קרוזים
חוזרים לים: חברת 'סנורמה' מחדשת פעילותה בקיץ הקרוב 

חוזרים לים: חברת 'סנורמה'  מחדשת את פעילותה בקיץ הקרוב, תוך שמירה מלאה על הנהלים ומאפשרת גמישות מלאה בשינוי החופשה.    קרדיט יח"צ

לקריאת הכתבה


נורוויג'ן מכריזה על הארכת השעיית ההפלגות

נורוויג'ן קרוז ליין אחזקות בע"מ מכריזה על הארכת השעיית ההפלגות ההשעיה כוללת את הקרוזים של שלושת החברות – נורוויג'ן קרוז ליין, אושיאניה קרוזס וריג'נט סבן סיז היוצאים החל מתאריך ה -1 ביולי עד.    קרדיט יח"צ

לקריאת הכתבה


ריג'נט סבן סיז משיקה את "Serene Spa & Wellness"

ריג'נט סבן סיז משיקה את "Serene Spa & Wellness" מתחם הספא החדש והיוקרתי ביותר בתעשיית הקרוזים, המעוצב בהשראת יעדים בעולם    קרדיט יח"צ

לקריאת הכתבה


חב' NCL קובעת סטנדרט חדש בשוק ההפלגות

נורוויג'יאן קרוז ליין מציגה: מגוון ארוחות כשרות בכל אחת מאוניותיה ברחבי העולם - ללא תוספת תשלום ניק ווילקינסון, סגן נשיא נורוויג'יאן קרוז ליין: "היום אנו קובעים רף חדש בתעשיית הקרוזים העולמית. מעתה, אוכל כשר, עשיר קרדיט יח"צ

לקריאת הכתבה


חברת אושיאניה קרוזס תשווק חבילות שייט יוקרתיות ליעדים ייחודיים וארוכי טווח

חברת אושיאניה קרוזס תשווק חבילות שייט יוקרתיות ליעדים ייחודיים וארוכי טווח. חברת האולטרה פרמיום - אושיאניה קרוזס המיוצגת על ידי חברת 'סנורמה' תשווק חבילות שייט יוקרתיות    קרדיט יח"צ

לקריאת הכתבהנורוויג'יאן קרוז מציגה מבצע לשוק הישראלי

חברת הפלגות הנופש נורוויג'יאן קרוז ליין (NCL), מציעה באופן בלעדי לשוק הישראלי את המחירים האטרקטיביים ביותר, להפלגות בחודשי הקיץ, לים התיכון והים הבלטי. מחיר הפלגה של שבוע החל מ-661$ לאדם כולל מיסים.
קרדיט: נורוויג'יאן קרוז ליין ( NCL )

לקריאת הכתבה


חוזרים לים: חברת 'סנורמה' נציגת רויאל קריביאן בישראל, מחדשת את פעילותה בקיץ הקרוב  


חברת 'סנורמה' שירותי תיירות נציגת המכירות הבלעדית של רויאל קריביאן בישראל, מחדשת את פעילותה בקיץ הקרוב, תוך שמירה מלאה על הנהלים ומאפשרת גמישות מלאה בשינוי החופשה 'סנורמה' מכריזה על חידוש הפעילות, פותחת את ההרשמה לקרוזים ומשדרגת את התנאים.

   צביקה דמרי     21.05.20   

   
קרדיט יח"צ

מגפת הקורונה הביאה למשבר גדול מאוד בכל המשק ובייחוד בענף התיירות, כאשר תעשיית הקרוזים נפגעה אנושות גם תודעתית, וזאת בשל מקרה "אניית הקורונה" ביפן שצבעה בשחור את הענף. חברות השייט השונות מנסות להתמודד עם המצב ולמצוא פתרונות על מנת להשיב את הנוסעים לים ולהחזיר את האמון בענף.

אורי שנבל, מנכ׳׳ל סנורמה: ״אנו נרגשים מאוד לחדש את פעילותנו בקיץ הקרוב. התיירות בכלל והקרוזים בפרט מספקים לנוסעים אוויר לנשימה ואפשרות לברוח קצת מהשגרה. כעת, יותר מתמיד אורחינו רוצים להתנתק מהבידוד שפקד את כולנו ולצאת להפלגה לים הפתוח. אנו מבינים את החששות של האנשים לחזור לאוניות ולכן עושים את כל המאמצים במטרה לספק את חוויית השייט המלאה ביותר, לצד שמירה מלאה על הנהלים על מנת להבטיח את הבריאות של אורחינו.״

בתוך כך ובמטרה להתמודד עם המציאות החדשה, חברת 'סנורמה', הנציגה הבלעדית של רויאל קריביאן בישראל, הכריזה כי החברה ביצעה מספר שינויים במדיניותה; החברה תיישם מגוון שיפורים חדשים במטרה להחזיר את האורחים לים ולהבטיח להם חופשה שקטה תוך שמירה על בריאותם, זאת לצד הבטחה לגמישות מלאה, הנותנת את האופציה לשנות או לבטל את החופשה עד 48 שעות לפני היציאה. כמו כן, מאמינים בחברה, כי השינויים במדיניות לא יגררו עליית מחירים.

בין המהלכים בהן תנקוט החברה בשלב הראשון:
1. חזרה לפעילות בקיץ הקרוב- כבר בקיץ הקרוב יחל הענף לחזור לפעילות עם קרוזים לאזור הקאריביים וסין, ובשלב מאוחר יותר אירופה.

2. הפלגות "מרווחות"- על מנת למנוע צפיפות על האנייה, החברה תצא להפלגה עם תפוסה  נמוכה מ-100%.

3. סיורי חוף מרווחים- בכל הנוגע לסיור חוף, גם פה, במטרה למנוע צפיפות, החברה תוציא אוטובוסים עם כ- 25 איש במקסימום (באוטובוס יש מקום ל-50 איש), על מנת שלכל נוסע יהיה מושב משלו.

4. בדיקות קורונה לכל אדם על האנייה- כל אדם שיעלה לאנייה יעשה בדיקת קורונה, כאשר תוצאות הבדיקה יהיו מיידיות.

5. תדריכים אלקטרוניים- התהליך הבטחוני השגרתי, שנעשה עד היום לכל נוסעי הקרוז באולם גדול, יהפוך לתדריך אלקטרוני מקדים או בחדר האישי  של הנוסע על צג הטלוויזיה, על מנת למנוע התקהלויות.

כחלק מהמדיניות החדשה, המאפשרת גמישות מלאה בהזמנת החופשות, החברה מעדכנת את מדיניות הביטולים ומאפשרת החזר כספי מלא על ביטול קרוז. החברה מאריכה את מדיניות הביטולים החדשה, ומאפשרת הזמנת שייט עם אפשרות ביטול עד 48 שעות לפני צאת הקרוז, מכל סיבה שהיא, עד אפריל 2022. בנוסף, לאורחים שיחליטו לדחות את ההזמנה הקיימת לשנה הבאה, מובטח שינוי חד פעמי באותו מסלול, קטגורית חדר, מחיר ואותה תקופת יציאה של ההזמנה הנוכחית (אפשרות הניתנת למימוש עד ה-31.7.2020).
כמו כן, בחברה מבטיחים את המחיר הטוב ביותר, כך שהאורחים יכולים לשנות את המחיר או ההטבה עד 48 שעות לפני ההפלגה, כאשר את ההפרש במחיר יקבלו באמצעות קרדיט למימוש באנייה או בהחזר בתשלום הסופי.

