חדשות במלונאות


רשת מלונות פתאל נערכת לחזרה לשגרה  צביקה דמרי     19.05.20 


בעקבות ההיענות הגוברת במרכז ההזמנות הכריזה רשת מלונות פתאל כי היא תפתח ארבעה בתי מלון בנוסף לחמישה, עליהם כבר הכריזה כמלונות חלוץ


קרדיט יח"צ

רשת מלונות פתאל הודיעה לאחרונה כי היא נערכת לחזרה לשגרה, כבר בתאריך ה- 28.5, בהתאם להנחיות משרד הבריאות, עם שישה בתי מלון, אולם בעקבות ההיענות הגוברת במרכז ההזמנות, נתקבלה ההחלטה לפתוח ארבעה מלונות נוספים.
בין המלונות שיפתחו, הרודס פאלאס אילת, יו קורל ביץ' אולטרה הכל כלול אילת, לאונרדו פלאזה אילת, הרודס ים המלח, לאונרדו קלאב ים המלח, לאונרדו פלאזה ירושלים, לאונרדו פלאזה טבריה, יו בוטיק כנרת, הרודס תל אביב, רוטשילד 22.
רשת מלונות פתאל רואה במשבר- הזדמנות לכבוש את לבבות הישראלים מחדש ומציעה מגוון הטבות.


      חזרה לכותרות הראשיות התאחדות בתי המלון העבירה מסמך ההמלצות למשרד הבריאות

  צביקה דמרי     18.05.20 


התפרצות הנגיף תחייב את המלונות בישראל להתאים את עצמם להנחיות משרדי הממשלה השונים ויעודכנו בהתאם להנחיות שיפורסמו בעתיד. עם זאת פתיחת מלונות ללא שירותי אירוח (כדוגמת חדר אוכל, בריכה וכו') היא חסרת התכנות כלכלית בשל חוסר אטרקטיביות לציבור, על אחת כמה וכמה בימי הקיץ.
בשיחה שהתקיימה עם פרופ' איתמר גרוטו, המשנה למנכ"ל משרד הבריאות, הושגו הסכמות לגבי פתיחת בריכות שחיה וחדרי אוכל במלונות בחג השבועות (27.5.20) אך עדיין ממתינים לאישור הממשלה מחר.

להלן תקציר ההסכמות:
א. בריכות שחיה: בשלב זה, יש אישור לשהייה במים של אדם אחד על כל 10 מ״ר, למעט משפחות גרעיניות והלנים באותו החדר. משרד הבריאות שוקל לצמצם זאת לאדם על כל 6 מ״ר. החלטה בעניין תתקבל עד יום שלישי הקרוב (מחר).

ב. חדרי אוכל- מרחק 2 מטר בין שולחנות, מזון בהגשה: ישירות לשולחן באמצעות מלצרים או במזנון בהגשה לצלחת ע״י מלצרים.

ג. ספא- ניתן להפעיל ספא פרט לג׳קוזי וסאונה.

ד. קבלה - מרחק של 2 מטר בין אדם לאדם. ה. לובי (שטח הסעדה)- 2 מטר בין אדם לאדם, למעט משפחות גרעיניות והלנים באותו החדר

