז ליין בבליז ובאי הפרטי של החברה, גריט סטירופ קיי (Great Stirrup Cay), באיי הבאהמה.


.

חברת נורוויג'ן קרוז ליין מכריזה על הפרק הבא בסדרת הדוקו "יוצאים לדרך - הסדרה"

 חברת השייט הבינלאומית נורוויג'ן קרוז ליין מכריזה על הפרק הבא בסדרת הדוקו "יוצאים לדרך - הסדרה" (EMBARK – The Series) הפרק הבא בסדרה יקרא “ברוכים הבאים לסיפון" ((Welcome Aboard ויהיה זמין לצפייה בישראל החל מיום שישי, ה- 10 בספטמבר, 2021,
      צביקה דמרי   
קרדיט יח"צ

מיאמי (24 באוגוסט, 2021) – חברת נורוויג'ן קרוז ליין (NCL), החברה החדשנית בעולם בתחום הפלגות הנופש, עם היסטוריה של מעל ל-54 שנים בפריצת גבולות, מכריזה היום על הפרק הבא בסדרת הדוקו "יוצאים לדרך – הסדרה" (EMBARK – The Series), "ברוכים הבאים לסיפון" (Welcome Aboard) אשר יהיה זמין לצפייה בישראל ביום שישי, ה- 10 בספטמבר 2021 בכתובת הסדרה התיעודית בת חמשת החלקים מספקת הצצה ייחודית אל מאחורי הקלעים של חזרתה של החברה להפלגות ועוקבת אחר ספינת נורוויג'ן ג'ייד שהייתה הספינה הראשונה בצי הספינות של החברה לקבל את פני האורחים על הסיפון לאחר 500 ימים ללא הפלגות. בפרק הרביעי בסדרה, הצופים יקבלו הצצה לרגעים המרגשים בהם צוות הסיפון התאחד לראשונה לאחר חודשים רבים ואת התרגשותם לשוב ולעשות את מה שהם עושים הכי טוב - לספק חוויית הפלגה בלתי נשכחת לאורחיהם.
הפרק יציג את ההכנות האחרונות שנעשו לפני קבלת האורחים על גבי ספינת נורוויג'ן ג'ייד שהפליגה בפעם הראשונה מנמל העגינה החדש של חברת NCL שבאתונה, יוון.


"אנו עבדנו על זה עד הרגע האחרון, בו סוף סוף חזרנו להפליג לאחר מסע ארוך שכלל 500 ימים של עשייה וציפייה". אמר נשיא ומנכ"ל נורוויג'ן קרוז ליין, הארי סומר, “כבר בתחילת המסע החלטנו לצרף אלינו לתהליך את הנוסעים שילוו אותנו בהכנות לחזרה הגדולה להפלגות. כעת, בפרק הרביעי יוכלו הצופים לחוות ולראות את הרגעים המרגשים של האיחוד המחודש של צוות הסיפון עם האורחים ואת היעדים שהתגעגענו אליהם כל כך בשנה האחרונה."


הפרק "ברוכים הבאים לסיפון" (Welcome Aboard), יהיה זמין לצפייה בישראל ביום שישי, ה- 10 בספטמבר 2021 באתר www.ncl.com/embark, שם יוכלו הצופים למצוא גם את שאר הפרקים בסדרה וכן את המאגר המלא של פלטפורמת התוכן 'יוצאים לדרך עם NCL' (EMBARK with NCL), הכוללת את הפרקים המלאים של הסדרה סדרת סיפורים קצרים וראיונות עם השותפים ואנשי הצוות.


נורוויג'ן קרוז ליין חזרה לאחרונה לפעילות לאחר 500 יום של השהיית ההפלגות, בהפלגה ראשונה ב-25 ביולי,  2021 עם מסלולים שונים באורך שבעה ימים לאיים היוונים על גבי ספינת נורוויג'ן ג'ייד. ב-7 באוגוסט 2021, נורוויג'ן אנקור הייתה הספינה הראשונה לחזור להפליג מחופי ארה"ב כאשר החלה את הפלגותיה עם מסלולים באורך שבעה ימים מסיאטל ופתחה את עונת ההפלגות לאלסקה ~.

ב-15 באוגוסט 2021 נורוויג'ן ג'ם הייתה הספינה הראשונה לחזור לפעילות מהטרמינל החדש בנמל 
מיאמי עם מסלולים באורך שבעה ימים לאיים הקריביים ומסלולים של ארבעה ימים לאיי הבאהמה. במהלך חודשי הסתיו, ספינות נוספות יחזרו להפליג מחדש באירופה ובצפון אמריקה.ה.