עוד מצהירים בחברה כי אורחים שהיו אמורים להפליג בין התאריך 14.3.2020 עד התאריך 10.4.2020, יהיו זכאים לזיכוי להפלגה עתידית בסך 125% מעלות ההפלגה שבוטלה או להחזר כספי של 100%, התקף להפלגות עד התאריך 31.12.2021 או לטובת הפלגות עד ה-30.04.2022 ברויאל ועד 4.05.2022 בסלבריטי. בנוסף, תינתן אפשרות להחלפת השייט להפלגה דומה בשנת 2021 עבור האורחים. כמו כן, מציינים בחברה כי כל הרכישות של שירותים, שבוצעו מראש, כמו חבילות גלישה באינטרנט, חבילות שתייה, חבילות מסעדות, או שדרוגים במסגרת תכנית RoyalUp, יוחזרו אוטומטית.

הנהלת החברה שמה כעת בראש סדר העדיפויות שלה את הבטיחות והבhטחון הבריאותי של אורחיה וצוות העובדים ותמשיך לסייע ולהעניק פתרונות. כמו כן, החברה נמצאת בקשר עם צוותי האוניות ומסייעת בכל הנושאים הרלוונטיים.

   חזרה למעלהנורוויג'ן קרוז ליין  מכריזה על הארכת השעיית ההפלגות   


נורוויג'ן קרוז ליין אחזקות בע"מ מכריזה על הארכת השעיית ההפלגות ההשעיה כוללת את הקרוזים של שלושת החברות – נורוויג'ן קרוז ליין, אושיאניה קרוזס וריג'נט סבן סיז היוצאים החל מתאריך ה -1 ביולי עד 31 ביולי 2020. ההארכת ההשעייה נועדה לתרום למאמצים הגלובליים למניעת התפשטות וירוס הקורונה.

צביקה ד.   
עדכון   15.10.19  

 
קרדיט יח"צ

נורוויג'ן קרוז ליין אחזקות בע"מ תמשיך לפעול בהתאם להנחיות המרכזים האמריקניים לבקרת ומניעת מחלות (CDC), הממשל הפדרלי ורשויות הבריאות הציבורית העולמיות לנקוט בכל אמצעי הזהירות הנדרשים על מנת להבטיח את בריאותם, בטיחותם וביטחונם של האורחים, הצוות והקהילות בהן ביקרו במהלך ההפלגות.
אורחים שהזמינו הפלגות היוצאות בין התאריכים 1 ביולי ל -31 ביולי 2020 עם נורוויג'ן קרוז ליין, אושיאניה קרוזס או ריג'נט סבן סיז מתבקשים ליצור קשר עם סוכן הנסיעות שלהם או עם החברה למידע נוסף.ריג'נט סבן סיז משיקה את "Serene Spa & Wellness" מתחם הספא החדש והיוקרתי ביותר בתעשיית הקרוזים, המעוצב בהשראת יעדים בעולם  


חוויה חדשה בתחום טיולי הבריאות - אורחי ריג'נט יעשירו את החופשה שלהם עם טיפולי ספא בלעדיים בהשראת יעדים שונים, שיעורי פיטנס מחודשים, מטבחים עם תפריט מאוזן וסיורי בריאות סרין ספא & וולנס (Serene Spa & Wellness), עוצב במקור במיוחד לאוניית הספלנדור, אך ייושם בכלל ציי האוניות של ריג'נט, ויושק בהפלגת הבכורה של אונית הספלנדור

צביקה ד.   
עדכון   15.10.19  

 
קרדיט צביקה דמרי  

חברת השייט היוקרתית בעולם Regent Seven Seas Cruises® הכריזה על הספא החדש שלה, אשר עוצב בהשראת יעדים בעולם ויושק בחורף הקרוב בכל חמש אוניותיה.
מתחם הספא "סרין ספא & וולנס" יציע טיפולים בלעדיים ומשקמים להרגעת הגוף והנפש כאחד, המשלבים טכניקות ורכיבים מיעדים שונים ברחבי העולם, ויצור מפלט רגוע של בריאות ויופי לאורחי האוניה.
שירותי הספא פורצי הדרך מכילים טיפולים בהשראת יותר מ-450 יעדים אליהם חברת הקרוז מפליגה, כולל טיפולי פנים של חברת "Elemis" היוקרתית והידועה, עיסויי גוף, מניקור ופדיקור, סלון יוקרה של חברת הטיפוח "Kérastase", שיעורי ספורט ואימונים אישיים, סדרת סיורי בריאות ותפריט מאוזן ובריא המוצע במסעדות באוניה.
ג'ייסון מונטגיו   נשיא ומנכ"ל ריג'נט סבן סיז: "ריג'נט מקבלת השראה מהשלווה שניתן למצוא בכל אזור בעולם שלנו, אנחנו מביאים את המסורות היפות והטכניקות השונות מתרבויות העולם לחוויות הבלעדיות של סרין ספא & וולנס באמצעות טיפולי ספא, תפריטי מטבח מאוזן ועשיר בערכים תזונתיים וטיולי חוף שובים. במקור פיתחנו את חווית הספא החדשנית הזו עבור אוניית הספלנדור, כאשר חיפשנו אחר יוקרה מושלמת עבור הספינה החדשה והיוקרתית ביותר שלנו, ואז החלטנו להרחיב את
סרין ספא & וולנס לכלל האוניות שלנו, ולאפשר לאורחינו לצאת למסע עולמי של רגיעה בכל ספינות הריג'נט.
סרין ספא & וולנס יציב רף חדש בתור ספא יוקרה בים."
לחוות את מיטב טיפולי הגוף והיופי בהשראות יעדים סרין ספא & וולנס משלב רכיבים טבעיים מרחבי העולם ומקדם אורח חיים בריא ומאוזן לגוף, לנפש ולרוח. בנוסף לשירותי הספא המסורתיים, ניתן לקבל טיפולים וטכניקות בהשראת יעדים בעולם, המוצעים באופן בלעדי בסרין ספא & וולנס, בהפלגות ריג'נט בלבד,
לדוגמא:

מסאז' הריג'נט (בהשראת: היפופיאה מחוף הים התיכון) - טיפול זה הינו טיפול גוף מלא, המותאם אישית וכולל שילוב של רוזמרין, קריתמון ימי והיפופיאה מהים התיכון, אשר עובדים על אזורי מתח ומסייעים בהקלת והרגעת השרירים תוך כדי ניקוי רעלים.

* מסאז' מסביב לעולם (בהשראת: בזלת מסין, קוקוס מהקאריביים, במבוק מאסיה) - טיפול זה, הממזג בין טכניקות מרחבי העולם, הוא אחד הטיפולים האופטימאליים ביותר: ניחוחות של הל הודי, כוסברה מצרית ואקליפטוס מרגיעים את התודעה; תנועות העיסוי השבדי פועלות בחופשיות בגוף; סלעים געשיים משחררים מתח שרירים; גבעולי במבוק גולשים על שרירים כדי לשחרר אותם; קוקוס מחומם נמרח בעדינות על הפנים, הצוואר והכתפיים; ושמן ארגן ממרוקו מנעים את הקרקפת.


* טיפול "צחצוח גוף" (body polish) מלבנדר ים וקריתמון ימי (בהשראת: קריתמון ימי מצפון אירופה) – טיפול זה מוסיף לחות לעור עם פילינג מזין. תמציות עשירות בחומרים מלבנדר ים ומקריתמון ימי יהפכו תאי עור יבשים לחלקים, בעוד חלב לחות של אגוז מקדמיה ומלח ים מעניקים לחות לעור. ניתן לבצע את הטיפול כעיסוי חצי גוף או כעיסוי גוף מלא.

* מסאז' ומסיכת חום ממעמקי הים (בהשראת: אצה חומה מהים הבלטי) - טיפול זה מחייה מחדש את הגוף ונועד להקל על מתח עמוק ולשחרר את השרירים. הטיפול עשיר במינרלים, כאשר מסכה ארומטית חמה מורכבת מאצות חזקות מהים הבלטי נמרחת על הגב כדי לשחרר מתח ולהקל על כאבים, בעוד עיסוי בגב או עיסוי גוף מלא מרגיע את הגוף.