      חזרה לכותרות הראשיות 


לקראת חג השבועות נרשמו תפוסות של מעל 90% בתיירות הכפרית בפריפריה

  צביקה דמרי     17.05.20 


צילום אבי אריש


לקראת חג השבועות נרשמו תפוסות של מעל 90% בתיירות הכפרית בפריפריה- גליל, גולן, כינרת והערבה התיכונה שערוכה לקבלת אורחים על פי ה'תו סגול'.
"עם ישראל צמא לחופשה אחרי הסגר" אומרים בעמותת התיירות 'ארץ הגליל' "שבועיים לפני חג השבועות ועם השלמת היערכות בתי המלון וחדרי האירוח לתקן 'התו הסגול', זוכים בתיירות הכפרית לאינספור הזמנות ופניות לחג השבועות, בהן ציינו האורחים, כי ברצונם לנפוש במרחבים פתוחים ובטוחים" אומרת דורית אלמליח , מנהלת עמותת 'ארץ הגליל'
ומוסיפה: "פעלנו במרץ מול התיירנים בגליל, בשיתוף משרד התיירות והרשויות באזור, להכלת ה'תו הסגול' בתיירות וכעת ניתן לומר, כי הענף שספג נזק כלכלי עצום מתחיל את שיקומו עם תפוסות גבוהות ומבורכות של מעל 90% בחג השבועות. האורחים ייהנו בתיירות הכפרית מאפשרויות לינה בחדרי אירוח וכפרי נופש, בחדרים צמודי קרקע, הנמצאים בסביבה כפרית דלילת אוכלוסייה, לצד זרימות נחלים, מעיינות ומרחבי טבע גדולים, המאפשרים תנועה ללא חיכוך בין המבקרים ובעיקר יאפשרו לציבור ליהנות ולנפוש לאחר ימים רבים של סגר" אומרת אלמליח. מלונות דן משיקה את Stay Safe & Enjoy  ומכריזה על פתיחת דן אילת ודן קיסריה בשבועות

  צביקה דמרי     17.05.20 

מלונות דן נערכת מחדש לפתוח את בתי המלון שנסגרו בעקבות משבר הקורונה:
הרשת משיקה את אמנת Stay Safe & Enjoy בהתאם להנחיות של משרד הבריאות ומכריזה על פתיחת דן אילת ודן קיסריה ריזורט בשבועות.
כחלק מההתאמות שנדרשו בעקבות התו הסגול, הרשת פיתחה אפליקציה חדשנית בשם App to Dan, המיועדת לאורחי המלונות שבעזרתה הם יוכלו לבצע פעולות שונות במהלך השהייה במלון, כולל צ'ק אין וצ'ק אאוט, פתיחת הדלת לחדרם ותשלומים שונים ללא מגע.


2 מטר מרחק. דן קיסריה. צילום: יחצ

לקראת הפתיחה המחודשת של המלונות ייערך חיטוי של כל המבנה, כולל שטחים ציבוריים ומשותפים (שירותים, אולמות, מעליות וכו'), כל המקומות בהם מגישים אוכל ושתייה במלון ועוד.
כל חדר במלון יעבור חיטוי וניקוי יסודי עם חומרי חיטוי מיוחדים, מפתחות החדרים יחוטאו ויוכנסו מראש למעטפה שתמתין לאורחים על הדלפק.
כל אורח שיגיע למלון יעבור בדיקת חום ובמידה וחום גופו יהיה מעל 37.8 מעלות הוא יועבר לאזור בדיקה נפרד ואם גם בבדיקה השנייה החום יהיה גבוה מהמותר הוא לא יוכל להיכנס למלון.
בנוסף, כל אורח עם הגיעו למלון יחתום בדלפק הקבלה על הצהרה לפיה לא היו לו תסמינים כלשהם בשבועיים האחרונים ובחדר תחכה להם ערכה הכוללת מסכה וחומרי חיטוי.חופשת קיץ בקפריסין עם אוכל כשר ומטוס פרטי במחיר לא הרבה יותר יקר


 צביקה דמרי  13.05.20


בקרוב הישראלים יחזרו לנפוש, אך החשש להגיע לשדה התעופה עם עוד מאות אנשים הביאה חב' ישראלית להציע לכם לטוס לקפריסין במטוס פרטי.

