רמת הגולן מצפים ברמת הגולן    


מצפים ברמת הגולן מצפה אופיר, מצפה נופי על שמו של אופיר שעל ז"ל מהיוב גבעת יואב, המצפה הוקם בידי אביו של הנער אופיר שנפטר ממחלה בעודו בן 16. בכניסה למצפה נטועים עצי זית שהם כמניין שנות חייו של הנער.

  למסלולהטיול   


שביל הגולן    


שביל הגולן מהחרמון עד לישוב נמרוד קטע זה תלול מאוד וקשה להליכה אדמה טרשית וסלעי גיר הנופים לאורך הציר אורך המסלול 7 ק"מ


למסלול הטיול
נחל החרמון 


נחל החרמון הנחל יוצא לדרך בבסיסו של הר חרמון שמגיע לגובה של 2,814 מ'. ההר סופג אליו את הגשמים והשלגים שיורדים אליו. המים פורצים דרך המעיינות שנמצאים בבסיסו של ההר, המעיינות האלה יוצרים את הנחלים דן, חרמון ושניר.

למסלול הטיול
נחל יהודיה  


נחל יהודיה השמורה הזאת מושכת אליה מטיילים רבים מדי שנה בזכות המפלים הגבוהים, הקניונים העמוקים, נחלים, לגונות, אתרים וולקניים, עולם החי ויער העצו ם.

למסלול הטיול
עין דבשה   


עין דבשה על גבול רמת הגולן ועמק החולה נובע מעיין דבשה. מי המעיין הזינו בעבר תחנת קמח עתיקה אליה נגיע במסלול הליכתנו. המסלול קצר וההליכה היא במים רדודים וצוננים. מתאים למשפחות ולילדים

למסלול הטיול
יער אודם    


יער אודם שמורת יער אדם היא השמורה הגדולה ביותר ברמת הגולן. יער אודם הוא שריד מיער גדול שכיסה את הגולן העליון כולו לפני מעל למאה שנים. היער עטור עצי אלון, אלה, עוזרר, ליבנה רפואי, כמו גם שיחים מטפסים

למסלול הטיול
בריכת הקצינים עין עלמין     


בריכת הקצינים עין עלמין בריכת הקצינים עין עלמין היא אחת מבריכות הקצינים הנמצאות ברמת הגולן. הבריכות האלו נוצרו מהטיית מי הנחלים לטובת בריכות לקצינים הסורים ששלטו בגולן.

למסלול הטיול
יד לשבעה בחמת גדר      


יד לשבעה בחמת גדר בדרככם לחמת גדר קצת לפני צומת רמת גדר נתקלו באנדרטה,סלעי בזלת הנושאים את שמותיהם.


למסלול הטיול
הר כחל       


הר כחל משמורת הבניאס ניסע על כביש 98 לכיוון מג'דל שמס ,נגיע עד לחניה התחתונה של החרמון. לאחר שנחנה את הרכב ,נחצה בזהירות את הכביש ונפנה לכיוון מערב

למסלול הטיול
טיול מעיינות ומים במע' רמת הגולן       
 


טיול מעיינות ומים במע' רמת הגולן מסלול טיול העובר במספר מעיינות מוצבים סורים ,נחלים ובעלי כנף, מתחיל בקיבוץ גונן ומסתיים בקיבוץ גדות.

למסלול הטיול
טיול פריחה ברכס בשנית במזרח הגולן        
 


טיול פריחה ברכס בשנית במזרח הגולן נימצא רכס בזלתי שריד להרי געש קדומים. זהו רכס בשנית. מהמקום תצפית יפה על הרמה ומסלול טיול לכל ימות השנה. נרד מפסגת הר חזק דרך יער אלונים ופריחת סתווניות וחלמוניות.

למסלול הטיול
טיול מהר אביטל להר בנטל         
 


טיול מהר אביטל להר בנטל טיול בשולי הרי הגעש הכבויים בפארק של עצי אלון ובמרחבי מעה ירוקים. מכאן ניתן לראות למרחקים ואפילו בימי החורף נהנה פה ממעטה לבן של שלג.

למסלול הטיול
טיול לנחל אל על         
 


נחל אל על נחל המתחתר בסלעי הבזלת ויוצר קניון מדהים ביופיו. המסלול כולל הליכה במים ובדרך שני מפלים גבוהים. עצים למכביר ובריכות מים. מסלול לכל המשפחה.

למסלול הטיול
טיול לנחל נחל מיצר          
 


נחל מיצר מסלול נסתר מהעין בדרום רמת הגולן. נחל המתחתר בסלעי הבזלת ומוביל אל מפל יפה. ולאורך כל המסלול נוף נהדר של הגולן.


למסלול הטיול
טיול לעין כנף-חרבת דיר עזיז           
 


עין כנף-חרבת דיר עזיז טיול רגלי אל מעיין עם מים קרירים המזין בריכה מלאכותית ובקרבתה שרידי בית כנסת עתיק. טיול צונן ליום חם.


למסלול הטיול
טיול לטיול רכוב אל צפון הגול           
 


טיול רכוב אל צפון הגולן את המסלול נתחיל מצומת בית המכס ,אליה ניתן להגיע מצומת מחניים ,נעבור את גשר בנות יעקב, ומשם נתחיל להצפין.


למסלול הטיול


צימרים לינה ואירוח ברמת הגולןעדנס  חד נסעדנ'ס חד גס
               להזמנות 054-321-3436

האחוזה של ג'ימי ג'יפ  גבעת יואב


האחוזה של ג'ימי ג'יפ 052-2543323      052-4204222
אטרקציות ברמת הגולןטיולי ג'יפים ג'ימי ג'יפ להזמנות 052-2543323 052-4204222


 Save on your hotel - hotelscombined.co.il

   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
טואול - בניית אתרים