תאריכי השקות סרין ספא & וולנס באוניות ריג'נט השונות:

  *   Seven Seas Explorer - 7 בדצמבר 2019.
  *   Seven Seas Marinere - 6 בינואר 2020.
  *   Seven Seas Voyager - 7 בינואר 2020.
  *   Seven Seas Navigator - 23 בינואר 2020.
  *   Seven Seas Splendor - 6 בפברואר 2020.חברת NCL קובעת סטנדרט חדש בשוק ההפלגות 

 נורוויג'יאן קרוז ליין מציגה: מגוון ארוחות כשרות בכל אחת מאוניותיה ברחבי העולם - ללא תוספת תשלום ניק ווילקינסון, סגן נשיא נורוויג'יאן קרוז ליין: "היום אנו קובעים רף חדש בתעשיית הקרוזים העולמית. מעתה, אוכל כשר, עשיר ומגוון, יהיה חלק מהחוויה הקולינרית שאנו מציעים לאורחים בכל אוניות החברה"

צביקה ד.   
עדכון   02.07.19  

 
קרדיט יח"צ

חברת השייט המובילה, נורוויג'יאן קרוז ליין (NCL), הודיעה היום (יום שלישי, 2 ביולי), על השקת תפריט ארוחות כשרות לטובת לקוחותיה היהודיים המבקשים לצאת לשייט בכל מקום בעולם.
מהיום, תאפשר החברה להזמין ארוחות כשרות בכל אחת מאניותיה ברחבי העולם, היוצאות מכל נמל, ללא כל תוספת תשלום.
נורוויג'יאן קרוז ליין מציבה רף חדש בעולם הפלגות הנופש, ובניגוד לחברות שייט אחרות, מציעה לכל נוסע שיזמין ארוחות כשרות, לפחות 30 יום מראש, לקבל אותן ללא תוספת עלות בכל אחת מההפלגות בכל היעדים ובכל האוניות. התפריט החדש והמשודרג שהושק היום כולל מגוון אפשרויות קולינריות באיכות גבוהה, המותאמות לחיך הישראלי והיהודי.
הארוחות הכשרות, מיוצרות תחת פיקוח האיחוד האורתודוקסי (Orthodox Union) ומסופקות על ידי חברת קייטרינג בורנשטיין (Borenstein) הבינלאומית. בכל ארוחה מוגשת מנה ראשונה, מנה עיקרית, שתי תוספות ומנות אחרונות. כל נוסע יוכל לבחור בעת ההזמנה את המנה שירצה לאכול בכל יום במהלך ההפלגה, מתוך מבחר רחב של אפשרויות, כולל בשר משובח, עוף, דגים, ועוד – כולם מוכנים ומוכשרים על ידי חברת הקייטרינג. כל מנה בתפריט החדש מוגשת לאורחים כשהיא ארוזה ואטומה בכלים אישיים וניתנת גם אפשרות למנות גלאט."

היום אנו קובעים רף חדש בתעשיית הקרוזים העולמית. מעתה, אוכל כשר, עשיר ומגוון, יהיה חלק מהחוויה הקולינרית שאנו מציעים לאורחים בכל אוניות החברה" אמר נ יק ווילקינסון סגן נשיא נורוויג'יאן קרוז ליין, ישראל, מזרח תיכון ואפריקה. "יותר ויותר משפחות ישראליות בוחרות לצאת לחופשות באוניות הקרוז המפוארות שלנו, ואנו רואים חשיבות רבה במתן פתרונות הולמים לציבור שומרי הכשרות מבין לקוחותינו הישראלים וברחבי העולם.
ההחלטה להגיש ארוחות כשרות באיכות גבוהה וללא תוספת תשלום, היא עדות לחשיבות הרבה שאנו מייחסים לשוק זה ולפוטנציאל האדיר שטמון בו". בארוחות השבת, המוגשות בכל האוניות, יוגשו חלות שבת מיוחדות.
כמו כן, יין כשר, אדום ולבן, יהיה זמין לרכישה בכוס או בבקבוק בכל אוניות הצי.
הארוחות הכשרות זמינות בכל חדרי האוכל של האוניות. כלי האוכל, הסכו"ם ואפילו המפית יגיעו ארוזים לגמרי והמנות עצמן יגיעו מהספק במספר תצורות וגדלים, עטופות ומכוסות באופן מלא. המזון מוכן לפי הצורך, על פי המלצות הספק ובשילוב נהלי תברואה קפדניים ומוגש בקופסא סגורה שתיפתח רק בשולחן על ידי האורח. התפריטים העשירים והמשתנים מיום ליום, מאפשרים למפליגים להחליט במקום ולגוון בין אפשרויות הבחירה.
במהלך החגים, כמו למשל בפסח, החברה תאפשר לקיים ארוחת חג מיוחדות לקבוצות הנרשמות מראש וכן יסופקו גם מצות על פי דרישה. מעבר לארוחה, תקושט האונייה לכבוד החג כמו למשל בחנוכה. בנוסף, באונייה חדר פרטי שזמין למי שרוצה להתפלל ולהדליק נרות שבת.
נורוויג'יאן קרוז ליין מציעה לשוק הישראלי מבצע מיוחד שבמסגרתו מוענקות עד חמש הטבות בשווי עד 2,800 דולרים למזמינים קבינה בדרגת מרפסת ומעלה, ובהן חבילת משקאות, שוברי הנחה בסיורי חוף, חבילת ארוחות במסעדות גורמה, חבילת אינטרנט והנחות לחברים ובני משפחה בהפלגה.
חברת אושיאניה קרוזס תשווק חבילות שייט יוקרתיות ליעדים ייחודיים וארוכים
 
חברת האולטרה פרמיום - אושיאניה קרוזס המיוצגת על ידי חברת 'סנורמה' תשווק חבילות שייט יוקרתיות ליעדים ייחודיים וארוכי טווח. בנוסף, הכריזה החברה על הזמנת שתי אניות מסדרת Allura - הדור הבא של האניות

עדכון   28.05.19


קרדיט יח"צ
השבוע נפגשה הנהלת חברת 'אושיאניה קרוזיס' ומר רוברטו קבאלו, מנהל הפיתוח העסקי של החברה עם אורי שנבל, מנכ"ל חברת 'סנורמה' שירותי תיירות, נציגת מכירות של Oceania Cruises בישראל על מנת לבחון את הגידול ההולך וגובר של השוק הישראלי שהפך בשנים האחרונות לשוק הבינלאומי השביעי בגודלו בתחום השייט.

אורי שנבל
, מנכ"ל חברת 'סנורמה' שירותי תיירות, נציגת מכירות של Oceania Cruises בישראל, מסביר כי המסלולים החדשים של האניות הן חלק מההתחייבות שלנו להעניק ללקוחותינו הזדמנות לחוות חוויות חדשות, קולינריה חדשנית, תרבות מקומית, סיורי חוף וחוויות שייט יחודיות ובעלות נושא." "מדובר בתעשייה פורחת בשנים האחרונות, 30 מיליון איש צפויים לשוט בכל העולם ב-2019 צמיחה של כ-20% ב-3 שנים. בישראל צפויים לצאת לחופשת שייט כ-100 אלף איש ב-2019. " מוסיף שנבל.

לסנורמה מחלקת הפלגות יוקרתיות של החברות המובילות ביותר בעולם. ביניהן: Azamara Club Cruises® מותג היוקרה של תאגיד השייט רויאל קריביאן, Silversea® חברה אולטרה יוקרתית המתמחה בהפלגות גיאוגרפיות, בים, Ponant חברת היאכטות הצרפתית היוקרתית, המפליגות למאות יעדים בכל שבע היבשות ואת Oceania Cruises® המציעה את הקולינריה הטובה ביותר בים.