והמחיר?
מתברר שהוא לא הרבה יותר גבוה.
כעת ברור יוון וקפריסין הם היעדים הראשונים באגן הים התיכון. יוני כהנא הבעלים של חב' 'כהנא גרופ', אשר
מנהלים 4 מלונות כשרים בקפריסין, אחד בכרתים, ואחד בסלוניקי.
יוני מספר כי במלונות הרשת, המלונות כבר מכינים את עצמם לקבלת הקהל הישראלי, כבר לחודשים יולי ואוגוסט. ובהתבסס על נתוני הנדבקים זה נראה בהחלט מוחשי.
יוני אמר לכתבנו "‌השנה הולכת להיות חופשת קיץ ים תיכונית בקפריסין וביוון חופשה מדהימה, במלונות שלנו כבר יש אלפי הזמנות.
המחירים הולכים לרדת בערך ב 25 עד 30% במחירים גם במלונות שלנו וגם במלונות אחרים."
יחד עם זאת אחד הדברים שיפריע לישראלים לצאת לחופשה השנה, לעלות על מטוס שהוא מלא באנשים מפחד הדבקה. ‌
יוני כהנא אומר לנו "היינו חייבים לחשוב מחוץ לקופסא, ובעצם אנחנו היום מגישים לנוסעים שלנו פיתרון מעולה. ‌
טיסה במטוס פרטי".
בקיץ הזה יעסיקו בכהנא גרופ כעשרה מטוסים כשבכל מטוס יכולים לשבת בין שישה לעשרה אנשים.
"רצינו לעשות את החופשה של הקיץ חופשה הרבה יותר פשוטה, במקום ההגעה וההצטופפות בנתבג, זמן ההמתנה ולהתחכך באנשים. פשוט להגיע לעלות על מטוס פרטי מטוס קטן רק המשפחה עם המזוודות שלכם. זמן הטיסה הוא 45 דקות מישראל לקפריסין והם נמצאים כבר בחופשה".
אז כמה יעלה הסיפור?
"תמחרנו את המחיר בכ 800 שקל תוספת לאדם לדיל שאנו מציעים וכולל את המלון.
הטיסה תוכל לצאת מחיפה רמון ומנתבג.יוני כהנא מנכל כהנא גרופ

יו"ר ההסתדרות לראשי ענף המלונאות: "נפעל בכל החזיתות כדי לסייע לתעשיית התיירות לעמוד מחדש על רגליה" 


 צביקה דמרי  13.05.20


יו"ר ההסתדרות לראשי ענף המלונאות: "נפעל בכל החזיתות כדי לסייע לתעשיית התיירות לעמוד מחדש על רגליה" בפגישה מיוחדת שיזם יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד עם בכירי ההסתדרות, ראשי האיגודים המקצועיים וראשי ענף המלונאות בישראל, התחייב בר-דוד לפעול מול משרדי הממשלה והרשויות כדי לקדם פתיחה מלאה של המלונות וחיזוק הענף
יו"ר ההסתדרות ינחה את כל ראשי האיגודים, הוועדים ומנהלי העמותות שפועלות תחת הארגון לקדם את תיירות הפנים באמצעות נופשים, כנסים וסמינרים לעובדים.
נשיא התאחדות המלונות אמיר חייק: "אי אפשר לפתוח מלון בלחיצת כפתור. אם לא נקבל בימים הקרובים אישור ממשרד הבריאות על פתיחת הבריכות וחדרי האוכל בשבועות, המלונות ייפתחו רק בחודש יולי"
דוד פתאל : "יש לנו כמות אדירה של עובדים שאנחנו כבר רוצים להחזיר לשגרה"קרדיט ההסתדרות
בפגישה השתתפו יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד; מנכ"ל ההסתדרות ורמ"ט יו"ר ההסתדרות עו"ד אופיר אלקלעי; יו"ר הסתדרות המעו"ף עו"ד גיל בר-טל; יו"ר הסתדרות עובדי המדינה אריאל יעקבי; נשיא התאחדות המלונות אמיר חייק ומנכ"לית ההתאחדות יעל דניאלי; בעל השליטה ברשת מלונות פתאל דוד פתאל; מנכ"ל ישרוטל ליאור רביב; מנכ"ל ויו"ר קבוצת נקש אבי חורמנו; מבעלי מלונות אפריקה ישראל איציק דיין וסמנכ"ל מכירות בדן יגאל צורף.