לראשונה: נורוויג'ן פרימה יורדת למים

 מיאמי (15 באוגוסט, 2021) - חברת נורוויג'ן קרוז ליין ,החברה החדשנית בעולם בתחום הפלגות הנופש, עם היסטוריה של מעל ל-54 שנים בפריצת גבולות, הכריזה לראשונה בשישי על ירידתה למים של הספינה הייחודית והמתקדמת ביותר של החברה, נורוויג'ן פרימה ((Norwegian Prima, אשר הפליגה ממספנת פינקנטיירי (Fincantieri) שבמרגרה, איטליה, באירוע המהווה ציון דרך משמעותי בענף בניית הספינות ומסמן את הפעם הראשונה שהספינה נוגעת במים.


קרדיט יח"צ

לרגל אירוע זה, הולחם מטבע הנצחה ייחודי לדפנות הספינה, בטקס ימי מסורתי בראשותו של אימון פרין, סגן נשיא מחלקת העסקים הבינלאומית בנורוויג'ן קרוז ליין, ואנטוניו קווינטאנו, מנהל מספנות פינקנטיירי.

הירידה למים מסמלת את השלמתן של עבודות הצביעה והציור על גבי נורוויג'ן פרימה, הכוללות יצירות אמנות בולטות בעיצובו של אמן הגרפיטי האיטלקי מנואל די ריטה, הידוע בכינויו "פיטה". כעת נמשכת העבודה על עיצוב הפנים וחדרי האירוח של נורוויג'ן פרימה, לפני שתימסר רשמית ל- NCL ותתחיל להפליג בקיץ 2022.

ירידה למים של ספינה חדשה היא תמיד אבן דרך משמעותית, אבל זו מיוחדת במיוחד", אמר הארי סומר, נשיא ומנכ"ל נורוויג'ן קרוז ליין. "הספינה השמונה עשרה שלנו, נורוויג'ן פרימה, מייצגת פרק חדש ומרגש עבור המותג שלנו ומצייגת את הספינה הראשונה להימסר במסגרת השקת סדרת ספינות הפרימה פורצת הדרך שלנו".

"עבדנו בשיתוף פעולה הדוק עם השותפים שלנו בפינקנטיירי על מנת לספק כלי שייט מדהים באמת. התשוקה, המיומנות והאומנות שלהם הביאו לחיים את אחת הספינות המסוגננות והחדשניות ביותר שהפליגו אי פעם. אני נרגש שאנו עכשיו צעד אחד קרוב יותר לברך את האורחים שלנו על סיפון הספינה בעוד 12 חודשים", סיכם סומר.

"הירידה למים של נורוויג'ן פרימה מסמלת אמון מחודש בענף השייט ועידן חדש לבניית ספינות", אמר לואיג'י מטראצו, מנהל חטיבת ספינות הסחר בפינקנטיירי. "אנושמחים לחגוג לא רק חודשים רבים של עבודה קשה, אלא גם את הרוח האמיתית של שיתוף פעולה בין המותגים שלנו – שותפות חלוצה שתוביל את הדרך להשקת סדרת הפרימה החדשה שלNCL ."


נורוויג'ן פרימה היא הראשונה בסדרה של שש ספינות חדשות המכונה "פרימה", לה חיכתה החברה בכיליון עיניים וסדרת הספינות הראשונה שמושקת מטעם החברה מזה כמעט 10 שנים. באורך של 295 מטרים ובמשקל של 142,500 טון, תוכל הספינה להכיל כ- 3,215 אורחים, תחת תפיסת הדגל "האורחים לפני הכל". נורוויג'ן פרימה מתגאה בשטחי סיפון רחבי ידיים, עיצוב קפדני ומהמם ומגוון של אטרקציות חדשות על גבי הסיפון.

כספינה המרווחת ביותר בענף, נורוויג'ן פרימה מציעה את שטח הסיפון החיצוני הגדול ביותר ואת המגורים המפוארים והרחבים ביותר בספינת תענוגות. כמו כן, היא תציג לראשונה מגוון חידושים בחברה כמו שדרת האוקיינוס (Ocean Boulevard) באורך 4000 מטרים אשר מקיפה את הסיפון כולו ומאפשרת לאורחים להתחבר לנופים המרהיבים של האוקיינוס תוך שהם סועדים במסעדות יוקרה, ונהנים ממגוון חוויות ייחודיו  כמו שתי בריכות האינסוף שנועדו לצפייה נינוחה באוקיינוס המרהיב וטיילת האוקיינוס המורכבת משני גשרי זכוכית שיגרמו לאורחים להרגיש כאילו הם הולכים על המים.