נורוויג'יאן קרוז לי ין (NCL) מציגה מבצע בלעדי לשוק הישראלי 

המחיר הטוב ביותר, לחופשה הטובה ביותר, ללא עמלת "דמי טיפול" הפלגות נופש בים התיכון במחיר של החל מ-661$ לאדם

צביקה ד.  עדכון   13.05.19

 
קרדיט: נורוויג'יאן קרוז ליין ( NCL )

חברת הפלגות הנופש נורוויג'יאן קרוז ליין (NCL), מציעה באופן בלעדי לשוק הישראלי את המחירים האטרקטיביים ביותר, להפלגות בחודשי הקיץ, לים התיכון והים הבלטי. מחיר הפלגה של שבוע החל מ-661$ לאדם כולל מיסים.

אוניית אפיק (Epic), המפליגה לים התיכון, תפליג בחודשי הקיץ הקרוב מרומא ותבקר בפיזה, קאן, פלמה דה מיורקה, ברצלונה ונפולי. האונייה זכתה בפרס פרומר (Frommer's) בקטגוריית בידור באוניות שייט, ובין מופעיה מחזמר ברודווי "פריסליה מלכת המדבר", מופע מחווה לביטלס, ואטרקציות נוספות כמו פארק מים עם מגלשות רב מפלסיות, מרכז בילוי לבני נוער, תיאטרון, אולם באולינג וספא מפנק. 
לדוגמא, מחיר הפלגה, על אוניית האפיק לים התיכון ב-26 במאי 2019, החל מ-661$
אוניית גטאוואי Getaway תפליג לים הבלטי מקופנגהן ותעגון בברלין, סנט פטסבורג, טאלין, הלסינקי ושטוקהולם. על אוניית הגטאוואי שלל מסעדות בסגנונות שונים כמו בר סושי, מסעדת סטייקים, מסעדת לה קוצ'ינה האיטלקית ועוד. בנוסף, יכולים האורחים להנות מהמחזמר "רביעיית מיליון הדולר" זוכה פרס הטוני וממופעים מרהיבים נוספים, ספא ופאבים חווייתיים.
מחיר הפלגה, למשל, על אוניית הגטאוואי לים הבלטי ב-24 במאי, יחל מ- 1084$ לאדם וב18 באוגוסט יחל מ-1089$ לאדם. 

אנחנו מזמינים את הקהל הישראלי להנות מחופשה על האוניות המדהימות של נורוויג'יאן קרוז ליין שיפליגו במהלך הקיץ הקרוב ליעדים שונים ופופולריים במיוחד." אמר ניק ווילקינסון, סגן נשיא ישראל, מזרח תיכון ואפריקה, "אנחנו מאוד אוהבים את אורחינו הישראליים ומצפים לראות אותם מפליגים איתנו ונהנים מחופשה שלא חוו כמותה." כל ההפלגות כוללות ארוחות כשרות למזמינים 30 יום מראש. (יש לציין במועד ההזמנה)


  רויאל קריביאן החלה את עבודות הבנייה של האנייה החמישית מסדרת Oasis

סדרת האניות פורצת הדרך Oasis תזכה בקרוב לאחות חדשה. רויאל קריבאן חגגה את טקס חיתוך הפלדה המסורתי לציון תחילת עבודות הבנייה של האנייה, שצפויה להימסר לחברה ב-2021.צילום באדיבות : royal caribbian

מדובר בסדרת אניות שחוללה מהפכה בעולם השייט לפני כעשור ושוב כאשר הושקה האנייה Symphony of the Seas®
לפני כשנה. האנייה החמישית בסדרה תשלב את הקונספט האייקוני של שבע השכונות, הקיים בכל אחיותיה, בשילוב חוויות מרגשות מפתיעות, קולינריה יצירתית, בידור מרהיב וטכנולוגיה חדשנית.

אורי שנבל, מנכ"ל 'סנורמה' שירותי תיירות, נציגת מכירות בלעדית של תאגיד השייט "רויאל קריביאן" בישראל:
אנו גאים לייצג את החברה המובילה בעולם בתחום החדשנות ולהביא לישראל בראשוניות את האניות החדשניות והגדולות בעולם לצד איכות וחוויה יוקרתית".
לראשונה בעולם: 500 ישראלים חגגו את ליל הסדר על סיפון אניית MSC בליסימה בלב הים

 למעלה מ 500 ישראלים השתתפו אמש בליל סדר באניית הקרוז החדשה בעולם בליסימה של חברתMSC CRUISES השוויצרית . האנייה יצאה אמש מברצלונה לכיוון מרסיי ובערב החג בזמן שהאנייה הייתה בדרכה לצרפת חגגו הישראלים את ליל הסדר על סיפון האנייה ללא תוספת תשלום. אווירת החג הורגשה כמו בבית.


צילום: יח"צ
לאורחים חיכו על השולחנות הערוכים הגדות, צלחת מסורתית של החג במרכזי השולחן עם המאכלים המציגים את סמלי החג ותפריט מיוחד שכלל: מצות, מרק קיינדלך, חרוסת, עופות, דגים, ביצים קשות וכדו'. מזמורי החג נשמעו ברחבי האנייה והשמחה הייתה בשיאה. במהלך כל הפסח יוקצה אזור מיוחד עבור הקהל הישראלי בו יוגשו מאכלים ברוח החג.

טלי נוי מנכ"לית MSC בליסימה ציינה: "בשנתיים האחרונות, הפכנו להיות מובילים בשוק הישראלי. בשנת 2018 נרשם גידול
של למעלה מ 30% בנוסעים מישראל לעומת 2017. השוק הישראלי הוא אחד מהשווקים המתפתחים ביותר של MSC מבחינת קצב הצמיחה של חופשות הפלגה, בין היתר בגלל מגוון האניות החדשות שלנו שממוקמות בעיקרן בים התיכון ובצפון אירופה. בעקבות כך החברה החליטה לערוך לראשונה ליל סדר לכבוד הקהל הישראלי .
כבר בהזמנות לקיץ הקרוב אנחנו רואים גידול של למעלה מ 30% ביציאות הישראלים דרך הקרוזים שלנו"

מסלול האנייה אשר עובר בין מדינות הים התיכון מברצלונה, מרסיי, גנואה, נאפולי, מסינה, מלטה. MSC בליסימה שהושקה רק בחודש האחרון, הינה אחת מאניות הדגל של החברה, הגדולה והמשוכללת שנבנתה לשייט באירופה, עם קיבולת של 4,500 נוסעים.
הייחוד בה נועד להתאים למזג האוויר הים תיכוני היוצר חיבור בין האנייה לבין הים באמצעות אלמנטים עיצוביים שונים. האנייה , כוללת 19 סיפונים , 12 אפשרויות הסעדה , 20 בארים. פארק מים, גשר חבלים, אורכה של הבריכה הראשית על הסיפון 25 מטרים – מה שיהפוך אותה לגדולה ביותר בים., מתקנים ייעודים למשפחות, ילדים ובני נוער ומגוון אטרקציות בניהם הופעות ייחודיות של קרקס השמש (סירק דה סוליי) ועוד.צילום: יח"צצילום: יח"צהאנייה Spectrum of the Seas℠ נמסרה לידי חברת השייט רויאל קריביאן 

האנייה הראשונה מסדרת Quantum Ultra מציגה דרגת סוויטות חדשה, קולינריה חדשנית וחוויות חדשות וייחודיות שטרם נראו כמותן באניות החברה רויאל קריביאן, חברתה שייט הגדולה בעולם, קיבלה לידיה באופן רשמי את האנייה מספר 26 בצי האניות שלה, ה-Spectrum of the Seas℠, בטקס שנערך בעיר ברמרהייבן שבגרמניה.