מלון היוקרה ענבל בירושלים פותח את שעריו


 צביקה דמרי  12.05.20


  צילום : אסף פינצ'וק

מלון ענבל אחד מהמלונות הוותיקים והמוערכים בעיר הבירה ובו 332 חדרים- מודיע על פתיחתו המחודשת החל
מה- 18.06.20. זהו המלון החמישה כוכבים פלוס הראשון בירושלים המצהיר על פתיחה, כחודשיים לאחר שנאלץ לסגור את שעריו, כשבמקביל לכך ישובו לפעילות מלאה גם הבריכה, חדר הכושר, טיפולי הספא, הלאונג', המסעדה החלבית ומסעדת הבשרים השוכנת בקומת הכניסה של המלון, במטרה לייצר לאורחים חווית שהיה מהנה ומפנקת במסגרת השגרה החדשה. 
לדברי  רוני טימסיט  מנכ"ל המלון: "אנו חשים בהתעוררות שמצדיקה את פתיחת המלון מכיוון של תיירות פנים בסופי שבוע וביקוש לאירועים קטנים ואלגנטיים המותאמים לרוח התקופה ומלאי ציפייה לשוב ולארח. נקטנו שורה של פעולות משמעותיות על מנת שאורחינו ירגישו בטוחים ולאפשר להם להתמקד בהנאה מהחדרים ומהפעילויות שאנחנו מציעים במתקני המלון, כדוגמת הבריכה וחדר הכושר. לשם כך, עמלנו על גיבוש סטנדרט ניקיון והיגיינה מחמירים;
כללי שמירה על ריחוק חברתי, תוך שימוש בשטחים הציבוריים הנרחבים שבמלון והעמדה של חומרי חיטוי ומסיכות לרשת האורחים. להשלמת המעטפת, יצרנו תמחור הנמוך בעשרות אחוזים ביחס לרמת המוצר המקובלת במלון חמישה כוכבים פלוס"

מה העלות 

טווחי מחיר לאירוח ללילה- לתאריכים מה- 18.6.2020 עד  ה- 30.7.2020 .
החל מ-950 ₪ ללינה וארוחת בוקר; החל מ-1350 ₪ לחצי פנסיון (בוקר וארוחת ערב במסעדת 02)

לתאריכים 31.7.20-31.8.20:
החל מ-1300 ₪ ללינה וארוחת בוקר; החל מ-1650 לחצי פנסיון (בוקר וארוחת ערב במסעדת 02).


על מלון ענבל

מלון ענבל הוא חלק בלתי נפרד מההיסטוריה הירושלמית. במסדרונותיו וחדריו  הסתובבו והתארחו במשך השנים מנהיגים, אנשי רוח, וידוענים מכל העולם ומשובצים בו שלל רגעים בלתי נשכחים.
המלון תוכנן בראשיתו לפני 40 שנה על ידי האדריכל וחתן פרס ישראל יעקב רכטר בהשראת האדריכלות הביזנטית המעניקה למבנה צורה של מעין מצודה.
לאחרונה הוא זכה למתיחת פנים מקיפה עליה הופקד מיכאל אזולאי, שביקש בעבודתו לשמור על חזותו הקלאסית של המלון ולהכניס לתוכו את הצבעוניות, טקסטורות וסמלים המאפיינים את נופה של ירושלים באופן מודרני.
מסעדת 02, הממוקמת בקומת הכניסה של המלון, מציעה מטבח ירושלמי עדכני השואב את השראתו משווקיה וההיסטוריה הקולינארית של העיר. ב-02 מייצרים חיבור בין אוכל ירושלמי אמיתי- כזה המייצר נוסטלגיה ואסוציאציות ביתיות ועדתיות- לביצוע והגשה עכשוויים.


צילום : אסף פינצ'וק
Save on your hotel - hotelscombined.co.il

   | | צרו קשר ונציג יחזור אליכם בהקדם

  
טואול - בניית אתרים