מלונות שכדאי להכיר
מינויים ומנהלים בפתאל
 


רשת מלונות פתאל שמחה לבשר על מינוי חדש בשדרת הניהול  

רשת מלונות פתאל שמחה לבשר על מינויים חדשים בשדרת הניהול


     צביקה דמרי

קובי הצואל מונה לתפקיד מנכ"ל אזור תל אביב והרצליה

הצואל, מנכ"ל ותיק ומנוסה, החל את דרכו בחברה בשנת 2006 כקצין ביטחון ראשי של מלון לאונרדו רויאל ריזורט אילת. לאורך השנים התקדם וכיהן בתפקדי ניהול מגוונים, ביניהם: מנהל מחלקת הקבלה ולאחר מכן מנהל אגף החדרים של מלון לאונרדו פריוולג' אילת, מנהל אגף הויטליס ובהמשך מנהל תפעול ארמונות הרודס אילת, מנהל מלון הרודס תל אביב, מנכ"ל במלונות לאונרדו פלאזה אשדוד ולאונרדו בוטיק רחובות.

לפני כשנתיים לקח פסק זמן קצר מעבודתו בחברה וכיהן בתפקיד מנכ"ל אזור צפון של מלונות חברת קנדה ישראל. בינואר 2022, קובי שב לרשת ומונה לתפקיד מנכ"ל אשכול מלונות הרודס תל אביב ולאונרדו ביץ' תל אביב בו הוא מכהן בהצלחה רבה.

קובי הצואל נמנה על בוגרי עתודת מנכ"ל החברה.
יעקב שערי מונה לתפקיד מנכ"ל אזור ירושלים – בנוסף לתפקידו כמנכ"ל מלון לאונרדו ירושלים
תחת אחריותו הניהולית של יעקב שערי יהיו שלושת המלונות הפעילים כיום בירושלים - לאונרדו פלאזה ירושלים, לאונרדו בוטיק ירושלים ולאונרדו ירושלים,  אליהם יצטרפו  המלונות החדשים אשר צפויים להיפתח באזור בשנים הקרובות ובכללם NYX ירושלים, שמואל הנגיד, בן סירא, מלון צובה, מלון רון, הרודס ירושלים ובית אליאנס.

יעקב שערי מנכ"ל עתיר ניסיון, הצטרף לרשת פתאל בשנת 2016 לאחר שכיהן בתפקידי ניהול שונים ברשת מלונות דן, מנכ"ל מלונות רמדה ורויאל ירושלים.
בשש השנים האחרונות מכהן בהצלחה רבה בתפקיד מנכ"ל מלון לאונרדו ירושלים.קובי הצואל ויעקב שערי יחליפו בתפקידם את יעקב סודרי שביקש לאחרונה לסיים את עבודתו ותפקידו כמנכ"ל אזור תל אביב, ירושלים והרצליה

יעקב סודרי מועסק כמנכ"ל אזור בחברה ב-12 השנים האחרונות, במהלכן ניהל אזורים גאוגרפים שונים בארץ.יעקב ביצע את תפקידיו באופן מעורר התפעלות. ניכר כי הנו מנהל נמרץ, חרוץ ומקצועי שתמיד רואה לנגד עיניו את התפתחות החברה, הצלחתה ושגשוגה זאת לצד רגישות חברתית ברמה הגבוהה ביותר, סטנדרטים מלונאיים משובחים ויחסי אנוש מעולים.

בראש השנה האחרון אף זכה לאות "עיטור המלונאות" בטקס רב רושם, בהשתתפות נשיא המדינה, שר התיירות, נציגי התאחדות המלונות, הנהלת הרשת ואורחים רבים ומכובדים מענף התיירות בישראל.


מנכ"לית רשת מלונות פתאל, אביה מגן מסרה: "אני מברכת את קובי הצואל ויעקב שערי ומאחלת להם הצלחה רבה בתפקידם החדש, אני סמוכה ובטוחה שהם ימשיכו לעשות חייל ולהצעיד את החברה קדימה להישגים טובים נוספים,

בהזדמנות זו אני מבקשת להודות מקרב לב ליעקב סודרי על שנות עבודתו ותרומתו הרבה אשר לא תסולא בפז, לרשת פתאל בפרט ולענף המלונאות בכלל". 

רשת מלונות פתאל שמחה לבשר על מינוי חדש בשדרת הניהול  

רשת מלונות פתאל שמחה לבשר על מינויים חדשים בשדרת הניהול


     צביקה דמרי

שרונה להב מונתה לתפקיד מנהלת מלון לאונרדו רויאל ריזורט אילת.
בשנה האחרונה כיהנה להב כסמנכ"לית המלון.
בין תפקידיה הקודמים כיהנה כמנהלת אגף מזון ומשקאות של מלון U קורל ביץ' אילת, כמנהלת כנסים ואירועים וכמנהלת ערב של ארמונות הרודס אילת. שרונה נמנית על בוגרי עתודת מנכ"ל החברה.