קרדיט רויאל קאריביאן
יו"ר ומנכ"ל תאגיד השייט רויאל קריביאן, ריצ'ארד ד. פיין, ונשיא ומנכ"ל חברת השייט רויאל קריביאן, מייקל ביילי, קיבלו לידיהם את האנייה מהמנהל השותף של מספנות Meyer Werft, ברנארד מאייר, בטקס העברת הבעלות הרשמי. החל מיוני 2019, נמל הבית של האנייה, הראשונה מסדרת Quantum Ultra, יהיה שנגחאי, סין.


אורי שנבל, מנכ"ל סנורמה , נציגתה בישראל של מספר חברות שייט בינלאומיות, ובהן תאגיד רויאל קאריביאן:
"אנו נרגשים להציע אוניות חדשניות נוספות ולהיות מובילים בחדשנות. במהלך השנתיים האחרונות נצפתה עלייה של כ- 20% בישראלים היוצאים לשייט. יחסית למדינה השוכנת לחופי ים, ענף חופשות השייט הוא חדש יחסית עבור הישראלים ורק בשנים האחרונות החלו רבים לצאת לחופשה הכוללת שייט וטיול בכמה יעדים שונים.
העלייה בישראל, כמו גם בעולם כולו, נובעת בעיקר מהאפשרויות הרבות המוצעות היום בעולם השייט לעומת חופשה יבשתית. תחום השייט מתפתח בעולם ובעיקר בישראל, הנמצאת במקום הרביעי בכמות המפליגים ביחס לגודל האוכלוסייה.
מדובר בתחום שנמצא בצמיחה מתמדת ומהירה, ואף שובר שיאים חדשים בארץ כמו גם בעולם. "

   חזרה למעלה
.

מתקשים להיפרד מהחורף?
אושיאניה הפלגות מציעה שפע של חוויות חדשות באלסקה


מתקשים להיפרד מהחורף? אושיאניה הפלגות מציעה שפע של חוויות חדשות באלסקה האוניות האינטימיות יאפשרו יותר חוויות ואטרקציות לראשונה: טיסה במסוק מעל קרחונים, שייט בקיאק בעקבות לווייתנים גדולי הסנפיר, שייט נהרות בסירת סילון וצפייה בדובים וחיות בר אחרות.קרדיט יחצ

חברת הפלגות היוקרה  Oceania Cruises  המובילה העולמית בתחומי קולינריה עילית בים ויעדים מיוחדים בהפלגות הנופש, מציגה תפנית חדשה ב"גבול האחרון" של אמריקה, עם מגוון עצום של חוויות ייחודיות באלסקה. החברה מאפשרת סיורים רבים וארוכים יותר מבדרך כלל, ולמעשה חוויה שונה לגמרי בה ניתן להפליג בנוחות מסן פרנסיסקו, סיאטל, סיוארד ו-וונקובר. מטיילים הרפתקנים יוכלו להפליג בקרוזים של 14-7 ימים במסלולים מעגליים מסיאטל או מוונקובר, או בין וונקובר לסיוארד, סיאטל וונקובר, סן פרנסיסקו וונקובר, או וונקובר ולוס אנג'לס, וכוללים שפע של סיורים עוצרי נשימה שאסור לפספס ושרק אוניות קטנות מהסוג של אושיאניה יכולות להפליג אליהם, כמו למשל היינס (Haines), קודיאק (Kodiak), פרינס רופרט (Prince Rupert) וורנגל (Wrangell) וננאימו (Nanaimo). 
 "המטיילים ל'גבול האחרון' של אמריקה, מצפים לחוויות ייחודיות ומרשימות ביותר. יצרנו עשרות סיורים מיוחדים שיבטיחו לאורחינו חוויה בלתי נשכחת ודרכים מהנות להכיר את אלסקה מעיניים מקומיות", אמר בוב בינדר, נשיא ומנכ"ל אושיאניה הפלגות.

לטייל יותר, לטייל בגדול שהות ארוכה יותר בנמל במסלולים הייחודים של אושיאניה קרוזים, כוללים סיורים רבים יותר ומקנים הזדמנות לראות ולעשות ככל העולה על רוחם של המטיילים במדינה העשירה בתרבות מיוחדת, טבע והרפתקאות. אוניית רגטה, תעגון במרבית הנמלים מוקדם בבוקר וכמעט תמיד תפליג ב-6 בערב או מאוחר יותר, לעיתים אף ב-11 בלילה. הטיולים כוללים עד תשעה נמלי עגינה ובמרביתם יוכלו הנוסעים לבקר בקרחון האברד המלכותי. כשישה סיורים בקיץ 2020 כוללים ביקור גם בקרחון האברד וגם בקולג' פיורד המרהיב, ביתם של 20 קרחונים מדהימים.

החוויות המיוחדות של אושיאניה
הפלגות באלסקה לגלות את הקרחון באדמה ובשמיים קרחון מנדנהל (Mendenhall Glacier) המרשים והקסום, מחוץ לבירת אלסקה - ג'ונו, הוא נהר קפוא שהקסים ביולוגים רבים כמו ג'ון מיור מאז המאה ה-19 המאוחרת. מסוק של חמישה עד שישה נוסעים, ייקח אתכם להרפתקאה במעלה השטח המחוספס עד להתקרבות מהירה לקרחון. תוכלו להמריא מעל סירות אינדיגו כחולות, צריחי קרח מרהיבים, קרחונים מסקרנים וזקיפי סלע משוננים כמו מגדלי מנדנהול, המתנוססים כמו חרבות אלפי מטרים לתוך השמיים. בטרם הנחיתה, ניתן ללכת על פני שטח הקרחון עם מגפיים שהוכנו מראש בהתאם לתנאי השטח, לטייל דרך מחוזות מרתקים, בליווי מדריך לאורך הנתיב הבטוח והמעניין ביותר ולרכוש מידע מאיר עיניים על היווצרות הקרחונים, מחזורי חייהם והשפעתם על הנוף.

דייג סרטנים בים ברינג מקטצ'יקאן (Ketchikan) יעלו הנוסעים על ספינת Aleutian Ballad, אחת מספינות הציד האגדיות, שהופיעה גם בערוץ דיסקברי בסדרה Deadliest Catch. שלא כמו בתוכנית, הנוסעים יפליגו ברוגע, באיזורי חוף בטוחים ויוכלו להתרשם מהנוף המדהים של דרום מזרח אלסקה, האיים הזעירים שמנקדים את המיצרים, ההרים המתנשאים מגובה הים לעננים והאור המרצד על המים הפרימורדיאליים. באמפיתיאטרון חמים ונוח על הסיפון, ישמעו המטיילים סיפורים על אנשים שקיפחו את חייהם במי הים באלסקה ואל האונייה יגיעו יצורי ים שונים כמו כרישים, תמנונים, סרטנים ודגי סלעים שימוקמו בתוך אקווריום, ולאחר הצפייה בהם יחזרו ללא פגע לבית הגידול הטבעי שלהם.

שעת תה בסגנון רוסי אלסקה נתפשת כיעד אמריקאי, אך בעבר הייתה חלק מרוסיה. לפני שנרכשה ב-1867, סיטקה, הייתה ידועה בשמה "ארכנגלסק החדשה" תחת השלטון הרוסי ועד היום ניתן לראות את השפעתה התרבותית של רוסיה על פני המדינה על האדריכלות והמסורת. בקודיאק, המורשת הרוסית נמצאת בפונדק קודיאק, בו המצרך האהוב הוא תה רוסי מסורתי – וריאציה שונה של התה הקלאסי האנגלי. במקום כריכים ולחמניות סקונס, יוכלו האורחים להנות מבורשט רוסי, עוגות Teacakes, וכיסוני פירושקי טריים ולהנות ממופע מוזיקלי של בללייקה, הופעה של להקה מקומית עם מוזיקה מסורתית ממדינת האם. הסיור כולל גם ביקור בCannery Row, לב כלכלת הדיג של קודיאק, וכן הכנסייה הרוסית האורתודוקסית וגלריית אומנות מקומית.