בספינה תוכלו למצוא גם את שוק האוכל הפתוח הראשון של החברה הנמצא בגובה ומציע לאורחיו תפריט מגוון ורחב מ-11 מסעדות שונות ואהובות וזאת בנוסף למסעדות המוצעות כחלק משדרת האוקיינוס מסעדת אונדה האיטלקית מבית סאקרפטה (Onda By Scarpetta), מסעדת לוס לובוס (Los Lobos) המקסיקנית, ומסעדת הבר (The Local Bar & Grill).


מתחם ההייבן הייחודי של נורוויג'ן פרימה בקונספט הייחודי של "ספינה בתוך ספינה", מציע לאורחיו את החוויה הכי אקסקלוסיבית ומפנקת בים, עם שמונה סיפונים של סוויטות ומרחבים לרווחת האורחים וכרטיס גישה בלעדי למתחם אשר ממוקם בפעם הראשונה בחלק האחורי של הספינה יוכלו אורחי המתחם ליהנות ממעליות פרטיות במיוחד עבורם. נבנה באופן הפתוח ביותר אי פעם, כל מרחב ציבורי במסגרת המתחם מציע גישה לנוף עוצר נשימה של האוקיינוס, לצד מרפסת שמש ענקית הכוללת בריכת אינסוף המשקיפה ישירות לים וספא זכוכית יוקרתי הכולל סאונה קרה וחמה.

החל מקיץ 2022, נורוויג'ן פרימה תציע מספר מסלולים חלומיים בצפון אירופה עם הפלגות מאמסטרדם, הולנד וקופנהגן, דנמרק, ותעניק לאורחים הזדמנות לחקור את הפיורדים הנורבגים המדהימים והים הבלטי השובה. לאחר מכן, תמשיך בהפלגה טרנס-אטלנטית בת 12 ימים מסאות'המפטון, בריטניה, לניו יורק, דרך איי שטלנד, סקוטלנד, הליפקס, נובה סקוטיה ותכלול שהיית לילה ממושכת ברייקיאוויק שבאיסלנד. במהלך הסתיו והחורף, נורוויג'ן פרימה תציע מגוון הפלגות לנמל ברמודה והאיים הקרייבים שיצאו מניו יורק, גלבסטון, טקסס, מיאמי ואורלנדו, פלורידה, כולל עגינה באיים הפרטיים של החברה - הארווסט קיי (Harvest Caye), בליז וגרייט סטריפ קיי ((Great Stirrup Cay באיי הבהאמה.

נורוויג'ן קרוז ליין חוזרת להפליג בהפלגה ראשונה מחופי ארה"ב

 אורחי נורוויג'ן קרוז ליין יהיו הראשונים לחוות את היופי הפראי של הנמל ואת קו הרכבלים החדש שנבנה כחלק מהשקעתה של החברה באלסקה ~

מיאמי (12 באוגוסט, 2021) - חברת נורוויג'ן קרוז ליין ,החברה החדשנית בעולם בתחום הפלגות הנופש, עם היסטוריה של מעל ל-54 שנים בפריצת גבולות, חגגה אתמול באופן רשמי את חזרתה המצופה להפלגות מחופי ארה"ב עם הופעת בכורה של נורוויג'ן אנקור באייסי סטרייט פוינט, אלסקה.
הספינה החדשנית ביותר בצי של החברה, נורוויג'ן אנקור, הפליגה מסיאטל ב -7 באוגוסט 2021 ופתחה באופן רשמי את עונת ההפלגות הראשונה שלה לאלסקה. בנוסף לציון הדרך החשוב, נורוויג'ן אנקור תהיה גם הספינה הראשונה בענף לעגון בנמל החדש של אלסקה (Wilderness Landing) אשר נמצא באייסי סטרייט פוינט (Icy Strait Point), ונבנה בשותפות חברת האם נורוויג'ן קרוז ליין אחזקות (NCLH) ותאגיד הונה טוטם (Huna Totem), תאגיד בבעלותם של כ-1,400 ילידי אלסקה, המשוייכים לשבטים אבוריג'יים עתיקים באזור הונה ואזור מפרץ הקרחונים.
אייסי סטרייט פוינט נמצא בבעלות מלאה ומופעל ישירות על ידי תאגיד הונה טוטם.

