רמת הגולן
מסלולי טיול ומידע


טיול רכוב אל צפון הגולן

טיול לטיול רכוב אל צפון הגול טיול רכוב אל צפון הגולן את המסלול נתחיל מצומת בית המכס ,אליה ניתן להגיע מצומת
מחניים ,נעבור את גשר בנות יעקב, ומשם נתחיל להצפין.

למסלול הטיול

טיול לעין כנף-חרבת דיר עזיז 

טיול לעין כנף-חרבת דיר עזיז עין כנף-חרבת דיר עזיז טיול רגלי אל מעיין עם מים קרירים המזין בריכה מלאכותית ובקרבתה שרידי בית כנסת עתיק. טיול צונן ליום חם.

למסלול הטיול

טיול לנחל אל על

טיול לנחל אל על נחל אל על נחל המתחתר בסלעי הבזלת ויוצר קניון מדהים ביופיו. המסלול כולל הליכה במים ובדרך שני מפלים גבוהים. עצים למכביר ובריכות מים. מסלול לכל המשפחה.


למסלול הטיול


טיול מהר אביטל להר בנטל

טיול מהר אביטל להר בנטל טיול מהר אביטל להר בנטל טיול בשולי הרי הגעש הכבויים בפארק של עצי אלון ובמרחבי מעה ירוקים. מכאן ניתן לראות למרחקים ואפילו בימי החורף נהנה פה ממעטה לבן של שלג.

למסלול הטיול

טיול פריחה ברכס בשנית 

טיול פריחה ברכס בשנית במזרח הגולן טיול פריחה ברכס בשנית במזרח הגולן נימצא רכס בזלתי שריד להרי געש קדומים. זהו רכס בשנית. מהמקום תצפית יפה על הרמה ומסלול טיול לכל ימות השנה. נרד מפסגת הר חזק דרך יער אלונים ופריחת סתווניות וחלמוניות.


למסלול הטיול


טיול מעיינות ומים במע' רמת הגולן

טיול מעיינות ומים במע' רמת הגולן טיול מעיינות ומים במע' רמת הגולן מסלול טיול העובר במספר מעיינות מוצבים סורים ,נחלים ובעלי כנף, מתחיל בקיבוץ גונן ומסתיים בקיבוץ גדות.

למסלול הטיול

הר כחל 

הר כחל הר כחל משמורת הבניאס ניסע על כביש 98 לכיוון מג'דל שמס ,נגיע עד לחניה התחתונה של החרמון. לאחר שנחנה את הרכב ,נחצה בזהירות את הכביש ונפנה לכיוון מערב.

למסלול הטיול

יד לשבעה בחמת גדר

יד לשבעה בחמת גדר יד לשבעה בחמת גדר בדרככם לחמת גדר קצת לפני צומת רמת גדר נתקלו באנדרטה,סלעי בזלת הנושאים את שמותיהם.

למסלול הטיול

בריכת הקצינים עין עלמין

בריכת הקצינים עין עלמין בריכת הקצינים עין עלמין בריכת הקצינים עין עלמין היא אחת מבריכות הקצינים הנמצאות ברמת הגולן. הבריכות האלו נוצרו מהטיית מי הנחלים לטובת בריכות לקצינים הסורים ששלטו בגולן.

למסלול הטיול


יער אודם 

יער אודם יער אודם שמורת יער אדם היא השמורה הגדולה ביותר ברמת הגולן. יער אודם הוא שריד מיער גדול שכיסה את הגולן העליון כולו לפני מעל למאה שנים. היער עטור עצי אלון, אלה, עוזרר, ליבנה רפואי, כמו גם שיחים מטפסים.

למסלול הטיול


עין דבשה

עין דבשה עין דבשה על גבול רמת הגולן ועמק החולה נובע מעיין דבשה. מי המעיין הזינו בעבר תחנת קמח עתיקה אליה נגיע במסלול הליכתנו. המסלול קצר וההליכה היא במים רדודים וצוננים. מתאים למשפחות ולילדים.

למסלול הטיול


נחל יהודיה

נחל יהודיה נחל יהודיה השמורה הזאת מושכת אליה מטיילים רבים מדי שנה בזכות המפלים הגבוהים, הקניונים העמוקים, נחלים, לגונות, אתרים וולקניים, עולם החי ויער העצום.

למסלול הטיול


נחל החרמון 

נחל החרמון נחל החרמון הנחל יוצא לדרך בבסיסו של הר חרמון שמגיע לגובה של 2,814 מ'. ההר סופג אליו את הגשמים והשלגים שיורדים אליו. המים פורצים דרך המעיינות שנמצאים בבסיסו של ההר, המעיינות האלה יוצרים את הנחלים דן, חרמון ושניר.

למסלול הטיול
שביל הגולן 

שביל הגולן שביל הגולן מהחרמון עד לישוב נמרוד קטע זה תלול מאוד וקשה להליכה אדמה טרשית וסלעי גיר הנופים לאורך הציר אורך המסלול 7 ק"מ.

מסלול הטיולהצעה לטיול פריחה חורפי בשמורת אירוס הביצות / אחו נוב

בשמורת אחו נוב שבגולן כבר פורחים נרקיסים שנהנים משפע המים של מערכות הגשמים האחרונות. זוהי הזדמנות מצוינת לצאת לטיול רגלי וליהנות ממראה הפריחה לצד הנחלים והמפלים שזורמים בגולן.

מסלול הטיול

logo בניית אתרים