קיאקים במיצרים קפואים הנוסעים יצאו מהחוף למיצרים הקפואים בקיאקים זוגיים עם פדלים, במים המוגנים מסביב לנמל פרדרי ויוכלו לצוף יחד במשך שעתיים במפרצים. מהקיאק באלסקה, האוויר נקי יותר, קו החוף ירוק יותר, הים מרגיע יותר ושפע חיות הבר, מרגש יותר. בעת השייט המלווה במדריך מקצועי, יגלו המבקרים את סודות הלוויתנים גדולי הסנפיר. המים העשירים בחומרים מזינים, הם גם ביתם של אורקות, אריות ים, דופנות, לוטרות ים, וחותמות. במהלך הטיול, יוכלו הנוסעים לחתור לאזור רגוע יותר, ביתם של נשרים מסוג עיטם לבן ראש, ולצפות ביצורים המלכותיים בעודם עפים אל עבר הרוח, שולפים טפרים ותופסים את ארוחת הצהריים.


נהרות ואגמים קפואים עם סירת סילון בעוד וורנגל מספקת טעימה מהחיים המסורתיים של תושבי אלסקה, נסיעה בסירת סילון (Jetboat) סביב 500,000 דונם של שמורת הטבע Stikine-LeConte, הרפתקאה עכשווית באיזור הנערץ על ידי הביולוג האמריקאי ג'ון מיור. נהר ה Stikineהוא הנהר הכשיר לשייט המהיר ביותר בארה"ב וסירת הסילון הטובה ביותר למטרה זו - חמימה, נוחה ומותאמת לאיזור. המטיילים יוכלו להבחין במוסים החולפים, הדובים או הצבאים, ולהשקיף על הנוף של פסגות ההרים, להיות עדים ללידת סלמונים, להקשיב למפלים הרועמים, לעקוב אחר נהר השייק לייק - רצועת מים צרה מעוטרת בגרניט ונתמכת בקרחונים לבנים, המנקדים את מימי הטופז הנוצצים. לאחר מכן, יוכלו הנוסעים לגשת אל החוף, במיקום שנבחר במיוחד ולספוג את הפאר האמיתי של הטבע לפני החזרה לסירה להפסקת יין וגבינה ושיבה לוורנגל.בהפלגות לאלסקה, אירוח יותר טוב מאונייה חדשה האונייה רגטה, עם יותר מ-324 סוויטות וקבינות חדשות, בשילוב השדרוג הדרמתי והעיצוב מחדש של איזורים שונים באונייה, היא האונייה היחידה של חברת אושיאניה שהיא למעשה טובה יותר מאונייה חדשה. כחלק מתוכנית השדרוגים בשווי 100 מיליון דולר של חברת אושיאניה – OceaniaNEXT, החל מספטמבר, רגטה תואר בנברשות קריסטל איטלקיות חדשות, תעוטר בריהוט מעצבים של בייקר ודגוניה (Baker and Donghia), ותעוצב בבדיים היוקרתיים של רובלי וקרבט (Rubelli and Kravet).
עם 684 אורחים בלבד ו-400 אנשי צוות מיומנים, האונייה תוכל להציע את השירות מן הגבוהים ביותר. רגטה המשופצת והאלגנטית, כוללת 4 מסעדות ייחודיות, ללא הזמנה מראש, המציעות את המטבח היוקרתי ביותר בים, ספא וחדרי כושר ברמה עולמית, שמונה טרקלינים ופאבים וקזינו בסגנון מונטה קרלו.
   חזרה למעלה

.

מנו ספנות מציגה את הדור הבא של הקרוזים בישראל- השיקה את אוניית שיט התענוגות החדשה ה'קראון איריס'

מנו ספנות מציגה את הדור הבא של הקרוזים בישראל.
חברת מנו ספנות, תפעיל את אוניית התענוגות, שתיקרא תחת השם " Crown Iris " ("קראון איריס"), על שם איריס מנו, רעייתו של משה מנו, הבעלים ויו"ר קבוצת מנו ספנות.
האונייה, תצטרף לצי האניות שמפעילה חברת מנו ספנות ותהפוך לאוניית התענוגות הגדולה ביותר שהופעלה לקהל הישראלי עד היום.


יוון והאיים, איטליה, סיציליה, קרואטיה, קפריסין ועוד רבים וטובים.
אורכה של ה'קראון איריס' הוא כ- 216 מטר, יש בה כ- 11 קומות, 6 מעליות, כ- 750 חדרים בסטנדרט הגבוה ביותר, כולל חדרי סוויטות וחדרים עם מרפסות, וביכולתה לאכלס עד 2,000 איש בהפלגה.
האונייה מציעה מגוון חדרים לכל סוג חופשה, כאשר הנוסעים יוכלו לבחור בין חדרי קלאסיק ודלוקס עם או בלי חלון, בגודל 10 מ"ר, סוויטה פנורמית הכוללת אמבטיה, סוויטה עם מרפסת וכן סוויטת פרימיום עם מרפסת וסוויטה נשיאותית בגודל של כ-37 מ"ר. ועד ל- 37 מ"ר לסוויטה הנשיאותית.
כמו כן, נבנו חדרים שהותאמו במיוחד לנוסעים בעלי מוגבלויות. השטחים הציבוריים ב"קראון איריס", יכללו בין היתר מסלול
הליכה מעגלי באורך 500 מטר, אולם מופעים גדול ומפואר, אולמות אירועים לחגיגות פרטיות, 5 מסעדות שף מגוונות, מועדון לילה, בית כנסת, מגרש כדורסל, מתחם דיוטי פרי, קזינו, סיפוני שיזוף, חדרי ספא, חדר כושר ומועדון ילדים.
כמו כן, האונייה תכלול בריכות שחייה רחבות ידיים, ג'קוזי, וגולת הכותרת- מגלשת מים שיורדת מעל הקומה ה-11 ומשקיפה לנוף מרהיב ממעוף הציפור.
במנו ספנות צופים כי ה"קראון איריס" תאפשר להגיע לקהל חדש ורחב יותר.
לדברי מורן מנו, סמנכ"ל מנו ספנות, "קראון איריס תציע לקהל לקוחותינו מוצר חדש, ייחודי ואטרקטיבי. כמו כן, היא תקבע סטנדרטים חדשים בתחום שיט התענוגות בישראל. אני סמוך ובטוח כי צפויה לאורחינו חוויה יוצאת דופן.   חזרה למעלה


.

האנייה המופלאה בעולם תגיע בקרוב לאירופה

במאי הקרוב Celebrity EdgeSM תגיע לראשונה לאירופה. משם תצא האנייה למסלול מפנק בן 7 לילות - 10 לילות בים התיכון: מברצלונה, בסיבוב הכולל את חופי צרפת ואיטליה המרהיבים וחזרה אל נמל הבית. מדובר באנייה שתתעלה מעבר לכל הציפיות ותהווה פריצת דרך בתחום שייט הפרימיום. אנייה זו, שתפרוץ את כל מה שהיה מוכר עד כה בעולם השייט, היא מוצר הדגל החדש שך חברת השייט סלבריטי קרוזס, כאשר היא תהיה הראשונה בסדרת האניות Edge החדשה ועתידה לשנות משמעותית את חווית השייט בעולם.  


קרדיט:קרדיט : אניית Celebrity Edge® של Celebrity Cruises®

אז מלבד היוקרה והתמונות המרהיבות, מה מחדשת לנו האנייה? מארוחת ערב מרהיבה בגובה 16 סיפונים מעל לפני הים ועד לשילוב של טכנולוגיה ואנימציה בארוחה, יהיו שפע של אטרקציות קולינריות :
29 מתחמים מעוררי תיאבון ברמה בינלאומית, הכוללים ארבע מסעדות ראשיות, שתי מסעדות ייחודיות האחת לאורחי הסוויטות והשנייה לאורחי ה-AquaClass, שבע  מסעדות נושא חדשות, חמש מסעדות הכלולות במחיר ו-11 ברים וטרקלינים.
כך שלחלוטין מדובר במסע קולינרי חוצה יבשות עם יותר מסעדות וברים מאשר אי פעם. האנייה תציע סוויטות מפנקות
בנות שתי קומות עם חלונות פנורמיים
מהרצפה ועד התקרה, בריכת ג'קוזי פרטית ונוף ימי אינסופי. 