שרונה להב מנכלי"ת מלון רויאל ריזורט
קרדיט: יח"צ


כרמית חיון מונתה לתפקיד מנהלת מלון לאונרדו פריויליג' אילת.
חיון מגיעה ממלון U מגיק פאלאס אילת בו כיהנה במגוון תפקידים.
החל מסגנית מנהל אגף מזון ומשקאות, מנהלת אגף מזון ומשקאות ובשמונת החודשים האחרונים כסמנכ"לית מזון ומשקאות של המלון. בין תפקידיה הקודמים כיהנה כמנהלת אגף מזון ומשקאות של מלון אורכידאה אילת.
כרמית נמנית על בוגרי עתודת מנכ"ל החברה, עתודת מזון ומשקאות, מדריכת איכות כוללת ובוגרת תכנית יוצרים עתיד של החברה.קרן גנון מונתה לתפקיד מנכלית מלון לאונרדו פלאזה אילת.
ב-22 השנים האחרונות כיהנה גנון בארמונות הרודס אילת בתפקידי ניהול שונים.
ביניהם: מנהלת קבוצות וכנסים, מנהלת מלון הרודס ויטליס ובתפקידה האחרון כמנהלת מלון הרודס בוטיק.
קרן נמנית על משתתפי עתודת מנכ"ל הרביעית של החברה אשר מתקיימת בימים אלה.


מנכלית רשת מלונות פתאל, אביה מגן מסרה: אני גאה על ההתקדמות של צוות המנהלות שצמחו בתוך החברה, מברכת אותן על התפקידים החדשים ובטוחה שיעשו חייל וימשיכו להצעיד את החברה להישגים טובים.
רשת פתאל מאחלת לכולם בהצלחה.רשת מלונות פתאל שמחה לבשר על מינויים
חדשים בשדרת הניהול  

רשת מלונות פתאל שמחה לבשר על מינויים חדשים בשדרת הניהול


     צביקה דמרי

ירון סולומוביץ' מונה לתפקיד מנכ"ל מלון "כנען" בצפת – מלון Wellness חדש מבית פתאל, אשר עתיד להיפתח באפריל 2023.
לאחר כשני עשורים של מגורים בעיר אילת, במהלכן כיהן במגוון רחב של תפקידי ניהול, באגף החדרים ובאגף מזון ומשקאות העתיק סולומוביץ' את מקום מגוריו לצפון הארץ, 

בין תפקידיו האחרונים כיהן כמנכ"ל מלון U' קורל ביץ' אילת' ובשנה האחרונה כיהן בהצלחה רבה כמנכ"ל מלון U'  מג'יק פאלאס אילת'.

ירון סולומוביץ' נמנה על בוגרי עתודת מנכ"ל החברה.

מנכ"לית רשת מלונות פתאל, אביה מגן מסרה: "אני שמחה ונרגשת מהמינוי של ירון סולומוביץ', אשר נמנה בקרב עתודת מנכ"ל של רשת מלונות פתאל וסמוכה ובטוחה כי יעשה את תפקידו החדש במסירות ומצוינות כפי שנהג עד כה. אני מאחלת המשך עשייה פורייה והצלחה רבה לירון ולכל צוות המלון החדש". 

רשת מלונות פתאל מאחלת לירון סולומוביץ' בהצלחה רבה.מינויים חדשים ברשת פתאל  

רשת מלונות פתאל שמחה לבשר על מינויים חדשים בשדרת הניהול


     צביקה דמרי

אורטל נח מועלם מונתה לתפקיד מנכ"לית מלון לאונרדו פלאזה ירושלים
בין התפקידים שמילאה נח מועלם, ירושלמית מבטן ומלידה - מנהלת אגף מזון ומשקאות ומנהלת אירועים וכנסים של מלון לאונרדו פלאזה ירושלים.
בחמש השנים האחרונות כיהנה בהצלחה רבה בתפקיד מנהלת מלון לאונרדו בוטיק ירושלים.
אורטל נמנית על בוגרי עתודת מנכ"ל החברה.


אבי כהן מונה לתפקיד מנכ"ל מלון U מג'יק פאלאס אילת
כהן, מלונאי ותיק בעל כ-30 שנות ניסיון בענף המלונאות החל את דרכו ברשת פתאל בשנת 2004 וכיהן בתפקידים שונים, ביניהם: מנהל אגף חדרים וסמנכ"ל מלון מג'יק פאלאס, סמנכ"ל מלון קלאב מד (מלון  U קורל ביץ' כיום), מנכ"ל מלון רויאל טוליפ (מלון לאונרדו רויאל ריזורט כיום), בשנת 2008 עבר לרשת אורכידאה בה כיהן כסמנכ"ל מלון אורכידאה אילת.

שלוש שנים לאחר מכן, עבר לרשת רימונים בה כיהן כמנכ"ל מלון סנטרל פארק, מנכ"ל מלון רימונים אילת ובהמשך עם רכישת המלון על ידי רשת מלונות דן מונה לתפקיד מנכ"ל מלון דן נפטון אילת.
בשנה האחרונה כיהן אבי כמנכ"ל ומנהל פרויקטים של מלון הרלינגטון אשקלון


מירב טובול מונתה לתפקיד מנכ"לית מלון לאונרדו בוטיק ירושלים
טובול התגוררה למעלה משני עשורים בעיר אילת, במהלכן כיהנה במגוון רחב של תפקידי ניהול בענף המלונאות בין היתר בתפקידים כמנהלת אגף החדרים של מלון לאונרדו פלאזה אילת, סמנכ"לית מלון U מג'יק פאלאס אילת ובשמונה השנים האחרונות כיהנה בהצלחה רבה כמנכ"לית מלון לאונרדו פלאזה אילת.


מנכ"לית רשת מלונות פתאל, אביה מגן מסרה: "אני מברכת על המינויים ובטוחה כי המנהלים המצוינים ימשיכו לעשות חייל. אני מאחלת להם המשך עשייה פורייה והצלחה רבה". 
רשת מלונות פתאל מאחלת לכולם בהצלחה רבה,logo בניית אתרים