ביום שלישי, 10 באוגוסט, 2021, התקיים טקס גזירה כפול, האחד לפתיחה הרשמית של נמל העגינה החדש Wilderness Landing והשני לרגל השקתו של קו הרכבל הראשון, מבין שניים מתכוננים כחלק משיתוף הפעולה בין נורוויג'ן קרוז ליין אחזקות לבין תאגיד הונה טוטם.
"החזרה שלנו לאלסקה היא רגע מכונן לא רק עבור NCL אלא גם עבור קהילות ברחבי המדינה", אמר הארי סומר, נשיא ומנכ"ל חברת נורוויג'ן קרוז ליין, "היעדר השייט בשנה שעברה פגע בקהילות האלה, שהפסידו כ -1.5 מיליארד דולר. החזרה שלנו מייצגת את המחויבות המתמשכת שלנו לאלסקה ולרווחת היעדים בהם אנו מבקרים. ההשקעה שלנו באייסי סטרייט פוינט מספקת לאורחינו מגוון רחב יותר של הזדמנויות לחוות ולהבין את היופי הטבעי והתרבותי של היעד ואנשיו ".

באזור נטול כלי רכב, מספק הנמל החדש ומתקניו אזורי יער וחוף נוספים לרווחת המבקרים ואפשרויות נוספות לחקור את נפלאות הטבע של היעד. עם פתיחת קו הרכבל המהיר החדש, לאורחים יש גישה נוחה לנמל הראשון  של אייסי סטרייט פוינט, אתר  Adventure Landing ובו ממוקם מתקן הסלמון ההיסטורי משנת 1912 ואטרקציות מקומיות אחרות. לאחר שתושלם בנייתו מאוחר יותר הקיץ, רכבל פסגת ההר (Mountain Top Gondola) יוביל את האורחים לראש הר הונה בגובה של 1,600 רגל, שם ימתינו להם קילומטרים של שבילי טיול חדשים ונופים עוצרי נשימה.
"מאז היווסדה של אייסי סטרייט פוינט, שאפנו לאזן בין הצרכים של קהילת ילידי אלסקה שלנו לבין אלו של תעשיית השייט ההולכת וגדלה באלסקה, ולכן התפתחות זו הייתה צעד טבעי עבורנו", אמר ראסל דיק, מנכ"ל תאגיד הונה טוטם "אנו אסירי תודה לנורוויג'ן קרוז ליין על האמונה בחזון שלנו ואנו מקווים שהמודל בר -קיימא שלנו יוביל את הדרך להרחבה חיובית של תעשיית מבקרי השייט באלסקה."

עם 23,040 דונם של חוף פרטי ויער גשם לחקור, אייסי סטרייט פוינט מציעה לאורחים את ההזדמנות לחוות את אלסקה האותנטית. האי מציע גם את נקודת הצפייה בדובי החום הנגישה ביותר בדרום מזרח אלסקה, נקודת צפייה בלווייתנים, שייט קיאקים וקו האומגה הארוך בעולם. במרחק קילומטר אחד בלבד מקהילת ילידת הונה שבאלסקה, המטיילים יוכלו להינות גם מההזדמנות לטעום מהתרבות המקומית בעת ביקורם באייסי סטרייט פוינט ולהיחשף למסורות, ריקודים, סיפורי פולקלור ושיעורי בישול מקומיים.בהמשך השבוע תציין נורוויג'ן אנקור גם את ביקוריה בג'ונו וקצ'יקאן שבאלסקה, לפני שתחזור לסיאטל ותמשיך את בעונת ההפלגות לאלסקה עם הפלגות באורך שבוע, עד ה-16 באוקטובר 2021.נורוויג'ן קרוז ליין חזרה לאחרונה לפעילות לאחר 500 יום של השהיית ההפלגות, עם הפלגה ראשונה ב-25 ביולי, 2021 על גבי ספינת נורוויג'ן ג'ייד לאיים היוונים. ב-15 באוגוסט 2021 נורוויג'ן ג'ם צפויה להיות הספינה הראשונה לחזור לפעילות מהטרמינל החדש בנמל מיאמי. במהלך אוקטובר, יוכלו לקוחות החברה ליהנות ממבחר הפלגות לאיים הקריביים ולאיי הבהאמה.


לכל הכתבות על קרוזים


     | |   לכל נושא באתר צרו קשר 
   
מייל tmasoret@gmail.com
ווטסאפ: 0546303031
טואול - בניית אתרים