 אורי שנבל מנכ"ל חברת 'סנורמה' נציגת חברת השייט Celebrity Cruises בישראל, מסביר:"במהלך השנתיים האחרונות נצפתה עלייה של כ- 20% בישראלים היוצאים לשייט. יחסית למדינה השוכנת לחופי ים, ענף חופשות השייט הוא חדש יחסית
עבור הישראלים ורק בשנים האחרונות החלו רבים לצאת לחופשה הכוללת שייט וטיול בכמה יעדים שונים.
העלייה בישראל, כמו גם בעולם כולו, נובעת בעיקר מהאפשרויות הרבות המוצעות היום בעולם השייט לעומת חופשה יבשתית. תחום השייט מתפתח בעולם ובעיקר בישראל, הנמצאת במקום הרביעי בכמות המפליגים ביחס לגודל האוכלוסייה.
מדובר בתחום שנמצא בצמיחה מתמדת ומהירה, ואף שובר שיאים חדשים בארץ כמו גם בעולם." כל שנותר לכם לעשות הוא לארוז, את השאר כבר תמצאו על האנייה...

מחירים לחבילות שייט :
7 לילות החל מ-1479 דולר מערב הים התיכון לאדם בחדר זוגי . (ולנסיה, איביזה, פרובנס, ניס, פירנצה ורומא)
7 לילות מערב הים התיכון מרומא. (נאפולי, פירנצה, מונטה קרלו, צרפת, פלמה דה מיורקה ).
להזמנות:תנאים:
*המחירים הינם לאדם בחדר זוגי ועשויים להשתנות על-פי היצע וביקוש המחירים כוללים הפלגה ומיסי נמל בלבד.


   חזרה למעלה.

ריג'נט סבן סיז עושה היסטוריה וגם חושפת את כל הפרטים על אוניית Seven Seas Splendor

צפו בסרטון קפטנית סרינה מלאני תעשה היסטוריה ותהיה האישה הראשונה להשיק אונייה "אנו גאות להיות החלוצות עבור אותן נשים ששואפות להוביל את הגשר" נשיא ומנכ"ל החברה:  "כל אונייה היא יצירת אומנות יוקרתית, אנו אובססיביים לגבי הדיוק בפרטים הקטנים ביותר" קרדיט:  ריג'נט סבן סיז   ( Regent Seven Seas )

חברת השייט היוקרתית בעולם Regent Seven Seas Cruises®
חשפה פרטים על הסוויטה הגדולה והאלגנטית ביותר שנבנתה אי פעם באוניית יוקרה. הסוויטה המפוארת תקבע את הטון של כל 14 הסוויטות האחרות באוניית הספלנדור (Splendor) היוקרתית.

כיום, חשפה החברה פרטים נוספים על כל הסוויטות, באמצעותן תגדיר הספלנדור מחדש את מושג היוקרה כאשר תפליג לראשונה בפברואר 2020. חברת ריג'נט סבן סיז חשבה על הכול בעיצוב האוניה החדשה, עד לפרטים הקטנים והמורכבים ביותר, עם גימורים מעודנים ברחבי האונייה והמרפסות הענקיות. יותר מ-46,000 מטר רבוע של שיש איטלקי יקיפו את אוניית הספלנדור, כולל חדרי אמבט פרטיים ומפוארים בכל אחד מ-375 הסוויטות שלה.
מעל ל-52,000 מטר רבוע של שטח מרפסת על האונייה – גדול יותר משטח של מגרש פוטבול וממוצע של 138 שטח רבוע של מרפסת פר סוויטה. כ-500 נברשות קריסטל יאירו את שטח הפנים של האונייה.
"יצירה יוקרתית מושלמת נוצרת עם דיוק אובססיבי לפרטים הגדולים והקטנים ביותר", הסביר נשיא ומנכ"ל חברת ריג'נט סבן סיז – ג'ייסון מונטאג. "מיצירות ייחודיות שהוזמנו במיוחד, דרך פרטי אומנות מעוררי השראה, בכל חללי האונייה, יוצגו עיצובים מותאמים להפליא, המציעים חוויה נוחה ומסוגננת למטיילים האקסלוסיביים. עם יחס נוסע-אונייה גדול, ויחס אורחים-עובדי צוות קטן, אוניית הספלנדור תהיה אחת מהאוניות המרווחות, האינטימיות והיפות ביותר שיפליגו בעולם אי פעם." את האונייה תשיק לראשונה במסע מיוחד, הקפטנית סרינה מלאני. קפטנית מלאני, בת 45, התקדמה במהירות בקריירה בת כמעט ה-30 שנה, בתפקידי הנהגת שייט. היא החלה את הקריירה הימית שלה בגיל 16 כצוערת, תוך שהיא לומדת בבית ספר בו עבדה על אוניות משא בעיר הולדתה ליבורנו שבאיטליה, לאורך הים הטירני באזור טוסקנה. לאחר שסיימה את לימודי הימאות בשנת 1993, הייתה אחת מקבוצה קטנה של נשים שהחזיקו בתפקידים עם אחריות גדולה על מכליות נפט, מטענים וכלי שייט. כיום קפטנית מלאני מתגוררת עם בעלה על האי הקרואטי קורקולה. את הזמן בו לא תפליג בעולם השנה, תבלה במספנה של אנקונה, איטליה, בה נבנית Seven Seas Splendor.

מלאני משתפת פעולה עם מהנדסים ומעצבים כדי להבטיח תפקוד ומבנה מושלם מנקודת מבט של קפטנית ובכך משחקת תפקיד מכריע על אוניית היוקרה, עוד בטרם היא מפליגה. "ישנו מספר גדל והולך של קפטניות מוכשרות מאוד בתעשייה שלנו, ואנו גאות להיות חלוצות עבור אותן נשים אשר שואפות להוביל את הגשר," אמרה מלאני והוסיפה:
"לראות עולם ולנהיג את צוותי האונייה הם שתי האהבות שלי ואני נהנית לחלוק את התשוקה הזו עם כל מי שמפליג איתנו. תמיד האמנתי במוטו שהתרופה לכל דבר שרויה במי מלח - זיעה, דמעות וים."

   חזרה למעלה
.

לראשונה: MSC קרוז בשיתוף רימון קרוז משיקים הפלגת קרוזים במערב הים התיכון באניית הפאר MSC DIVINA עם אוכל כשר במהלך כל החופשה
 
חברת MSC קרוז בשיתוף רימון קרוז משיקים לראשונה הפלגה באניית הקרוזים MSC DIVINA במערב הים התיכון כשהאורחים יוכלו להנות ממסעדת יוקרה על האנייה שתוכשר ותוקצה לאוכלי כשר בלבד.

הכשרות למהדרין תהיה בפיקוחו האישית של הרב יחזקאל שיינפלד שהוא חתנו של הרב ישראל לאו
(הרב הראשי של ישראל לשעבר).  לצורך כך הוקצה מטבח נפרד שהוכשר במיוחד ובו משגיח הכשרות ישהה לאורך כל ההפלגה. האוכל הכשר מבושל כל יום טרי ברמת גורמה גבוהה כמו לכל אורחי האנייה ואף יותר כדי להעניק לאורחים שומרי הכשרות חוויה גסטרונומית כשרה 
.
בנוסף האורחים ייהנו מחדר שיוקצה לתפילה כולל ספר תורה. מדריך שומר מצוות, צמוד לקבוצה באנייה ובסיורי החוף היומיים מסלול האנייה איטליה, סיציליה, סרדיניה, ספרד, פלמה דה מיורקה, צרפת MSC DIVINA עוצבה בהשראתה של השחקנית סופיה לורן לאנייה 14 סיפונים בהם פזורים בריכות, פארק מים מתחמי שופינג, חדרי כושר וספא משחקח מירוץ במכוניות פורמולה 1 ולילדים מתחם משחקי וידאו ולבני הנוער מתחמים יעודיים, בהם יוכלו ליהנות ממגוון יצירות ופעילויות, משך הטיול 8 ימים היציאה הראשונה להפלגת הקרוז הכשר
ב- 23 ביוני המחיר החל מ- 2,870$ כולל טיסות העברות וסיורי חוף
.
האי הכי מושלם של האיים הקריביים –  Coco-Cay , אשר נמצא באיי הבהאמס, עובר בימים אלו שיפוץ, ועתיד להיות יוקרתי ומרהיב במיוחד. חברת רויאל קריביאן מעלה את הרף בכל מה שקשור לחופשות משפחתיות בקאריביים המשלבות אטרקציות באניות וביבשה. האי   Coco-Cay  יציע החל מסתיו 2019 שפע של חוויות מפתיעות ורגעים בלתי נשכחים בשבע חוויות ייחודיות באי, שיהיה היעד האולטימטיבי באזור זה, ויהיה חלק מתכנית  "Perfect Day Island Collection"   אוסף היעדים הפרטיים של החברה מסביב לעולם .צילום באדיבות: קרדיט: royal Caribbean 

תכנית היום המושלם באי תושלם בשלבים, החל ממרץ 2019 עם השלמת המזח, כשרוב החידושים באי יושקו בסוף 2019. "עובדים על הפרויקט הזה כבר במשך שלוש שנים" מספר לנו  אורי שנבל, מנכ"ל סנורמה, נציגתה של רויאל קריביאן בישראל .  "מדובר על הכנסת חדשנות ויצירתיות לענף השייט, וניסיון לספק יום מושלם עבור אורחי האניות, במיוחד עבור המשפחות המטיילות, שמחפשות ריגוש, פעילויות הרפתקניות וכיף".
האנייה  Navigator of the Seas ®   שבה   למיאמי, זאת לאחר שעברה הליך שדרוג מן החרטום ועד הירכתיים.
האנייה תארח מעל ל-3300 איש והיא מציעה אירוח חווייתי ובלתי נשכח לכל הגילאים.
האנייה מציעה לאורחים מגלשות מים חדישות ויחידות במינן, סיפוני בריכה מפנקים, מסעדות של מיטב השפים המובילים בעולם, וחיי לילה סוערים, זאת לצד המאפיינים המוכרים והאהובים של רויאל קריביאן.


צילום באדיבות: Navigator of the Sea royal caribbian

אורי שנבל, מנכ"ל חברת 'סנורמה' שירותי תיירות, נציגת מכירות של תאגיד השייט "
  Royal Caribbean "  מסביר
כי: "בשנתיים האחרונות  נצפתה עלייה של כ- 20%  בישראלים היוצאים לשייט.
יחסית למדינה השוכנת לחופי ים, ענף חופשות השייט הוא חדש יחסית עבור הישראלים ורק בשנים האחרונות החלו רבים לצאת לחופשה הכוללת שייט וטיול בכמה יעדים שונים. העלייה בישראל, כמו גם בעולם כולו, נובעת בעיקר מהאפשרויות
הרבות המוצעות היום בעולם השייט לעומת חופשה יבשתית. תחום השייט מתפתח בעולם ובעיקר בישראל, הנמצאת
במקום הרביעי בכמות המפליגים ביחס לגודל האוכלוסייה.מדובר בתחום שנמצא בצמיחה מתמדת ומהירה, ואף שובר

שיאים חדשים בארץ כמו גם בעולם.


אוניית הקרוזים הגדולה ביותר שהגיעה אי פעם לישראל בדרכה לנמל חיפה
חברת הקרוזים האיטלקית Costa Cruises שהשלימה בימים אלה את בניית אוניית הקרוזים החדשה Costa Venezia בחרה להגיע לנמל חיפה בישראל במסגרת מסע הבכורה של האוניה. זו האוניה עם קיבולת נוסעים הגדולה ביותר שפקדה אי פעם את נמלי ישראל
והיא עושה דרכה למזרח הרחוק האוניה תגיע לנמל חיפה ביום חמישי 14.3.19 בשעה 06:00 בבוקר ליום אחד, ותתקבל בטקס חגיגי בנמל חיפה. האוניה נבנתה במספנות Fincantieri שבאיטליה ושייכת לדור החדש של אוניות הקרוז והיא אחת משבע אוניות חדשות שייכנסו לשירות עד שנת 2023 בהשקעה כוללת של למעלה מ- 6 מיליארד אירו. קוסטה ונציה שוקלת 132,500 טון באורך של 323.63 מטרים ומהירות הפלגה של עד 22.6 קשר. באוניה 2,104 חדרים ו- 20 סוויטות המתאימים לאירוח של 5,300 נוסעים, זוהי האוניה עם קיבולת הנוסעים הגדולה ביותר שאי פעם הגיעה לישראל. לכמעט מחצית מן החדרים יש גם מרפסת, ואת האורחים ישרתו לא פחות מ- 1,278 אנשי צוות. כיאה לשמה עוצבה האוניה בהשראת העיר ונציה, והאורחים השוהים בה ייהנו מפסלים, יצירות אומנות, מזרקות ולובי שנבנה בהשראת פיאצה סן מרקו.
וכשאי אפשר להיות באמת בונציה, מביאים את ונציה אל האוניה. גונדולות מקוריות שנבנו במיוחד הובאו לאוניה והן עומדות על רקע הקרנת וידאו ענקית שצולמה בוונציה. לבד ממסעדת הבופה האינסופית, מציעה האוניה 15 מסעדות נוספות המגישות אוכל בסגנונות שונים החל מן המטבח האיטלקי, גריל, אסיאתי וכמובן גם עמדות של Street Food וג'לטריות. באוניה פארק מים הכולל 3 מגלשות מים, מגרש כדורסל, פארק חבלים ומוזיאון שעווה. "הבחירה להגיע לישראל בהפלגת הבכורה של האוניה היא עדות לחשיבותה של ישראל במפת התיירות העולמית", אומר איתן איוון, מנהל מחלקת הקרוזים בחברת א.מ.א ספנות המייצגת את קוסטה בארץ.
"קוסטה היתה בין החברות הראשונות שחידשו את הגעתן לישראל לאחר מבצע צוק איתן, אוניות רבות שלה מגיעות לנמל אילת והבחירה לכלול את ישראל בהפלגה הראשונה של אונית ענק כזאת היא הבעת אמון של חברת קוסטה בשוק התיירות הישראלי", מוסיף איתן. ישראל היא יעד אטרקטיבי לתעשיית הקרוזים בין היתר בשל מידותיה הקטנות; הקרוזים המגיעים בדרך כלל לביקורים יומיים יכולים לכסות במרחקי נסיעה קצרים יחסית את אתרי התיירות המרכזיים של ישראל.
חברת קוסטה מזהה את הנתח ההולך וגדל של התיירות הסינית והאוניה קוסטה ונציה תוכננה עבור שוק הקרוזים הסיני, וכבר בהפלגת הבכורה הנוכחית נמנים בין הנוסעים כ-500 סינים שיכוונו על גבי האוניה בעזרת שלטים בשפה הסינית לצד השפה האנגלית.
מישראל תפליג האוניה אל המזרח הרחוק. חברת קוסטה היא חלק מתאגיד הקרוזים האמריקאי "קרניבל&quot
שבבעלות משפחת אריסון. 

Save on your hotel - hotelscombined.co.il

   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
טואול - בניית אתרים